Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

+
W końcu wiemy na czym stoimy, mi też wypada ponad 30 beczek i mi to pasi. Zastanawiam się kiedy będzie koniec sezonu, bo zakładam, że to nie jest ostatni sezon przez otwarta betą i te rangi, które teraz mamy nie będą się liczyły w przeliczeniu na beczki.

Co ja mam rozumieć, że postępy w grze będą zachowane? Czyli wszystkie dobrocie wynikające za zdobywanie lvl itd zostaną mi zwrócone? Czy cale złoto i skrawki, które w danym monecie uzbieram mi zostaną. Mam nadzieje, ze 2 opcja nie wchodzi w grę bo wszyscy przemielą swoje karty.
 
Wszystkie zasoby tracisz, exp, beczki, scrapy, dostajesz dokładnie to co jest opisane w newsie.
 
Burza46;n7627560 said:
Beczki z Kartami za poziomy doświadczenia — 2 Beczki za każde zdobyte 5 poziomów doświadczenia.

Chodzi o poziomy zdobyte po resecie czy ogólnie o wszystkie poziomy które wbił dany gracz?
Co jeśli ktoś przed wprowadzeniem rankingów nabił lvl 130+ a po restarcie mało grał i wbił 15 lvl. Czy taka osoba dostanie tylko 6 beczek za poziomy?


 
VonMaster;n7650780 said:
Chodzi o poziomy zdobyte po resecie czy ogólnie o wszystkie poziomy które wbił dany gracz?
Co jeśli ktoś przed wprowadzeniem rankingów nabił lvl 130+ a po restarcie mało grał i wbił 15 lvl. Czy taka osoba dostanie tylko 6 beczek za poziomy?

Za 15 lvl dostanie 5 albo 6 beczek :) Było grac po resecie. (nie rozumiem co znaczy począwszy od 5)
 
Last edited:
Myślę że tylko z obecnego systemu LVL-owania za 130 lvl była by 26 beczek więc trochę za dużo w porównaniu do 6
I oczywiście mam pytanie już wcześniej było wymieniane. Czy beczki dojdą do patcha tylko z nilfgardem czy będą resety w przyszłości które usuną dostane beczki (i tu można wytłumaczyć aktualną,hojność ;((()
 
Beczki nie dojdą do patcha z Nilfgardem tylko pojawią się przy resecie, który nastąpi po przejściu z zamkniętej bety do otwartej.
 
A ja mam pytanie czy jak gra będzie przechodziła z otwartej bety do pełnej wersji czy też będzie jakiś reset ?
 
Devestor;n7651160 said:
Myślę że tylko z obecnego systemu LVL-owania za 130 lvl była by 26 beczek więc trochę za dużo w porównaniu do 6
I oczywiście mam pytanie już wcześniej było wymieniane. Czy beczki dojdą do patcha tylko z nilfgardem czy będą resety w przyszłości które usuną dostane beczki (i tu można wytłumaczyć aktualną,hojność ;((()

Jednak do zmiany systemu LvLowania beta trochę trwała. Moim zdaniem za poprzednie levele chociażby 1 beczka co 10 level byłaby miłym gestem.
 
O ile to zostało w bazie danych w sensie takowe informacje, bo przy zmianie systemu lvl to mogło zostać usunięte i nikt już nie wie kto co ile miał.
Co do pytanie powyżej to chyba dość logiczna kwestia, open beta jest równa wydaniu gry, wiec tu już żadnego resetu kont nie będzie ( reset rankingów może być ale to inna kwestia już ) to w 100% byłoby nie logiczne i pozbawione sensu.
 
