Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

+
To i ja swoje 3 grosze. Pluć nie zamierzam, bo do CDP mam zaufanie i bezgraniczną wdzięczność za serię wiedźmińską, a to zobowiązuje.

Fajnie, że są nowe karty i archetypy (świetny pomysł), jednakże dajcie im narzędzia. Najlepszy przykład to Ukryty z wampirami i księżycem - kilka brązów i jedno srebro to stanowczo mało. Pomysł jest, klimat jest ... narzędzi do gry brak, a błędów w działaniu masa. Kolejny to Dziki Gon - już jakiś czas temu stanął w miejscu, a teraz się cofa.

Co do samego przełożenia terminu zakończenia sezonu - potrzeba więcej czasu do poprawek ... OK, ale dawajcie informację wcześniej. Ja na ten przykład sądząc, że i tak nie zdążę wbić Eredina zacząłem się bawić jakimiś wynalazkami i poleciałem w cholerę, a gdybym wiedział, to ho ho ;) i teraz znów trzeba zapierniczać, bo szansa jest tylko czasu mało.
 
W temacie apropo świątecznego patcha juz pisałem że największą jego wadą jest czas w jakim został wprowadzony ale obecne przesunięcie patcha o 2 kolejne dni jest dużo dużo gorsze tym bardziej odczuwalne im wyżej ktoś jest mi osobiście nie przeszkadza nic na tym nie strace ani nie zyskam bo to pierwszy raz gdy nie wbijałem top 1000 ale dla tych którzy chcieli wbić (ewentualnie wbić 20 range i stwierdzili że who care nie ma czasu pobawię sie troll deckami) to jednak dość niefajna sytuacja

O ile zmiany w mechanikach/ui zazwyczaj (z paroma wyjątkami) chwale i bronie to terminy które cdpr wybiera ostatnio to jakieś nieporozumienie i tak naprawdę nie broni ich w tej kwestii nic
 
Last edited:
areq21;n10181882 said:
W temacie apropo świątecznego patcha juz pisałem że największą jego wadą jest czas w jakim został wprowadzony ale obecne przesunięcie patcha o 2 kolejne dni jest dużo dużo gorsze tym bardziej odczuwalne im wyżej ktoś jest mi osobiście nie przeszkadza nic na tym nie strace ani nie zyskam bo to pierwszy raz gdy nie wbijałem top 1000 ale dla tych którzy chcieli wbić (ewentualnie wbić 20 range i stwierdzili że who care nie ma czasu pobawię sie troll deckami) to jednak dość niefajna sytuacja

O ile zmiany w mechanikach/ui zazwyczaj (z paroma wyjątkami) chwale i bronie to terminy które cdpr wybiera ostatnio to jakieś nieporozumienie i tak naprawdę nie broni ich w tej kwestii nic

Otóż to Szanowny Kolego, otóż to!
Na obronę coś by się znalazło, jednak niesmak jest.
 
To ja dla kontrastu napiszę, że cieszy mnie deklaracja co do daty wydania patcha już konkretnie, bo szczerze mówiąc gra zaczęła mnie nużyć widząc po raz kolejny na potyczkach! tak samo złożonych miśków z Olafem i Ciri na czele. Poza tym polecam trochę danie sobie na luz, przesunięcie sezonu o 2 dni w Gwincie to nie koniec świata (tak samo, brak jakiejś ramki) więc apeluję o łagodniejszy język albo wyjście na spacer ;)

Ci streamerzy z zapowiedziami zaprzestania transmisji to też śmiech na sali.

P.S. Przez miesiąc czy nawet dwa nie mieliście czasu (możliwości) wbić rangi ale te 2 dni by was tak zbawiły? Bez jaj.
 
Last edited:
Panowie z CDPR czy zamierzacie jakoś zrekompensować utratę nagród graczom którzy o godzinie 12:00 dzisiaj znajdowali się w top1000, a za 2 dni z niego wypadną ?
Czy ten post jak setki innych zostanie zignorowany... Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś chwalono Was że nie jesteście jak Blizzard, a tymczasem zaczęło się dziać coś okropnego.
 
enotsen;n10182002 said:
Otóż to Szanowny Kolego, otóż to!
Na obronę coś by się znalazło, jednak niesmak jest.


Zapewne z tą obroną mówisz o świątecznym patchu bo jakoś muszą zarabiać co ja w pełni rozumiem ale dało się to zrobić nieinwazyjnie jak np paczki z nowego kontentu w hsie które kupuje się z wyprzedzeniem na promocji (otwiera się je później) mogli to śmiało zrobić na święta a patch wypuścić później dopracowany i niezmieniający mety pod koniec sezonu

A jeśli nie to miałeś na myśli to chętnie dowiem się o co chodzi bo niestety u mnie innych pomysłów brak
 
Chyba CDPR został wykupiony przez Blizzard albo inne EA. Tyle farfocji i błędnych decyzji w tak krótkim czasie to jakiś rekord....Ręce opadają, a oni pewnie problemu nie widzą, tak samo jak tego że nie potrafią gry z balansować od roku, a jak już jest prawie, prawie to.... pierdziu, wywróćmy wszystko do góry nogami i od nowa w koło Macieju...Żenua.
 
