zamknieta beta, giveaway'e na streamach

+
zamknieta beta, giveaway'e na streamach

Gwent ma naprawde wielu zacieklych fanow, ktorzy juz od kilku dni doslownie co 15min odswiezaja maila i licza na upragniony klucz. Tymczasem na twitchu co niektorzy polscy streamerzy maja po 10 kluczy i "rozdaja" je. Ja rozumiem zarejestrowac sie z kilku maili jesli komus zalezalo i ewentualnie przy nadmiarze kluczy podarowac jakis znajomemu, czy tez nieznajomemu nie robiac przy tym wiekszego wydarzenia. Sytuacja jest taka, ze ci streamerzy promuja swoje streamy przy uzyciu tych kluczy, a rozdaja je czesto gdy dopiero spelni sie jakies wymagania, czesto nierealne... takze wiele kluczy juz od poczatku bety sobie lezy bezuzytecznie przez takie osoby. Podejrzewam, ze nielegalnym jest sprzedawanie takich kluczy na allegro (niestety dzis widzialem jakis za 100zl), a promowanie sie i wielodniowe przetrzymywanie kluczy w celach autopromocji, czyli tez mozliwego zarobku w przyszlosci jest co najmniej niemoralne. Rozumiem, ze to tylko gra itd. ale ten jeden raz mi zalezalo i na pohybel skur... porywacza kluczy do bety Gwinta
 
Amen :p
Ja tez się tak zastanawiałem skąd u nich tyle kluczy (niektórzy rozdali już po 4-5 widziałem na streamach) rozumiem mieć dużo adresów email ale na każdy z nich dostać kluczyk :p ja sam wysłałem z dwóch lecz dalej cierpliwie czekam :)
 
Mnie boli to, że jestem strasznie zajarany na grę, ale chciałem być uczciwy i zarejestrowałem się z jednego maila, kiedy mój znajomy z 6 różnych i On może już cieszyć się grą. Nie ma sposobu aby zdobyć kod w jakiś inny sposób, pokazując zaangażowanie i zainteresowanie grą? :)
 
Tak, to niestety irytuje ,że niektórzy spamując mailami faktycznie dostali ich chociażby po 3-4. Dajmy na to ,że takich osób jest 100 to mamy 300-400 zbędnych kluczy a co się z tym wiąże 300-400 ludzi, którzy choćby jak ja odświeżają maila co pół godziny w nadziei na klucz
 
Też byłem wnerwiony zapisałem się do bety parę godz. od ogłoszenia, a tu nagle tada przed chwilą pojawił się kluczyk w skrzynce, także odrobinę cierpliwości, zauważyłem że Redzi od startu wysyłają codziennie zaproszenia, parę dni i każdy się załapie:) A co do tematu nie dziwie się że stremerzy czy youtuberzy mają pierwszeństwo + plus parę dodatkowych kluczy do promocji swego kanału jednak swoją gębą i ględzeniem promują produkty Redów:-
 
na własnej skórze przekonałem się, że uczciwość jednak nie popłaca. Przynajmniej nie w tym wypadku. A mogłem zrobić z 15 maili to też bym sobie grał. Zwłaszcza, że teraz tydzień wolnego :)
 
na własnej skórze przekonałem się, że uczciwość jednak nie popłaca. Przynajmniej nie w tym wypadku. A mogłem zrobić z 15 maili to też bym sobie grał. Zwłaszcza, że teraz tydzień wolnego :)
cierpliwości, każdy dostanie klucz.
 
Też byłem wnerwiony zapisałem się do bety parę godz. od ogłoszenia, a tu nagle tada przed chwilą pojawił się kluczyk w skrzynce, także odrobinę cierpliwości, zauważyłem że Redzi od startu wysyłają codziennie zaproszenia, parę dni i każdy się załapie
A co do tematu nie dziwie się że stremerzy czy youtuberzy mają pierwszeństwo + plus parę dodatkowych kluczy do promocji swego kanału jednak swoją gębą i ględzeniem promują produkty Redów

Pisalem tu o nowych kanalach akurat. Zrozumialym jest, ze znane osoby dostana ten kluczyk od razu, moze nawet kilka. Roznica jest taka, ze oni szybko rozdadza te klucze, zrobia to w uczciwy sposob.
 
cierpliwości, każdy dostanie klucz.

