Zakończył się sezon rankingowy!

+
Wiktorex.;n10211152 said:
Witam, wy też dostaliście strzępki kart w przerwie pomiędzy nowym sezonem? Jeszcze przed dzisiejszym rozdaniem nagród na moim koncie pojawiło się dodatkowe 1000 strzępek, a nic nie wymieniałem, nie niszczyłem. To jakaś dodatkowa nagroda?

600 dawali tym którzy wycraftowali krolowa krabopajaków
 
Fajna rzecz z tym że w weekend z beczek zawsze lecą premium, zachęta do grania jest.
 
Ktoś ma jakieś informacje co do Premium Keg Weekend? Klikam to w wiadomościach, ale wtedy tylko przenosi mnie to sklepu, po za tym widzę, że ludzie zgłaszają jakieś problemu z otwieraniem beczek, że jedną muszą otwierać kilka razy żeby załapało, albo że znikają (!) beczki. Ktoś ma jakieś pełniejsze informacje na ten temat?
 
zairis;n10213142 said:
Ktoś ma jakieś informacje co do Premium Keg Weekend? Klikam to w wiadomościach, ale wtedy tylko przenosi mnie to sklepu, po za tym widzę, że ludzie zgłaszają jakieś problemu z otwieraniem beczek, że jedną muszą otwierać kilka razy żeby załapało, albo że znikają (!) beczki. Ktoś ma jakieś pełniejsze informacje na ten temat?

Info o aktualnych problemach: https://twitter.com/PlayGwent/status/951431981442719744
 
Obcięli nagrody o 50% bo sezon trwa 50% krócej w pełni logiczne i uzasadnione zostaje tylko jedna nie jasna kwestia, ile trzeba zagrać meczy aby dostać zaległe nagrody? bo wiemy ze nie są przyznawane od razu z wiadomych przyczyn, jednak z angielskeigo newsa wiemy ze wciąż można je zdobyć, pytanie ile trzeba zagrać? ktoś już sprawdzał wystarczy jedna gra czy więcej np 10?

Jedyna negatywna zmiana to wymogi na range 20 i 21 jeśli ktoś chce mieć range 21 to musi zwolnic się z pracy i nie mieć życia chyba komuś coś na mózg padło.
 
Ograniczając dropy złotych kart i nagrody za rankedy bardzo zniechęcacie nowych graczy.
Udostępnijcie w już ten nowy tryb bo gra się robi bardzo monotonna.
 
Last edited:
kotwica407;n10218032 said:
sew1500 Skąd info, że szansa na wylosowania złotej karty jest zmniejszona?

Z tego że ludzie narzekają na pecha i ignoruja tych którzy mówią że im dropi normalnie np mi na 22 beczki dzis 4 legendy poleciały
 
Motywowanie hipotezy, że został zmniejszony drop tym, że "mi nie wypadła żadna legenda" to słabe tłumaczenie.
Żeby zaobserwować takie zjawisko grupa statystyczna musiałaby mieć co najmniej kilkaset osób, wtedy moglibyśmy wyciągać jakieś wnioski.
Z moich obserwacji drop złotych nie spadł. Na 23 otwarte wczoraj paczki, wylosowało mi 3 legendy i 6 epików.
 
U mnie 48 beczek i 4 złote, także w normie...poprzednim razem (po wejściu nieszczęsnego patcha świątecznego) otworzyłem 60 beczek i nie miałem żadnej złotej, a na następny dzień w 3 beczkach dwa złocisze. Także po prostu fart albo niefart i tyle.
 
Emdzey;n10226342 said:
U mnie 48 beczek i 4 złote, także w normie...poprzednim razem (po wejściu nieszczęsnego patcha świątecznego) otworzyłem 60 beczek i nie miałem żadnej złotej, a na następny dzień w 3 beczkach dwa złocisze. Także po prostu fart albo niefart i tyle.

Musiałeś źle policzyć albo łagodnie mówiąc ściemniasz ponieważ jest ustawiony tzw. "pitty timer" na 40 beczek. Czyli masz gwarancję że w najgorszym wypadku co 40 beczek będzie legenda. Sprawdzałem na własnym przykładzie i u mnie to działa. Nie raz miałem sytuacje że miałem otwarte 39 beczek i nic a w 40 było. Poza tym na reddicie jest temat gdzie koleś kupi Ci 100 beczek jak mu udowodnisz że wyleciało Ci poźniej niż po 40 kegach, także tego
 
Sorry ale nie chce mi się przeglądać tych całych tematów, rzuciłem okiem i z tego co widzę to nie ma tam żadnych dowodów (np film z openingu) więc dla mnie takie linki nic nie znaczą.
 
Top Bottom