enotsen;n10181742 said:
Fajnie, że są nowe karty i archetypy (świetny pomysł), jednakże dajcie im narzędzia. Najlepszy przykład to Ukryty z wampirami i księżycem - kilka brązów i jedno srebro to stanowczo mało. Pomysł jest, klimat jest ... narzędzi do gry brak,

Wampiry mają dostać jakiś duży patch, więc jak na razie trzeba czekać.
 
luk757 Tutaj się z kolegą w pełni zgodzić nie mogę. Bo owszem masz rację, że nie ma co się spinać, natomiast jeśli się ustala jakieś zasady, to trzeba się tych zasad trzymać do końca a nie zmieniać je na finishu w ostatniej minucie, bo ktoś tam, gdzieś tam, na jakimś forum się tego domagał. A jeśli już chce się koniecznie zmieniać reguły, to trzeba to robić z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej tygodniowym. Takie chaotyczne działania powodują jedynie spadek zaufania.
 
areq21;n10182092 said:
Zapewne z tą obroną mówisz o świątecznym patchu bo jakoś muszą zarabiać co ja w pełni rozumiem ale dało się to zrobić nieinwazyjnie jak np paczki z nowego kontentu w hsie które kupuje się z wyprzedzeniem na promocji (otwiera się je później) mogli to śmiało zrobić na święta a patch wypuścić później dopracowany i niezmieniający mety pod koniec sezonu

A jeśli nie to miałeś na myśli to chętnie dowiem się o co chodzi bo niestety u mnie innych pomysłów brak

Odczytałeś me intencje doskonale - "każdy chce zarobić", a w szczególności firma giełdowa. co jest oczywiste. A, że można było inaczej - pewnie tak, ale jest jak jest i pozostały wnioski na przyszłość.

Co do przesunięcia terminu - nie wyrobili z pracą mimo szczerych chęci i konieczne było przesunięcie, a wyszło ... jak wyszło.
Z mojej perspektywy (opisanej wyżej) trochę szkoda, ale umierać z powodu braku Eredina nie zamierzam (raczej jeszcze spróbować wbić, jednakże tempus fugit).
 
Ho ho no to ładnie, co informacja to rozpętuje się burza (khe khe). W sumie dobrze, że sobie w tym sezonie odpuściłem, wbiłem tylko 4kMMR i 19 rangę dla porządku. I od czasu do czasu testuje sobie pomysły na niemetowe decki, którymi można w sensowny sposób powalczyć o 19-20 rangę. Ale pewnie wielu ludziom będącym wysoko i na jakiś tam granicach punktowych to rozbije plany na ramki/avatary itp bonusy.

Taka informacja powinna wypłynąć wcześniej. Ciekawe czy było to wiadome np już przed weekendem i świadomie przemilczane aż do dziś czy może faktycznie do ostatnich chwil trwały zażarte dyskusje, czy przenosić koniec czy nie. Inna sprawa, że można było zrobić tak jak już tutaj podawano, że zakończyć sezon dziś i wstrzymać się ze startem nowego aż do wydania hotfixa. Nikt przez te kilka dni bez rankedów by nie zapłakał.
 
Jeez, tak czytam te komenty i co drugi pisze że redzi stracili resztki jego zaufania, że zrujnowali mu życie, albo że zabili ulubionego chomika. Pozostaje tylko współczuć redom za taki gówniany "fanbase", który łapie ból dupy po 1 dziwnej decyzji, ignorując zaje*isty content jaki nam dostarczają. No więc proszę się tak nie triggerować , bo nie ma po co i poluzować szorty radzę wgl.

P.S. gardzę ludźmi, którzy grają krasnoludami :facepalm2:
 
Gomola;n10182192 said:
luk757 Tutaj się z kolegą w pełni zgodzić nie mogę. Bo owszem masz rację, że nie ma co się spinać, natomiast jeśli się ustala jakieś zasady, to trzeba się tych zasad trzymać do końca a nie zmieniać je na finishu w ostatniej minucie, bo ktoś tam, gdzieś tam, na jakimś forum się tego domagał. A jeśli już chce się koniecznie zmieniać reguły, to trzeba to robić z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej tygodniowym. Takie chaotyczne działania powodują jedynie spadek zaufania.

Ok, zgoda. Tylko, że pojawiły się już posty o "haniebnych czynach" i "przeginaniu pały". Moim zdaniem stawianie sprawy w ten sposób jest przeginaniem. :)

Gwuzdek;n10182302 said:
Jeez, tak czytam te komenty i co drugi pisze że redzi stracili resztki jego zaufania, że zrujnowali mu życie, albo że zabili ulubionego chomika. Pozostaje tylko współczuć redom za taki gówniany "fanbase", który łapie ból dupy po 1 dziwnej decyzji, ignorując zaje*isty content jaki nam dostarczają. No więc proszę się tak nie triggerować , bo nie ma po co i poluzować szorty radzę wgl.

P.S. gardzę ludźmi, którzy grają krasnoludami :facepalm2:
Wszystko fajnie ale z tym post scriptum też się zbytnio nie popisałeś...
 