kiedyś pewnie tak, ale kiedy? jak większość ludzi będzie miała już wszystko ogarnięte? Już teraz czytam na forum o dyskusjach, że takie zagranie nie do skontrowania, ktoś odpisuje jak mimo wszystko wygrać, a ja kojarzę tylko z grubsza o co może chodzić. Mógłbym spokojnie czekać, gdyby pojawiła się informacja typu: mniej więcej tego,a tego dnia wszyscy będą mieli dostęp. A tutaj sprawdzaj tego maila po kilka razy dziennie, bo a nóż może już ten klucz czeka. (jedyny plus, że sprawdzam tylko jednego a nie 15 xD)
 
kiedyś pewnie tak, ale kiedy? jak większość ludzi będzie miała już wszystko ogarnięte?
Potraktuj to jako wyzwanie ^^
Ja żeby zbytnio nie świrować na punkcie dnia kiedy dostanę klucz pocieszam się myślą,że jeśli się postaram to mogę wygrywać z ludźmi, którzy tak jak to mówisz, mają już wszystko obcykane i w ten sposób pokonując ich będę miał dwa razy większą frajdę z gry :D
Niech też nie będzie za łatwo ;)
 
kiedyś pewnie tak, ale kiedy? jak większość ludzi będzie miała już wszystko ogarnięte? Już teraz czytam na forum o dyskusjach, że takie zagranie nie do skontrowania, ktoś odpisuje jak mimo wszystko wygrać, a ja kojarzę tylko z grubsza o co może chodzić. Mógłbym spokojnie czekać, gdyby pojawiła się informacja typu: mniej więcej tego,a tego dnia wszyscy będą mieli dostęp. A tutaj sprawdzaj tego maila po kilka razy dziennie, bo a nóż może już ten klucz czeka. (jedyny plus, że sprawdzam tylko jednego a nie 15 xD)
dużo nie tracisz, mnóstwo bugów. Jak dostaniesz nawet za miesiąc to i tak pewnie to będzie zupełnie inna gra niż dziś
 
CDP Red tez nie pomyślało i nie zrobiło blokady na IP(tylko jeden mail z danego IP(ten pierwszy) i reszta nie jest przyjmowana do bazy danych)...
 
Nie byłoby to specjalną blokadą, co za problem poprosić znajomych żeby po prostu kliknęli link i wpisali maila
 
Potraktuj to jako wyzwanie ^^
Ja żeby zbytnio nie świrować na punkcie dnia kiedy dostanę klucz pocieszam się myślą,że jeśli się postaram to mogę wygrywać z ludźmi, którzy tak jak to mówisz, mają już wszystko obcykane i w ten sposób pokonując ich będę miał dwa razy większą frajdę z gry :D
Niech też nie będzie za łatwo ;)

kiepska pociecha :D ale muszę przyznać, że społeczność gwinta pozytywnie mnie zaskoczyła. Zamiast typowego wyśmiewania: Ja mam klucz a ty nie itd. tutaj pełna kultura i ludzie podnoszą na duchu :)
 
Chodzi mi o to, że w bazie danych by się te maile by się nie zapisywały a takiemu delikwentowi by wyskakiwało mail przyjęty, a tak naprawdę nie, wiec skąd by miał wiedzieć :)
 
Nie psioczcie na streamerów i deweloperów :)
W mailu zwrotnym od deweloperów padła taka informacja:

"na razie przyjmujemy zasadę, by nie rozdawać kodów widzom (w pierwszej kolejności chcielibyśmy wpuścić jak najwięcej graczy, którzy zapisali się u nas na stronie), w związku z tym nie będziemy mogli zapewnić kodów na give'away."

wszystkie (całe 2!) kody które rozdałam u siebie na kanale były od widzów, którzy dostali klucz ale nie byli zainteresowani lub dostali 2 (przez zarejestrowanie kilku maili).
Pozdrawiam!
 

Burza46

CD PROJEKT RED
Obecnie skupiamy się na wysłaniu jak największej liczby kluczy do graczy, jeśli chodzi o sprzedaż na Allegro to badamy obecnie sprawę. Dziękujemy za wasze sugestie :)



Arunis;n6632782 said:
Amen :p
Ja tez się tak zastanawiałem skąd u nich tyle kluczy (niektórzy rozdali już po 4-5 widziałem na streamach) rozumiem mieć dużo adresów email ale na każdy z nich dostać kluczyk :p ja sam wysłałem z dwóch lecz dalej cierpliwie czekam :)
 
Top Bottom