Zaktualizuj sterowniki!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hej Choomby!

Nvidia i AMD właśnie wypuściły aktualizacje swoich sterowników. Dla lepszych wrażeń z Night City, pobierzcie i zainstalujcie je przed odpaleniem Cyberpunka 2077!
 
Last edited:
Ja widzę tylko te wczorajsze (mam na myśli ge force 460.79)
Bo to jest ostatnia wersja - nowe sterowniki nie pojawiają się codziennie :)

@Alicja. może warto podać w Twoim poście wersje tych sterowników pod CP2077 - zarówno dla NVIDIA jak i AMD. Oszczędzi to zbędnych pytań.
 
Siedzialem do 8 rano, zainstalowalem gre na 3 roznych komputerach (kazdy spelnia wymagania rekomendowane), zainstalowalem i reinstalowalem sterowniki nvidia, zrobilem wszystko co to jest do zrobioenia kiedy klika sie w "Game not working? Try this!" Od godziny 1 w nocy do 8 rano staralem sie uruchomic gre wlacznie z formatem dysku C. Niestety gre musialem oddac na steamie, to jest jakis dramat.
 
Bo to jest ostatnia wersja - nowe sterowniki nie pojawiają się codziennie :)

@Alicja. może warto podać w Twoim poście wersje tych sterowników pod CP2077 - zarówno dla NVIDIA jak i AMD. Oszczędzi to zbędnych pytań.
Jakby post miał tytuł amd to bym się nie zastanawiał, ale wczoraj był news o sterach GeForce więc myślałem że skoro drugi raz jest info o tym by zaktualizować sterowniki do nvidii to może kolejna latka weszła :p
 
Jakby ktoś miał wątpliwości, to dla Radeonów to są sterowniki w wersji 20.12.1 datowane na 8 grudnia 2020 r.
Z relase notes - "Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.12.1 Highlights Support For
  • Radeon™ RX 6900 Series
  • Cyberpunk 2077
Warto podawać takie konkrety bo też poleciałem na stronę AMD sprawdzać czy dziś nie wyszły na szybko wypuszczone hotfixy. Z kolei ktoś kto nie zajrzy do notki może pobrać rekomendowane przez AMD sterowniki dla Radeonów z listopada 2020 bez zmian dla CP2077.
 
Dacie mi link do sterowników GeForce NVIDIA GTX 1060 6GB? Coś nie mogę znaleźć :/
 
Zrobione co trzeba i niestety nadal problem z wypłaszczeniem się...
Nie jest to temat, w którym zgłaszamy błędy, jak i za mało informacji napisałeś.
Proponuję, abyś napisał nowy temat w dziale technicznym opisując dokładnie problem.
Im więcej informacji tym lepiej.
Nie zapomnij dodać do tematu pliku raportu z narzędzia diagnostycznego dxdiag.
 
Nie korzystam z Geforce Experience, a przez Windows Update sterowniki były ciągle niewidoczne. Zainstalowałem ręcznie.
Jest różnica np. mniej tnie podczas jazdy samochodem z kamerą zza samochodu.
 
Tiaaa... faktycznie, już jest nowy ster nVidia...
Tak, wczoraj o tym informowałem.
https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/nowe-sterowniki-nvidia-460-89-15-12-2020.11051858/

(...)... ale chyba najwięcej wnosi do Ray Tracing'u
Dobrze, że napisałeś chyba ;)
xD jest to informacja o tym, że cyberpunk wykorzystuje ray tracing, dlss, a nie o zmianach w nowym sterowniku ;) (...)
źródło https://forums.cdprojektred.com/ind...dia-460-89-15-12-2020.11051858/#post-12403397
 
Top Bottom