Gwuzdek;n10182302 said:
Jeez, tak czytam te komenty i co drugi pisze że redzi stracili resztki jego zaufania, że zrujnowali mu życie, albo że zabili ulubionego chomika. Pozostaje tylko współczuć redom za taki gówniany "fanbase", który łapie ból dupy po 1 dziwnej decyzji, ignorując zaje*isty content jaki nam dostarczają. No więc proszę się tak nie triggerować , bo nie ma po co i poluzować szorty radzę wgl.

P.S. gardzę ludźmi, którzy grają krasnoludami :facepalm2:

No tak, bo patch świąteczny to taka truskawka na torcie, nie? Wręcz perła w historii CDPR przyćmiewająca Wiedźmina 3 xD Racja że ludzie dramatyzują trochę, ale nie powiesz że zostało to rozegrane jak należy...
 
luk757;n10182392 said:
Ok, zgoda. Tylko, że pojawiły się już posty o "haniebnych czynach" i "przeginaniu pały". Moim zdaniem stawianie sprawy w ten sposób jest przeginaniem. :)


Wszystko fajnie ale z tym post scriptum też się zbytnio nie popisałeś...

Oooo, widzę że trafiłem na striggerowanego mistrza talii krasnoludów xdd Nie no, ps był tak 75% w celach humorystycznych, 25% frustracja po 50 partyjce pod rząd z jedną i tą samą talią krasnali. Ale gg zawsze leci, żeby nie było xd
 
Gwuzdek;n10182712 said:
Oooo, widzę że trafiłem na striggerowanego mistrza talii krasnoludów xdd Nie no, ps był tak 75% w celach humorystycznych, 25% frustracja po 50 partyjce pod rząd z jedną i tą samą talią krasnali. Ale gg zawsze leci, żeby nie było xd

No właśnie ja jestem jednym z tych, którzy rankedy odpuścili m.in. z powodu Brouvera w co 3 pojedynku :) Co nie zmienia faktu, że daleki jestem od wylewania pomyj na netdeckowych graczy, choć gg im nie zawsze daje ;):D
 
Keymaker7;n10182252 said:
Ho ho no to ładnie, co informacja to rozpętuje się burza (khe khe). W sumie dobrze, że sobie w tym sezonie odpuściłem, wbiłem tylko 4kMMR i 19 rangę dla porządku. I od czasu do czasu testuje sobie pomysły na niemetowe decki, którymi można w sensowny sposób powalczyć o 19-20 rangę. Ale pewnie wielu ludziom będącym wysoko i na jakiś tam granicach punktowych to rozbije plany na ramki/avatary itp bonusy.

Taka informacja powinna wypłynąć wcześniej. Ciekawe czy było to wiadome np już przed weekendem i świadomie przemilczane aż do dziś czy może faktycznie do ostatnich chwil trwały zażarte dyskusje, czy przenosić koniec czy nie. Inna sprawa, że można było zrobić tak jak już tutaj podawano, że zakończyć sezon dziś i wstrzymać się ze startem nowego aż do wydania hotfixa. Nikt przez te kilka dni bez rankedów by nie zapłakał.

Teoretycznie powinnam się cieszyć, bo mam 20 range, mogę coś tam poprawić. Ale tego typu polityka informacyjna mi się nie podoba bardzo. Mało to profesjonalne po prostu - rzucanie informacji na 10 minut przed końcem sezonu. Mało profesjonalny patch z masą błędów i teraz nieprofesjonalne podejście do graczy. Rozumiem, że to beta itd. Ale ta beta już trwa i, wg mnie, powinno być tu już nieco składniej i z większą rozwagą wszystko planowane. A jest... hmm... istna Passiflora. ;)
 
Atakujecie Redów jakby nie wiadomo co się stało. Zdeptać, wyzwać, sponiewierać tylko dlatego, że sezon nastąpi zaledwie kilka dni później.
Sam liczyłem na to, że dzisiaj rozpocznę już nowy sezonik, pootwieram wszystkie beczki i z fragmentów zacznę już myśleć na poważnie o tworzeniu nowych "potrzebnych kart" Niestety przeliczyłem się.

Istnieją jakieś granice w odzywkach, nie rozmawiacie z kolegą na podwórku. Jestem pewien, że nie zrobili tego specjalnie i byli pewni, iż się wyrobią na czas. Nie udało się, ale wstrzymanie chyba lepsze niż znowu dostać grę pełną bugów. Niby było sporo czasu, by hotfixa wydać, bo co prawda to prawda, ale ostatni patch jest pełen błędów, tylko że większość zapomina, iż mieliśmy okres świąteczny. Ludzie to nie maszyny, każdy pewnie chciał spędzić święta w domu z rodziną niż siedzieć na grą i poprawianie drobnych błędów bo Jan Kowalski chce już teraz.
 
burza1982 ale co im szkodziło zamknąć sezon dziś, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a nowy odpalić za 2 dni, albo i później gdy uznają to za stosowne? Wilk syty i owca cała.

Czy ktoś dostrzega powód dla którego tak nie zrobili? Bo ja nie.
 
Top Bottom