zamknieta beta, giveaway'e na streamach

+
kubikowal;n6640352 said:
CDP Red tez nie pomyślało i nie zrobiło blokady na IP(tylko jeden mail z danego IP(ten pierwszy) i reszta nie jest przyjmowana do bazy danych)...

A pomyślałeś o tym, że w gospodarstwie domowym może być więcej niż jedna stacja komputerowa, konsola? U mnie są dwa komputery i dwie osoby będą grały w Gwinta, więc idąc Twoim tokiem rozumowania tylko jedna osoba ma prawo brać udział w testach ? Przestańcie wylewać gorzkie żale i poczekajcie. Już RED'zi tysiące razy pisali, że każdy dostanie klucz, tylko trzeba być cierpliwym Moja żona dostała klucz wcześniej ode mnie, mimo, że zarejestrowała się niewiele ponad miesiąc temu. Natomiast fakt sprzedaży powinien być zbadany.
 
niedam;n6912800 said:
A pomyślałeś o tym, że w gospodarstwie domowym może być więcej niż jedna stacja komputerowa, konsola? U mnie są dwa komputery i dwie osoby będą grały w Gwinta, więc idąc Twoim tokiem rozumowania tylko jedna osoba ma prawo brać udział w testach ? Przestańcie wylewać gorzkie żale i poczekajcie. Już RED'zi tysiące razy pisali, że każdy dostanie klucz, tylko trzeba być cierpliwym Moja żona dostała klucz wcześniej ode mnie, mimo, że zarejestrowała się niewiele ponad miesiąc temu. Natomiast fakt sprzedaży powinien być zbadany.

ja mam taki internet radiowy, ze my tu wszyscy w okolicy korzystajacy z tego neta mamy takie samo ip, dostawca ma monopol na tym zadupiu i takie cyrki sa :p
 
kubikowal;n6640352 said:
CDP Red tez nie pomyślało i nie zrobiło blokady na IP(tylko jeden mail z danego IP(ten pierwszy) i reszta nie jest przyjmowana do bazy danych)...

I co to by dało? Co to za problem w dzisiejszych czasach zmienić IP ludzie.. Jakby CDP RED zastosowało taką metodę jak Ty mówisz to ci z zmiennym IP i tak by rejestrowali się z kilku emaili tylko wymagało by poswięcenia jednej minuty więcej .
 
Ale można było zastosować inne metody np. przypisywanie gry od razu na konto GoG (bez klucza) i tylko na takie, na którym została wcześniej przypisana przynajmniej 1 "nie darmowa" gra.

Ukróciłoby to sprzedaż kluczy definitywnie z racji nieopłacalności całego przedsięwzięcia, a tym samym sens zakładania multi-kont.

Tymczasem cwaniacy robią "biznesy" na allegro bo "dostało im" się więcej kluczy, a kto wie czy jednym z nich nie byłby właśnie ten brakujący, dla mnie.
 
GeneralWitcher2;n6916660 said:
Ale można było zastosować inne metody np. przypisywanie gry od razu na konto GoG (bez klucza) i tylko na takie, na którym została wcześniej przypisana przynajmniej 1 "nie darmowa" gra.
Gwint to ma być gra darmowa, jeśli korzystanie z niej będzie uzależnione od czegoś za co trzeba wcześniej zapłacić to gdzie tu jest sens?


 
Tylko na czas zamkniętej bety rzecz jasna.

W chwili obecnej ciężko o niej powiedzieć "darmowa" skoro się widzi na allegro jak ludzie sprzedają klucze od 50 do nawet 150zł.

Taki paradoks.
 
Top Bottom