Zakończenie w W2.

+
Dzien dobry wszyskim , wiem ze jest rok 2020 ale cały czas zastanawiam sie jakie jest kanoniczne zakonczenie wiedzmina 2
 
Jak to kanoniczne? Wydaje mi się, że nie ukazały się żadne materiały na ten temat. Można zaimportować save do W3 albo odpowiedzieć na pytania.

"Kanoniczne" zakończenia chyba dotyczą gier, gdzie nie jest możliwy import zapisów lub stanów gry do kolejnej części.
 
Dzien dobry wszyskim , wiem ze jest rok 2020 ale cały czas zastanawiam sie jakie jest kanoniczne zakonczenie wiedzmina 2
Jeżeli nie imporujemy save'a z 2 i nie odpowiemy na pytania Morvrana to wtedy gra załaduje domyślne wybory przygotowane przez twórców.
1. Geralt oszczędza Arjana.
2. Ścieżka Roche'a.
3. Wiedźmin ratuje Triss w Loc Muinne.
4. Sheala umiera.
5. Geralt zabija Letho.
 
A, to sorry. :) Zapomniałem że w ogóle jest taka opcja. Myślałem, że jedyne dostępne to albo import albo odpowiadanie na pytania.
 
To, że "kanoniczne" (czytaj: domyślne) nie znaczy, że najlepsze. Z uwagi na możliwy przebieg wydarzeń w W3, Letho jak najbardziej warto oszczędzić.
 
Mam podobny dylemat - system czyta mi save wieśka 2 na GOG ale głupieje na save na Steam co dziwne bez wzgledu czy na Steam czy na GOG pobiera save z wieśka 2 z GOG.

Sytuacja jest kuriozalna bo niby widzi save ale chwile później np. tatuaż Geralta znika cudownie a w dialogu z ambasadorem von Attre zachowuje się tak jakbym szedł ścieżką Roche'a co jest dziwne bo cały czas szedłem po stronie Iorvetha.

Dziwne jest także, że Letho oszczędzony na końcu wieśka 2 raz mi się pojawia w w3 a raz nie ???

nie kumam tego

pozdrawiam Sylwek

tak przy okazji mimo oryginalnych wersji jak grałem w w2 system nie pozwalał mi praktycznie nic wytworzyć mimo zdobywanych schematów.
 
Top Bottom