Zamknięta beta - brak nagród za zwycięstwa

+
Zamknięta beta - brak nagród za zwycięstwa

Po dotarciu do 3 poziomu przestałem dostawać nagrody za zwycięstwo w sieci. Pasek zapełnia się do pytajnika, ale nagrody nie ma. Przy następnym zwycięstwie pasek leci dalej i to samo. Nagrody za gratulacje dostaję normalnie.
 
Miałem podobny, lecz nieco inny błąd. Po zakończeniu rozgrywki nie dostaję żadnych nagród - pokazuje się napis i nic. Gdy klikam anuluj okazuje się, że nic nie dostałem i tak za każdym razem.
 
Mam to samo, jeszcze nie dostałem ani razu nagrody.

Po dokładniejszym sprawdzeniu, błąd polega na tym, że nie wyświetlają się nagrody, ani pasek expa, jednakże po relogu, postęp waluty, expa i tego zielonego do tworzenia kart się aktualizuje.
 
Last edited:
Po dokładniejszym sprawdzeniu, błąd polega na tym, że nie wyświetlają się nagrody, ani pasek expa, jednakże po relogu, postęp waluty, expa i tego zielonego do tworzenia kart się aktualizuje.

U mnie też to wystąpiło. Restart gry pomógł :)
 
U mnie podobnie, cały piąty lvl bez nagród za pytajniki. A na 6 lvl w ogóle nie mam znaków zapytania, ale może to tak miało być?
 
Z tego co Redzi piszą, błąd dotyczy tylko wyświetlania, nie samego przydzielania nagród. Ale fakt, od poziomu 3 wzwyż występuje uporczywie.
 
Temat rzeka, dzięki dla KingBlackToff za to https://www.youtube.com/watch?v=mS-FjxZCqcU

Filmik po angielsku, ale mam nadzieje że ludzie zrozumiałą o co chodzi bo ile razy można pisać to samo, teraz będę link wklejał :)

Błąd z brakiem wyświetlania nagród jest, ale tylko wizualny. Tak samo jak wyświetlanie znaczników ? jak już przekroczyliście dzienny limit.
Mam nadzieję że filmik pomoże
 
Jeśli jest limit dzienny na dropienie z checkpointów "znaczniki '?'" to troszkę lipa. Gracz by chciał pozbierać fragmenty, karty lub kasę z wygranych na beczki, a tu dupa. Wejdzie, zrobi dzienny quest i wyjdzie z gry lub zacznie dropić na szybkim poddaniu się i liczenie na otrzymaniu "gg" od przeciwnika.
 
Brak nagród za wygrane

Witam, mam 8 lvl i nie dostaję żadnych nagród za wygrane gry, ani za wbicie następnego lvl. Nie mam nawet pytajników, wskazujących że powinienem coś dostać, jak dobiję daną ilość expa. To jakiś błąd? Będę wdzięczny za odpowiedz.
 
DonKordus;n6933130 said:
Witam, mam 8 lvl i nie dostaję żadnych nagród za wygrane gry, ani za wbicie następnego lvl. Nie mam nawet pytajników, wskazujących że powinienem coś dostać, jak dobiję daną ilość expa. To jakiś błąd? Będę wdzięczny za odpowiedz.

Scaliłem z istniejącym tematem, powinieneś tu znaleźć odpowiedź.
 
PATROL, dzięki wielkie za przerzucenie tematu, tutaj może będzie większa szansa na znalezienie odpowiedzi. A więc ten limit dzienny, ileś tam wygranych i dostajemy tylko 5 złota za GG? Bez sensu.
 
No Title

Równiej kilkukrotnie nie dostałem nagrody za wygraną.
Dodatkowo od czasu do czasu po wygranej pojawia się puste okienko nagród. Po próbie przejścia dalej wyświetla się komunikat "otrzymywanie nagród jeszcze się nie skończyło..."
Mimo czekania nic więcej się nie dzieje. Nagrody brak
 

Attachments

  • photo77210.png
    photo77210.png
    284.4 KB · Views: 37
  • photo77220.png
    photo77220.png
    509.9 KB · Views: 32
Barubar;n6934770 said:
Równiej kilkukrotnie nie dostałem nagrody za wygraną.
Dodatkowo od czasu do czasu po wygranej pojawia się puste okienko nagród. Po próbie przejścia dalej wyświetla się komunikat "otrzymywanie nagród jeszcze się nie skończyło..."
Mimo czekania nic więcej się nie dzieje. Nagrody brak

Mam dokładnie to samo.
I czasem wrażenie, że nie dostałam żaden nagrody, ale może to tylko złudzenie, nie zapisuję ile dokładnie mam orenów i skrawków w którym momencie.
 
Gram od 4dni w bete i przy 8lvl zonk, zero orenów za wygrane. a wklepuje mi się 10 lvl właśnie. Ostatni wpis w temacie jest przed 4 miesięcy więc to tak ma być, tak? Dla mnie to limitowanie gracza jest mocno zniechęcające. Ciekawe czemu to ma służyć? Jak tu robić ranking, nie mając kart? Tylko nie piszczcie mi tu, że mam sobie je kupić. To już wolałbym kupić Gwinta jako odrębną grę.
 
Strzezymir;n7966040 said:
Gram od 4dni w bete i przy 8lvl zonk, zero orenów za wygrane. a wklepuje mi się 10 lvl właśnie. Ostatni wpis w temacie jest przed 4 miesięcy więc to tak ma być, tak? Dla mnie to limitowanie gracza jest mocno zniechęcające. Ciekawe czemu to ma służyć? Jak tu robić ranking, nie mając kart? Tylko nie piszczcie mi tu, że mam sobie je kupić. To już wolałbym kupić Gwinta jako odrębną grę.

Teraz jest inny system lewelowania . A złota czy skrawków moze nie byc bo czasami karta jest nagroda lub beczka nawet .
 
Top Bottom