Zakończenie - dyskusja

+
Zakończenie - dyskusja

Witajcie, mam dość poważny problem. Otóż chciałbym się Was spytać jak należy pokierować wyborami, by mieć dobre zakończenie?
Ciekaw jak skończy się historia Geralta, wziąłem wolne i z zapałem przechodziłem, a na koniec szok. Jakieś wybory sprawiły, że w moim zakończeniu Ciri ginie w śnieżycy a Geralt zostaje rozszarpany przez gule, gdy chce się mścić na wiedźmie. Strasznie mnie to zasmuciło, bo liczyłem na szczęśliwe zakończenie, które poniekąd widziałem na youtube. Co sprawia, że Ciri oraz Geralt nie giną na koniec?
 
Last edited:
Witajcie, mam dość poważny problem. Otóż chciałbym się Was spytać jak należy pokierować wyborami, by mieć dobre zakończenie?
Ciekaw jak skończy się historia Geralta, wziąłem wolne i z zapałem przechodziłem, a na koniec szok. Jakieś wybory sprawiły, że w moim zakończeniu Ciri ginie w śnieżycy a Geralt zostaje rozszarpany przez gule, gdy chce się mścić na wiedźmie. Strasznie mnie to zasmuciło, bo liczyłem na szczęśliwe zakończenie, które poniekąd widziałem na youtube. Co sprawia, że Ciri oraz Geralt nie giną na koniec?

Weźże to w spoiler! Jak dobrze, że skończyłem grę. I miałem nosa do końcówki jak widzę :p

Nauczony Sagą i końcową sceną z pogromem nie poszedłem pomóc temu dzieciakowi, tylko prosto do karczmy ;) A tam na Ciebie ktoś czeka :p
 
Dziwne, mnie wywaliło na bagna i miałem ostatnią wiedźmę dobić, ale nie kminie co jest nie tak :(
 
Mam sesje zaraz, więc szybko przeszedłem tylko główne zadania na najwyższym poziom trudnoście ofc. Nie mogłem się doczekać zakończenia opowieści o Geralcie z Rivii ;)
Zdam sesje i wtedy zanurze się w pełni w ten świat :D
No cóż chciałem poznać zakończenie i dostałem najgorsze z możliwych... ;(, więc na prawdziwie pozytywne przyjdzie mi poczekać do wakacji.
 
A ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale chyba mieszczące się w topicu, jestem teraz w końcówce zadań z głównego wątku w Novigradzie, konktetnie mam zadania:
Propozycja zabicia Radowida, oraz układanie przedstawienia, aby wywabić Dudu, właśnie pomogłem uciec czarodziejom.
Moje pytanie brzmi, ile mniej więcej procent głównego wątku już za mną? Połowa, jedna trzecia? Na wyspach oczywiście jeszcze nie byłem, a w Velen wydaje mi się że główny wątek skończyłem.
 
Witajcie, mam dość poważny problem. Otóż chciałbym się Was spytać jak należy pokierować wyborami, by mieć dobre zakończenie?
Ciekaw jak skończy się historia Geralta, wziąłem wolne i z zapałem przechodziłem, a na koniec szok. Jakieś wybory sprawiły, że w moim zakończeniu Ciri ginie w śnieżycy a Geralt zostaje rozszarpany przez gule, gdy chce się mścić na wiedźmie. Strasznie mnie to zasmuciło, bo liczyłem na szczęśliwe zakończenie, które poniekąd widziałem na youtube. Co sprawia, że Ciri oraz Geralt nie giną na koniec?

Hej,
Tu, na angielskim forum kolega wypisał dokładnie zakończenia i jak je zdobyć:

 
Skończyłam grę, zeszło mi chyba jakieś 50-60 godzin - wątek główny, większość myślę zadań pobocznych, kilka zleceń + poszukiwania Gryfowego rynsztunku. Skończyłam grę na poziomie 32. Zakończeniem jestem zachwycona
W moim Nilfgaard wygrywa wojnę, ale Temeria odzyskuje ziemie - nie mogłam pozwolić Dijkstrze zabić Roche'a, Ves i Talara, no bez jaj. Ciri zostaje cesarzową. Geralt zakłada z Triss ciepły, pachnący ciastem dom w Kovirze. Skellige rozkwita pod rządami Cerys. TADAAAAM!

Także ja jestem kontent, widziałam też inne możliwości zakończeń i stwierdzam, że to, które już za pierwszym razem zrobiłam, będzie moim ulubionym i idealnym.

Mam natomiast trzy pytania, na które ŻĄDAM odpowiedzi:
1) Gdzie do cholery jest Iorweth?!
2) Co się stało z Lożą?
3) Co się stało z Avallac'hem?
 
Mam pytanie, przed premierą Wiedźmina 3 chodziły słuchy, że można będzie kontynuować grę po jej zakończeniu, to prawda?

Jeśli tak to jak do tego ma się to złe zakończenie? I planowane dwa dodatki?
 