Szczerze? Jeszcze nigdy nie spotkałem się z firmą, która w tak UCZCIWY sposób doceniła graczy, naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.
Znaleźliście złoty środek.
Nie dość że beta testerzy będą mieli doświadczenie, to każdy dostanie około 20 beczek, co w połączeniu ze spyłowaniem jednej bądź dwóch talii którymi nie gramy sprawi, że będziemy na samym starcie mieli jedną bądź dwie topowe talie, którymi będziemy się umieli idealnie posługiwać.
Wielkie GG dla całej ekipy CDPR Marcin_Momot
 
Savro528;n7651380 said:
Jednak do zmiany systemu LvLowania beta trochę trwała. Moim zdaniem za poprzednie levele chociażby 1 beczka co 10 level byłaby miłym gestem.

Za ten reset rekompensatę otrzymaliśmy już wtedy w postaci startowania od 10 poziomu oraz rangi zależnej od wcześniejszych dokonań. Moim zdaniem nie ma co ganić za to Redanię choć rozumiem, ze nie każdemu taka forma rekompensaty za tamten czas odpowiada.

Marcin_Momot Za jakie dokładnie rangi będą przyznawane beczki? Z tego sezonu? Przyszłego? Każdego? To jest dość istotne więc szkoda, że nie zostało dokładnie opisane.
 
latamnalpg;n7651550 said:
Nie dość że beta testerzy będą mieli doświadczenie, to każdy dostanie około 20 beczek, co w połączeniu ze spyłowaniem jednej bądź dwóch talii którymi nie gramy sprawi, że będziemy na samym starcie mieli jedną bądź dwie topowe talie, którymi będziemy się umieli idealnie posługiwać.

No już nie przesadzaj z tym huraoptymizmem. 20 beczek to jest równowartość tygodnia grania. Nawet mieląc 4 z 5 startowych talii wątpię by udało się złożyć choćby 1 topowy deck razem z tymi 20 beczkami.

PS. Żeby nie było to mi taka forma rekompensaty jak najbardziej odpowiada i uważam ją za bardzo bogatą.
 
przed nilfgaardem spyłowałem startowy deck potworów, co w połączeniu z otwarciem 20 beczek dało mi 3k skrawków. Za tą cenę można złożyć bardzo przyzwoity deck. A co jeżeli spaliłbym jeszcze Scoia i KP?
Złożyłbym absolutnie topowy deck Skellige i jeszcze by zostało coś na Nilfgaard Duckingman
 
A ja tam nigdy nie spyłowałem ani jednej karty, która byłaby potrzebna do skompletowania całego zestawu. Taka ciągota do kolekcjonowania. A mimo to i tak spokojnie i systematycznie uzbierałem sobie na coraz to lepsze karty i decki. Nie trzeba od razu mieć jednego topowego decku aby wygrywać. Wystarczą podstawowe karty, uzupełnione o jedną czy dwie mocniejsze, których nie mamy i trzeba stworzyć i już można grać. Nie będzie to topowy deck, ale nie musi być. Stanie się taki z czasem. Przecież inni gracze też będą mieli (średnio) podobne zasoby kart. A że od czasu do czasu trafi się ktoś kto wydał masę kasy/skrawków aby zaraz na początku stworzyć swój topowy deck, to nic. Miniesz takiego i grasz dalej swoje.
 
komensal;n7651130 said:
13060 złota, 15140 skrawków, 12 beczek gotowe n̶a̶ N̶i̶l̶f̶g̶a̶a̶r̶d̶
na reset.

Czyżbyśmy mieli zachować złoto, skrawki i beczki po resecie?
Zdaje mi się że z info można wywnioskować, że znika wszystko poza kupionymi za hajs beczkami i tym małym bonusem za lvl i ranking. Mylę się?
 
Przeczytaj jeszcze raz. Ze zrozumieniem.
Znika wszystko, lvl, skrawki, beczki(oprócz kupionych za hajs)
W zamian za postępy w grze po becie dostajemy bonusy.
 
Gomola;n7652540 said:
To na bogato pojechali, dziękować.

Ale przecież dopiero po przejściu w otwartą betę, nie na premierę Nilfgaardu. Teraz spokojnie sobie jeszcze wydasz złoto i skrawki żeby potestować nową frakcję i nabić kolejne poziomy przed resetem.
 
Top Bottom