Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia



Drodzy gracze,

Jak wiecie, dzisiaj (8 stycznia) w południe miał zakończyć się obecny sezon rankingowy. Jednak po wysłuchaniu Waszych opinii, oraz wielu długich dyskusjach wśród zespołu GWINTA, zdecydowaliśmy o zmianie planów.

W związku z tym, obecny sezon rankingowy zakończy się w środę, 10 stycznia w południe, a kolejny rozpocznie się w czwartek, 11 stycznia. Bieżące informacje dotyczące startu sezonu będziemy publikować na naszym oficjalnym Twitterze.

Ta zmiana pozwoli nam odnieść się do najczęstszych problemów, z którymi spotykacie się obecnie w grze i nam zgłaszacie. Nowa aktualizacja, wprowadzająca poprawki, pojawi się przed startem kolejnego sezonu rankingowego.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z powyższych zmian i dziękujemy za wyrozumiałość.

Wasz Ambasador w REDzie
Burza
 
Last edited by a moderator:
Trochę późne info bo tak spróbował bym wbić tą 21 rangę ale zabawa z fun taliami spowodowała, że spadłem sporo bo do 3900 mmr i ciężko będzie to odrobić. A mając 4300 mrr mogłem spokojnie przez te dwa dni spróbować :/
 
Po pierwsze taką informacje można było podać dwa dni temu, a nie 10 minut przed końcem sezonu. Informacja, że się nie wyrobimy była na pewno znana o wiele wcześniej. Aktualnie jestem coś koło 180 na świecie i miałem zamiar zobaczyć ramkę za 50-250 miejsce, a tu taka niespodzianka.
 
Kochani REDZI,

Niestety zbieracie teraz żniwo swojej... solidności, perfekcjonizmu i wsłuchiwania się w głos szeroko pojętego community -> krótko mówiąc: swojej marki. Marki, którą sobie sami wyrobiliście dotychczasowym podejściem w tworzeniu gier. I broń Boże to nie żaden zarzut pod Waszym adresem! ;)
Zwyczajnie rozpieściliście Nas graczy, a że ludzie szybko przyzwyczajają się do obsługi "first class"... no cóż, nic zatem dziwnego, że tak zareagowano na - przyznajmy to szczerze - "lekki bubel" jaki Nam zaserwowaliście w ramach ostatniej aktualizacji (i nie mówię tu o nowych koncepcjach w grze - bo to kwestia gustu - ale o przykładach skrajnego "niedbalstwia" w postaci np. niespójnych opisów kart eng-pol (!!!) czy też kilku groteskowych bug'ów).
Trudno, lekcja odrobiona (przez Nas wszystkich), teraz czas na poprawki ostatnich "udogodnień".

Jeżeli potrzebujecie do tego więcej czasu to proszę bardzo. Nie śpieszcie się. Niestety, sami ostatnio pozbawiliście się nimbu doskonałości - zatem uprzejmie Was proszę, nie raczcie Nas drugi raz tak kiepsko przygotowanym patchem. Wolę poczekać nawet do początku lutego, ale niech nowa łatka będzie dopracowana.

Patrząc nawet pod kątem marketingowym: "rozpieszczone jakościowo community" prędzej Wam wybaczy kolejne opóźnienie, niż niskiej jakości content.
3mam zatem za Was kciuki :threaten: (albo nawet i całą pięść, tak jak Zoltan ;) )
 
Last edited:
Powiedziałbym, że roztrwoniliście te resztki zaufania, które jeszcze dla was miałem, ale dno garnka z owymi resztkami wyskrobałem już podczas niedorobionego, świątecznego patcha. Sam garnek trochę poobijany, ale nie dam. Zupa z niego i tak będzie lepsza od waszej nieporadności.
 
KDKor;n10179682 said:
Jeżeli potrzebujecie do tego więcej czasu to proszę bardzo. Nie śpieszcie się. Niestety, sami ostatnio pozbawiliście się nimbu doskonałości - zatem uprzejmie Was proszę, nie raczcie Nas drugi raz tak kiepsko przygotowanym patchem. Wolę poczekać nawet do początku lutego, ale niech nowa łatka będzie dopracowana.

Tu nie chodzi o sam hotfix, bo dobrze, że zostało to przełożone, jeżeli znów mielibyśmy mieć powtórkę z świątecznej aktualizacji, natomiast przedłużenie sezonu w momencie gdy wielu graczy wbijało top X, żeby dostać ramkę, czy dla własnej satysfakcji i 10 minut przed końcem sezonu ta osoba dowiaduje się, że koniec sezonu jest przełożony, to trochę słabo.
 
