Zaktualizowane wymagania sprzętowe

+
Myślę, że na pewno! :)
Post automatically merged:

Czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć czy jest sens instalować Cyberpunka na moim SSDku, na którym mam wolne 144GB, bo z tego co słyszałem gra po "Day One patchu" będzie tyle ważyć. Drugie pytanie brzmi czy gra wyjdzie potem, potem poza próg ważenia więcej niż te 100 gb?
Nieee, gra nie będzie tyle ważyć. Gra będzie ważyć w okolicach 70gb. Najpierw pobierze się 70gb a potem dajmy na to 30gb które podmieni już istniejące pliki, więc to nie będzie 70+30 a 70 + 30 - 30 :)
Post automatically merged:


I generalnie myślę że jeśli chcesz żeby Ci gra dobrze działała to zainstalowanie jej na ssd to must have.
 
Brak mi w tej tabeli mojego RTX 2080 TI - czy pociągnie w 4k na ultra? Pewnie nie, ale i tak będę próbował :-}
Post automatically merged:

Nieee, gra nie będzie tyle ważyć. Gra będzie ważyć w okolicach 70gb. Najpierw pobierze się 70gb a potem dajmy na to 30gb które podmieni już istniejące pliki, więc to nie będzie 70+30 a 70 + 30 - 30 :)
Post automatically merged:


I generalnie myślę że jeśli chcesz żeby Ci gra dobrze działała to zainstalowanie jej na ssd to must have.

Albo nawet m.2 PCIE 3 x4 Jest szybszy jakby miał odwróconą entropię prawie ;)
 
Mi ściągnęło na ten moment z GOG.com ok. 40 GB, po instalacji na dysku folder z grą zajmuje 43.9 63.9 GB.
 
Last edited:
Mi całość zajęła dokładnie 63,9 GB.
Rzeczywiście, pamięć mnie zmyliła, też mam 63.9 GB. Ale ściągało się ok. 40 GB. Ciekawe jak to będzie wyglądało finalnie. Oby serwery wytrzymały :D
 
Ja na systemowym SSD po czyszczeniu systemu mam w tej chwili 100GB wolnego (nie wywalę przecież Wieśka na HDD!)
Mam nadzieję, że nie zmulę jakoś strasznie systemu przez zapchanie małego dwieściepięćdziesięciogigowego "solidstejta" powyżej 80%. Większy SSD (2TB) planowany jest najwcześniej w lutym.
 
Witam mam pytanie w sprawie swoich parametrów laptopa, mianowicie czy warto kupić mi cyberpunka 2077?
Posiadam Acer nitro 5: Inter core i5 9 gen, 8 GB ram, win 10, dx 12, Intel uhd graphics 630 i NVIDIA GeForce GTX 1050
 
Witam mam pytanie w sprawie swoich parametrów laptopa, mianowicie czy warto kupić mi cyberpunka 2077?
Posiadam Acer nitro 5: Inter core i5 9 gen, 8 GB ram, win 10, dx 12, Intel uhd graphics 630 i NVIDIA GeForce GTX 1050
Jaka rozdzielczość ekranu? Powinno działać na 1080p spokojnie na średnio/wysokich.
 
Zainstalowałem grę na SSD na którym mam 119 gb wolnej pamięci, po instalacji zostało 55gb, wyskoczyła mi aktualizacja i przy okazji błąd bo "nie ma wystarczająco miejsca na dysku", jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy coś się zepsuło, czy po prostu aktualizacja waży więcej niż 55gb?
 
Zainstalowałem grę na SSD na którym mam 119 gb wolnej pamięci, po instalacji zostało 55gb, wyskoczyła mi aktualizacja i przy okazji błąd bo "nie ma wystarczająco miejsca na dysku", jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy coś się zepsuło, czy po prostu aktualizacja waży więcej niż 55gb?
U mnie jest 61 GB wolne i też ten sam komunikat. Teraz tylko pytanie czy odinstalować CP2077 i instalować jeszcze raz czy coś po prostu jest zablokowane po stronie serwera (ten Day 1 Patch i po prostu nie ściąga?) Redzi mogliby dać znać :shrug:
 
Może gra dokonuje jakiegoś rozpakowywania i podmiany plików, stąd potrzebuje więcej miejsca na instalację?
 
U mnie jest 61 GB wolne i też ten sam komunikat. Teraz tylko pytanie czy odinstalować CP2077 i instalować jeszcze raz czy coś po prostu jest zablokowane po stronie serwera (ten Day 1 Patch i po prostu nie ściąga?) Redzi mogliby dać znać :shrug:
ja reinstaluje wlasnie ale na hdd poki co i zobacze co z ta aktualizacja
 
Może gra dokonuje jakiegoś rozpakowywania i podmiany plików, stąd potrzebuje więcej miejsca na instalację?
I to jest ten problem, o którym pisałem jakiś czas temu - można było dać od Redów informacje, czy update będzie znów ściągał 60 GB wtedy by człowiek nie ściągał wcześniej pierwotnej wersji. Pytanie czy pobierać już teraz czy czekać do północy, bo wtedy odpalą kolejny update. 3 razy ściąganie tego samego po prostu nie ma sensu.
ja reinstaluje wlasnie ale na hdd poki co i zobacze co z ta aktualizacja
Daj znać, ok?
 
Wy sobie czekajcie, a ja idę zaraz spać (bo jutro trzeba do pracy wstać :) ).

I tak nie mam jeszcze gry, a porządnie zagram pewnie dopiero na Święta więc...
 
I to jest ten problem, o którym pisałem jakiś czas temu - można było dać od Redów informacje, czy update będzie znów ściągał 60 GB wtedy by człowiek nie ściągał wcześniej pierwotnej wersji. Pytanie czy pobierać już teraz czy czekać do północy, bo wtedy odpalą kolejny update. 3 razy ściąganie tego samego po prostu nie ma sensu.

Daj znać, ok?
zainstalowalem na hdd i juz nie pokazuje tej aktualizacji xD no trudno, najwyzej jutro sciagne tego day 1 patcha i przerzuce na ssd jak juz beda pliki podmienione
 
Last edited:
U mnie jest 61 GB wolne i też ten sam komunikat. Teraz tylko pytanie czy odinstalować CP2077 i instalować jeszcze raz czy coś po prostu jest zablokowane po stronie serwera (ten Day 1 Patch i po prostu nie ściąga?) Redzi mogliby dać znać :shrug:
Pewnie sprawdza czy jest miejsce na całą grę a nie na patcha.
 
Zainstalowałem grę na SSD na którym mam 119 gb wolnej pamięci, po instalacji zostało 55gb, wyskoczyła mi aktualizacja i przy okazji błąd bo "nie ma wystarczająco miejsca na dysku", jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy coś się zepsuło, czy po prostu aktualizacja waży więcej niż 55gb?

Taki sam problem jak ma kolega - z tym, że ja odinstalowałem i pobrałem ponownie na SSD i narazie nie wyszukuje żadnej aktualizacji, ale mam nadzieje, że nie będę musiał tego robić trzeci raz bo serwery GOGa to nie jest pierwsza liga pod względem prędkości pobierania ;D
 
Taki sam problem jak ma kolega - z tym, że ja odinstalowałem i pobrałem ponownie na SSD i narazie nie wyszukuje żadnej aktualizacji, ale mam nadzieje, że nie będę musiał tego robić trzeci raz bo serwery GOGa to nie jest pierwsza liga pod względem prędkości pobierania ;D
Też zrobiłem reinstall - inaczej się nie dało. Zobaczymy jak to się skończy :)
 


O... kurde :oops:
 
Top Bottom