Mam wrażenie, że na to czy jak skończy Cirri ma wpływ
ilość przytulasów z Geraltem w grze. To przypomina sobie na koniec jak ląduje przed białym zimnem. Ja poprosiłem, żeby nie szła. Poszła, poleciały cut scenki z Geraltem i wróciła.
Ja w grze zawsze stawałem po jej stronie zgadzałem się na jej pomysły i wmawiałem, że może być sobą i olać przeznaczenie.
w końcówce miałem tylko 3 sceny.
Okłamanie Emhyra, że nie żyje.
Odebranie miecza w dawnym garnizonie Nilfgardu
Spotkanie w karczmie z Cirri (nie było mowy o chłopcze)
Cirri została wiedżminką, Redania wygrała, Geralt z Triss wylądował w Kovirze

---------- Zaktualizowano 16:55 ----------

Paku jak dostać
Propozycję zabicia Radowida?
 
Aaaa to psu w dupę.
rozumiem, że chodzi o rozmowę pod latarnią. U mnie stanęło na tym, że pomogę tylko im łącznika znaleźć i fińito. Dalej poradzą sobie sami :(
 
Aaaa to psu w dupę.
rozumiem, że chodzi o rozmowę pod latarnią. U mnie stanęło na tym, że pomogę tylko im łącznika znaleźć i fińito. Dalej poradzą sobie sami :(

Znaczy nie wiem co jest dalej, bo jeszcze z nim o tym nie rozmawiałem... Chce dobić 20 i zdobyć ulepszony set kota (jak się dowiem gdzie są ulepszenia) i wtedy będę szedł dalej... No i Jaskra ciamajdę uratować. :p
 
Zastanawiam sie czy
we wszystkich zakończeniach świat okrywa śnieg, czy tylko gdy Cirilla postanawia wrócić? Jeżeli ta druga opcja, to wychodzi na to, że powrót Ciri = Tedd Deireadh, wszystko fajnie tylko, że świat sie kończy.

Z zakończenia jestem zadowolony. Powiem tyle, że opłaca sie robić wszystkie zadania poboczne i traktować Ciri z ulgą. Gra niezwykła chociaż miejscami gwałci książkowe lore wielkim złotym dildo. Bez poślizgu.
 
Nie odnotowałem śniegu po zakończeniu :/

---------- Zaktualizowano 22:24 ----------

@Stalkerr no gdzieś musi być rozbieżność, żeby twórcy mogli się wykazać. Mi osobiście takie twisty jak w ostatnim życzeniu, które odkręca opowiadanie Sapka, bardzo się podobają. Po 1 i 2 bałem się, że twórcy życzenie dżina wogóle przemilczą.
Brakuje tylko trochę paranoji Geralta z książek o tym jak to śmierć za nim podąża i mniej jest interakcji z sagowymi npcami :( ale mogę to sobie tłumaczyć tym, że w tej części nie Geralt jest najważniejszy.
 
Last edited:
Ogólnie to u mnie było tak i mam pewną wątpliwość.

Ciri wróciła, Emhyrowi powiedziałem, że nie żyje, razem wyruszyliśmy na wiedźmiński szlak, ale w podsumowujących filmikach mowy o żadnym białym zimnie nie było (chyba, że to przeoczyłem - zaraz sprawdzę). Mam rozumieć, że Ciri ochroniła świat przed przepowiednią Itliny czy po prostu gdy doszło co do czego to wróciła do Geralta, a koniec i tak nadejdzie?
 
Czy są jakieś ciekawe potwory do ubicia, zadania dla postaci która skończy wątek fabularny? Innymi słowy czy po 35 poziomie jest coś do robienia(w przypadku gdy wiekszosc questów pobocznych jest zakończona?)
 
[SPOJLER] Zakończenie- wejście Ciri do Wieży...

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć po co ta cała afera z uciekaniem przed Dzikim Gonem, ukrywanie się latami, wielka bitwa skoro wystarczyło żeby Ciri weszła do wieży i odwrociła wszystko co jest zawarte w przepowiedni Itliny? Jeśli dobrze rozumiem grę to w każdy świat dąży do zagłady w wielkim mrozie, również świat który zamieszkuje Lud Olch. Dziki Gon chce przejąć świat Geralta, żeby uchronić się od niechybnej zagład, która w ich świecie jest dużo bliżej, do tego jest mu potrzebna Ciri. Przechodząc do sedna sprawy: Ciri wcale nie musi uciekać przed Gonem, wywystarczyłoby żeby wcześniej weszła do wieży Jaskółki I odwróciła "czas białego zimna" Tymsamym wszystkie trzy części gry nie mają jakiegokolwiek dla mnie sensu i wszystko zostało zniszczone w jednej scenie. Jest albo tak jak to opisałem, albo jestem totalnym debilem i czegoś nie zrozumiałem- jeśli tak jest to proszę o wytłumaczenie, albo chociaż przedstawię swojej interpretacji ;)
 
Top Bottom