Nie ulega wątpliwości, że rozwiązanie tej sytuacji "leżało na stole", było banalnie proste. I zostało podane na polskim, angielskim forum, redditcie już 5 minut po ogłoszeniu tego przesunięcia.
A mianowicie: Zakończyć sezon tak jak planowano i wstrzymać grę rankingową do momentu wydania patcha i rozpoczęcia nowego sezonu. W tym czasie wprowadzić wszystkie poprawki.
Wrzucili by ładny licznik na grze rankingowej, że będzie dostępna za 3 dni, X godzin, X minut, żeby nawet Johnny the Casual nie czuł się zagubiony. I wszystko byłoby pięknie.

Faktem jest, że ucierpiała na tym tylko garstka graczy, topka rankingowa. No ale po co rzucać sobie samemu kłody pod nogi? Skoro można było załatwić to porządnie.
Krótko: Słaba passa CDPR trwa nadal.. Czekamy z nadzieją na tego patcha, może okaże się światełkiem w tunelu.
 
Rzeczywiście taka zmiana w ostatniej chwili jest nieuczciwa i jeżeli Gwint chce uderzać w "competitive", to takie coś nie powinno nigdy mieć miejsca, a sezon skończyć się według planów. Nikogo to by specjalnie nie zabolało jakby następny rozpoczął się z opóźnieniem, tym bardziej że to nadal beta. W wielu grach jest coś takiego jak preseason etc. Większym problemem jest to, że gracze czekają na nagrody za sezon, a tu zonk.
 
Może ten cyrk który trwa od przedświątecznego patcha dotyczy tylko garstki graczy z topki rankingu, ale jeśli gwint ma być grą e-sportową to nie można tak poniewierać rankingiem. Z okazji świąt Redzi zniszczyli talie ludziom, którzy chcieli coś powbijać w wolnym czasie, teraz znowu psują plany ludzi na zakończenie gier w sezonie... nie tędy droga, jeśli gracze mają traktować tą grę poważnie to muszą być traktowani uczciwie (tak jak to było do feralnego patcha świątecznego).

Żeby nie było, mnie te wszystkie ceregiele nie dotknęły, nawet podoba mi się przesunięcie daty bo mam więcej czasu żeby wbić rangę. Ale obiektywnie patrząc takie zmiany są krzywdzące.
 
Burza46;n10178422 said:
Drodzy gracze,

Jak wiecie, dzisiaj (8 stycznia) w południe miał zakończyć się obecny sezon rankingowy. Jednak po wysłuchaniu Waszych opinii, oraz wielu długich dyskusjach wśród zespołu GWINTA, zdecydowaliśmy o zmianie planów.
No to dzieki wam OjciecDwojkiDzieci cieszy sie teraz jak dziecko, moze uda mu sie w koncu wbic ta 21 range :D
 
Widać, że dla niektórych graczy dzisiejsza decyzja była ostatnią kroplą, która przelała czarę goryczy.
SuperJJ streamujący razem z Lifecoachem, obecnie w top 10 rankingu właśnie ogłosił, że tymczasowo kończy streamowanie filmów z Gwinta w związku z obecnymi zawirowaniami, do odwołania aż sytuacja się ustabilizuje.

https://www.reddit.com/r/gwent/comme...he_time_being/
 
Pogrążacie się jeszcze bardziej i tak już załamaliście wszelkie prawo itp tylko dla hajsu, wprowadziliście patch podczas sezonu czego nie wolno pod żadnym pozorem zrobić ale wy zrobiliście bo hajs się musi zgadzać, ok musi ale nie takim kosztem. Kiedy za to przeprosicie tych wszystkich ( nie mnie ja 20 wbiłem ) którym zepsuliście sezon? kiedy będzie rekompensata za tak haniebny i niespuszczalny czyn który zrobiliście?
 
Last edited by a moderator:
Cytując klasyka, dzisiejsza decyzja to kropla, która przegięła pałę goryczy. Nie wyobrażam sobie, żeby gracze nie dostali w związku z tym żadnej rekompensaty. Myślę, że teraz poznamy tak naprawdę prawdziwe podejście REDów do społeczności Gwinta. Bo ostatnie decyzje, zwłaszcza sławny patch świąteczny, to zwykły skok na kasę.
 
Rzeczywiście, to jest najgłupsza rzecz jaką można było wymyślić. Zamiast zakończyć sezon i zrobić przerwę aż do wprowadzenia hotfixa to przedłużacie sezon, kiedy ktoś mógł na przykład zaplanować swój wolny czas a teraz musi wbijać kolejne 2 dni gry rankingowe. Szczególnie, że data była zapowiedziana dawno temu, więc prosiłbym o przytoczenie tych opinii graczy, które wpłynęły na zmianę i argumenty za nimi stojące.
 
Ten sam wątek na anglojęzycznym forum nastukał już 5 stron postów graczy, którzy nie rozumieją o co developerom chodziło tym razem.
Slogan "słuchamy Waszych opinii i bierzemy je sobie do serca" chyba staje się coraz bardziej wyświechtany. Lepiej, żeby ten nadchodzący patch okazał się prawdziwym hitem..
 
Top Bottom