Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje




Stworzenie dobrej karcianki wymaga mnóstwa ciężkiej pracy. Każdego dnia wprowadzamy liczne zmiany i poprawki, dzięki którym GWINT stale się rozwija. Wiele z nich otrzymujemy od Was, za co serdecznie Wam dziękujemy — jesteście społecznością, o której marzą twórcy gier.

I choć to dopiero początek naszej przygody, jedno wiemy na pewno już teraz: dzięki Wam jesteśmy w doborowym towarzystwie.

Zamknięta beta GWINTA trwa już od jakiegoś czasu i powoli przygotowujemy się do kolejnej, publicznej fazy testów. W związku z tym, chcemy przedstawić Wam jak będzie wyglądał proces transformacji z zamkniętej do publicznej bety, jak wpłynie on na Wasze postępy w grze oraz co otrzymacie za udział w testach.

GWINT bardzo się zmienił na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Wprowadziliśmy m.in. liczne usprawnienia rozgrywki, nowe mechaniki i animowane wersje premium kart, a także tryb rankingowy.

Największą zmianę przyniesie ze sobą początek publicznej bety — w GWINTA po raz pierwszy zagra wiele nowych osób, w tym również takich, które z wiedźmińską karcianą nie miały dotychczas styczności w ogóle.

Zależy nam na tym, aby wszyscy gracze mieli na starcie możliwie równe szanse, w związku z czym będziemy musieli zresetować Wasze kolekcje kart (przy czym zwrócimy Wam wszystkie Beczki z Kartami zakupione za prawdziwe pieniądze!) oraz postępy w grze (poziom doświadczenia, Złoto i Fragmenty Kart).

Jednocześnie chcemy wynagrodzić czas, który spędziliście, by pomóc nam rozwijać GWINTA. Dlatego przygotowujemy dla Was specjalne zestawy Beczek z Kartami!

Poniżej znajduje się pełna lista tego, co otrzymacie za udział w zamkniętej becie:

  • Zakupione Beczki z Kartami — zwrócimy Wam dokładną liczbę Beczek, które kupiliście za prawdziwe pieniądze.
  • Beczki z Kartami za poziomy doświadczenia — 2 Beczki za każde zdobyte 5 poziomów doświadczenia.
  • Beczki z Kartami za Rangi — 2 Beczki za każdą zdobytą Rangę.
  • Wszystkie nagrody przyznane na zakończenie sezonów Rozgrywki Rankingowej.
  • Wszystkie przedmioty przyznane przez CD PROJEKT RED jako prezent (np. animowana wersja premium karty Geralt).

Koniec końców, na starcie publicznej bety powinniście mieć wystarczająco dużo Beczek, żeby móc stworzyć nowe, świetne talie.

DODATKOWO: Wszyscy, którzy zapisali się do zamkniętej bety w 2016 roku, do końca przyszłego tygodnia powinni otrzymać swoje zaproszenia.

Jeszcze raz, wielkie dzięki za to, że jesteście z nami i że pomagacie nam tworzyć GWINTA.



 
Last edited by a moderator:
Chcę się upewnić czy dobrze zrozumiałem - usuniecie wszystkie karty z kolekcji poza Geraltem premium i jako rekompensatę podarujecie odpowiednią liczbę beczek. A złoto, skrawki i beczki, których się nie "zużyje" pozostaną na koncie?
 
prib;n7649470 said:
Czy otwarta beta zacznie się wraz z przybyciem Nilfgardu?

Wszyscy zbierają skrawki i beczki, więc to by było z grubsza bez sensu otwierać betę wraz z Nilfgaardem. Tym bardziej, że sami się pytali, czy zbieramy beczki na Nilfgaard...

"Nagrody za ukończenie sezonów rankingowych" - "sezonów" sugeruje, że co najmniej jeszcze 1 powinien być w zamkniętej becie.
 
Last edited:
Pozostają ważne pytania:

1. Kiedy kończy się obecny sezon?

2. Jakie nagrody będą przyznawane za rangi/miejsca w rankingu za pierwszy sezon?
 
prib;n7649470 said:
Czy otwarta beta zacznie się wraz z przybyciem Nilfgardu?

Nie. Otwarta beta nadejdzie później. Na pewno poinformujemy o dokładniej dacie, kiedy będziemy bliżej tej fazy. :)
 

siwy9

Forum veteran
Keymaker7;n7649720 said:
Pozostają ważne pytania:

1. Kiedy kończy się obecny sezon?

2. Jakie nagrody będą przyznawane za rangi/miejsca w rankingu za pierwszy sezon?

Podpisuję się pod powyższymi pytaniami. Myślę, że przydałoby się rzucić nieco światła na te kwestie. Osobiście przypuszczam, ze sezon skończy się w niedzielę, jako, że w poniedziałek wychodzi Nilfgaard, ale dobrze byłoby uzyskać jakieś potwierdzenie od Redów
 
Beczki z Kartami za poziomy doświadczenia — 2 Beczki za każde zdobyte 5 poziomów doświadczenia
Od początku zamkniętej bety czy od resetu przed wprowadzeniem meczów rankingowych?
 
Keymaker7;n7649720 said:
Pozostają ważne pytania:

1. Kiedy kończy się obecny sezon?

2. Jakie nagrody będą przyznawane za rangi/miejsca w rankingu za pierwszy sezon?

Zarówno o punkcie 1 jak i 2 poinformujemy, gdy będziemy zbliżać się do końca sezonu.
 
