Zamkniecie gry przy wyszukiwaniu przeciwnika = Przegrana. Zmiana kolejności talii

+

Ukash

Forum veteran
Zamkniecie gry przy wyszukiwaniu przeciwnika = Przegrana. Zmiana kolejności talii

Przez przypadek. Konkretnie przez inny (raczej błąd ) błąd który występuje w grze a powoduje on zmianę kolejności talii przy ich wyborze po edycji, wybrałem złą talię do rozgrywki. Kółeczko ładnie mieliło gdy próbowałem zatrzymać wyszukiwanie, nie chciało zatrzymać lecz podkreślam że nadal mieliło więc wyłaczyłem grę poprzez [X] Po ponownym uruchomieniu okazało się że zaliczyło mi przegraną.

W takim wypadku przetwarzanie sygnalizacji parownia graczy działa z opóżnieniem i jest to duży błąd.

Co do zmiany kolejności talii to zawsze było tak że ostatnia przez nas grana czy edytowana talia ladował jako pierwsza do wyboru. Człowiek przyzwyczaił sie do tego rozwiązania. Teraz tak nie jest. Czasem nasza ostatnia talia jest druga, czasem trzecia. Pierwsz/Druga dziwnie lockuja się na ich miejscach. Czasem coś tam się wyedytuje to znowu nasza wskoczy na pierwsze miejsce. Nie odkryłem zależności dlaczego tak się dzieje i co zrobić aby nasza była pierwsza do wyboru. To jest chyba błąd.
Zdaża się też że nasza talia jest ustawiona jakoś krzywo względem innych jest przesunięta bliżej tej po lewej i odchylona ;)
 
Top Bottom