Zakończył się sezon rankingowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Zakończył się sezon rankingowy!



Trzeci sezon rankingowy GWINTA już się zakończył! Nagrody zostaną przyznane wraz z wprowadzeniem jutrzejszej aktualizacji. Dla przypomnienia nagrody za ten sezon:



Czwarty sezon rozpocznie się jutro (11 stycznia) – więcej informacji wkrótce!
 
Last edited:
Bout fuckin time, ale żeby jeszcze czekać do jutra za nagrodami :cirisad:
Jakoś wcześniej potrafiliście je dać jeszcze tego samego dnia. Teraz przynajmniej wiem żeby nie wchodzić do gry co 5 minut i sprawdzać czy już są.
 
Akurat tutaj poślizg czasowy był planowany więc wszystko jest OK.
Jedyny mały minus, że questów nie da się teraz wbić - fajnie jakby się wykonały automatycznie jako taki mały bonus związany z tym opóźnieniem.
 
Ja naprawdę nie chce narzekać ale przez nieaktywne rankedy nie mogę się przełączyć na pro laddera ale to tam już mało ważne dzień przeżyje xd
 
areq21;n10200052 said:
Ja naprawdę nie chce narzekać ale przez nieaktywne rankedy nie mogę się przełączyć na pro laddera ale to tam już mało ważne dzień przeżyje xd

Jeśli na kompie, to backspace trzeba kliknąć. Przełącza na pro.
Na konsoli ponoć X.
 
Offka;n10200072 said:
Jeśli na kompie, to backspace trzeba kliknąć. Przełącza na pro.
Na konsoli ponoć X.

Ok dzięki działa nie wiedziałem nawet że da się klawiaturą przełączyć
 
Offka;n10200072 said:
Jeśli na kompie, to backspace trzeba kliknąć. Przełącza na pro.
Na konsoli ponoć X.

Apropos, działają ci bindy klawiszowe? Lubiłem grać klawiaturą, ale od ostatniej aktualizacji nie działa X nie działa R...
 
HuntMocy;n10204442 said:
Świetny ten Geralt na eliksirach, szkoda że jestem za cienki w uszach na taki wynik :(

We'll all get there... one day! Miło, że jeden portret można teraz zdobyć na randze 10, sporo graczy na tym skorzysta.
 
Czy wiadomo o której godzinie pojawi się aktualizacja? REDzi mieli zamieszczać jakieś informację o tym ale na razie cisza....
 
willow565;n10204232 said:
Apropos, działają ci bindy klawiszowe? Lubiłem grać klawiaturą, ale od ostatniej aktualizacji nie działa X nie działa R...

Musiałam sprawdzić, bo nie używam. Nie działają.
 
Nad Rozgrywkami Rankingowymi wyskoczył "Nowy Sezon" i dostałem 10 rangę z automatu. Super, fajnie, można rangę cisnąć, ale ja się pytam, gdzie nagrody za poprzedni sezon? Jest nieco cicho, więc myślę, że jeszcze ich nie rozdali, ale te kilkanaście beczek poprawiłoby moją sytuację. Więc moje pytanie brzmi: Rozdawali je, czy nadal trzeba czekać?
 
Jesteśmy w trakcie rozdawania nagród za sezon, powinny się pojawić w przeciągu kilku minut :)
 
Witam, wy też dostaliście strzępki kart w przerwie pomiędzy nowym sezonem? Jeszcze przed dzisiejszym rozdaniem nagród na moim koncie pojawiło się dodatkowe 1000 strzępek, a nic nie wymieniałem, nie niszczyłem. To jakaś dodatkowa nagroda?
 
Top Bottom