Kiedy ruszy open beta? Na pewno nie w lutym i na pocztaku marca. Dlaczego? Dzisiaj znalazlem info ze w marcowym wydaniu cd action zawarte beda m.in. klucze do bety GWINTA. Wiec to oczywiste ze musi wtedy trwac jeszcze zamknieta faza testow. Bardziej martwi mnie ( jako posiadacza PS4) brak jakiejkolwiek informacji o becie na tej wlasnie konsoli. Wiem ze studio na pewno ciezko pracuje nad tym, no ale mogli by zdradzic chociaz czy PS4 doczeka sie closed bety razem z reszta.No trudno, czekam dalej.
 
Nagroda za udział w zamkniętej becie jest znacznie większa niż się spodziewałem. Spodziewałem się maksymalnie kilku beczek, a tutaj takie zaskoczenie c:
 
Wydaje mi się że ok :)
Mam ponad 130h i wychodzi mi że dostanę w sumie 26 beczek.
Pozdrawiam całą ekipę CDPR
 
Last edited:
traffic7;n7650090 said:
Wydaje mi się że troszkę bieda :)
Mam ponad 130h i wychodzi mi że dostanę w sumie 11 beczek - nie za bogato. Ale to Wasze zbójeckie prawo :)
Pozdrawiam całą ekipę CDPR

oO przecież samą 8 rangę można zdobyć w przeciągu 10-20h

Edit: licząc od 10 lvla
 
traffic7;n7650090 said:
Mam ponad 130h i wychodzi mi że dostanę w sumie 11 beczek - nie za bogato. Ale to Wasze zbójeckie prawo

Ja mam nabite 501h w chwili obecnej a z infografiki wyszło mi, że 46 beczek, co........mi absolutnie nie przeszkadza :)


Gram i będę grał dalej! :cheers:


No i szczególnie jestem ciekaw nagród za ukończenie sezonów. Mam nadzieję, że będą to jakieś trwalsze rzeczy niż beczki. Np wersje premium którychś z kart albo wyjątkowy awatar, może podpis oznaczający stopień (tak jak to było widoczne na streamie zapowiadającym wejście patcha wprowadzającego mecze rankingowe). Coś w ten deseń ale jestem otwarty na propozycje :D
 
Last edited:
Obecnie 329h, ale nie narzekam, bo uważam, że nagroda za czas poświęcony zamkniętej becie jest całkiem sensowna. Nie może być też przesady, bo jednak i tak będziemy do przodu wobec całej reszty nowych graczy. Z drugiej strony jakaś bardziej doświadczona czołówka musi być w każdej tego typu grze.

I bardzo się cieszę, że informacja o resecie oraz rekompensacie została wprost i jasno podana.
 
Last edited:
Przyznam w ciekawy sposób tu Panowie Redzi wyszli z trudnej sytuacji.

Tak czy siak mamy wciąż 2 te same pytanie:
Kiedy koniec CBT?
Kiedy koniec Pre-seasonu?
Obie informacje są ważne w kontekście ile nam zostało czasu na farmę? tu właśnie widać pomysłowość, wiadomo zwykły wipe kont i info o nim spowodowałoby ze ludzie by grac przestali a tu jest odwrotnie, ludzie zaczną grac na potęgę by jak najwięcej z tego mieć i za to należy się Redom piątka.

Brak informacji teraz sugeruje ze może jeszcze z 2-3 miesiące czasu mamy a może nawet więcej? Nilf musi być przetestowane nowe karty tez, a przecież jeszcze kolejne nowe karty mogą nas na CBT czekać, no i Kampanie pewnie tez będą chcieli testować myślę ze mamy jeszcze sporo czasu na Expienie i wspinanie się w rangach, jak widać warto robić i jedno i drugie.
 
Podoba mi się to rozwiązanie, osoby które kupowały beczki za prawdziwe pieniądze otrzymają pełny zwrot tych beczek, a każdy weteran również nie ma na co narzekać 2 beczki za każde 5 lvl ( do tego jeszcze 2 za każdą range). Super!:victory:
 
Burza46;n7627560 said:
Beczki z Kartami za Rangi — 2 Beczki za każdą zdobytą Rangę.
Dotyczy ostatniego sezonu przed końcem zamkniętej bety, czy sezonu, w którym zdobyliśmy najwyższą rangę?

Ogólnie rzecz biorąc zestawy są w pełni satysfakcjonujące, reset mi nie przeszkadza, lubię zbierać karty, szczególnie w Gwincie, gdzie odbywa się to sprawnie, a zawsze te około 30 beczek jako kop na rozpęd się przyda.
 
Piwus;n7650160 said:
oO przecież samą 8 rangę można zdobyć w przeciągu 10-20h

Edit: licząc od 10 lvla

Keymaker7;n7650190 said:
Ja mam nabite 501h w chwili obecnej a z infografiki wyszło mi, że dostanę trzydzieści kilka beczek, co........mi absolutnie nie przeszkadza :)


Gram i będę grał dalej! :cheers:


No i szczególnie jestem ciekaw nagród za ukończenie sezonów. Mam nadzieję, że będą to jakieś trwalsze rzeczy niż beczki. Np wersje premium którychś z kart albo wyjątkowy awatar, może podpis oznaczający stopień (tak jak to było widoczne na streamie zapowiadającym wejście patcha wprowadzającego mecze rankingowe). Coś w ten deseń ale jestem otwarty na propozycje :D

Źle policzyłem juz poprawiłem post. W sumie jest ok.
 
Top Bottom