Zakończenie gry oko nehaleni

+
Witam, mam problem z użyciem oka nehaleni w ostatniej (a w zasadzie przed rozpoczęciem ostatniej misji "Coś się kończy, coś zaczyna").
Pojawiłem się w miejscu tuż przed rozmową z Wilkołakiem i pojawia się możliwość użycia oka, tylko nie pokazuje mi się żadna możliwość interakcji.
nie wiem.jpg

Gdzie powinienem go użyć, bo po wykonaniu tej misji i powrocie na to miejsce nie ma już tych ciastek zawieszonych na patyku.

Z góry dziękuje za pomoc.
 

Msudr

Forum veteran
To jest obszar zadania „Zlecenie: Potwór z bagien” co prawda cel jest dalej ale można je tutaj aktywować. Nawet jak już wykonasz zadanie to tekst o artefakcie od Keiry też się pojawi, taki błąd.
 
Hmmmm... rozumiem, nie przypominam sobie jakoś tego elementu z tego zasania.
W takim razie, dlaczego po pojawieniu się w tym miejscu Geralt sprawdza te ciastka w przerywniku filmowym?
 

Msudr

Forum veteran
Ciastka są powiązane z zadaniem „Coś się kończy, coś się zaczyna” dlatego je sprawdza, jeżeli dobrze pamiętam to identyczne ciastka są na słodkiej ścieżce z zadania „Panie Lasu”, one nie są powiązane z Okiem Nehaleni. A jeżeli po zadaniu zniknęły to nic niezwykłego wiele przedmiotów otoczenia tak robi.
 
Okej, dzięki za informacje w takim razie :)
Chyba tylko ja w całym internecie miałem z typ problem i nie wiedziałem o co chodzi i dlaczego :)
No nic dzbanem trzeba się urodzić po prostu :)

Jeszcze raz wielkie dzięki za wyjaśnienie :)
 
Top Bottom