Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

+
Dawanie nagród za to że kiedyś ktoś był któryś tam to chyba troche głupia sprawa....to tak jakby w biegu np: na 800 metrów dać komuś medal bo w którymś momencie biegu biegł pierwszy czy drugi.
 
Też sądzę, że nagrody powinny być (tak jak pisano) dla pierwszego tysiączka - oczywiście w momencie zamknięcia sezonu. Trudno, żeby brać pod uwagę kogoś kto się pierwszy zalogował do gry i wygrał jeden jedyny mecz, a potem nawet przestał grać. Za co nagroda? Chcesz nagrodę? To wbij owy pierwszy tysiąc i później w czołówce nadal się utrzymuj..
 
Jeśli w ogóle, to powinna być jakaś symboliczna nagroda dla wszystkich, którzy wzięli udział w grach rankingowych. Zbyt wiele razy decki były niezbalansowane , a cała masa osób, która nie raz przez długi okres trzymała się w topce teraz zrobiło sobie przerwę. Więc wychodziło by, że starczyło sobie pograć pod koniec bety jakąś op talią.
 
Trochę offtopic się zrobił z tymi nagrodami za uczestnictwo oraz osiągi w zamkniętej becie, no ale skoro już jest to też dodam swoje 3 grosze.

Myślę, że najbardziej kompromisowe i przede wszystkim mające największą szansę na realizację jeszcze przed otwartą betą byłoby obdarowanie graczy zestawem (zależnym od osiągnięć zamkniętej becie) przydomków, które to obecnie są widoczne pod nickiem gracza. Prawo do otrzymania danego zyskiwałoby się podobnie jak osiągnięcie w innych grach.

Myślę, że specjalnym przydomkiem można by obdarować graczy, którzy np:
- na koniec sezonu zajęli 1/2/3/w pierwszej 100/w pierwszym 1000 miejsce itp
- przez 90% czasu trwania sezonu utrzymywali się w pierwszym 1000
- na koniec sezonu rozegrali >1000 meczy rankingowych
- na koniec sezonu mieli dodatnie winratio
- większość meczów rankingowych rozegrali jakąś frakcją, wtedy przydomek zależny od frakcji
itd.
(w tym miejscu dodam, że z osiągnięciami w Gwincie trzeba by było uważać, aby czasem nie dawać głupot w postaci osiągnięć wymagających np wygrania meczu z wynikiem >100pkt itp, bo takie osiągnięcia prowadzą do "niewłaściwych" zachowań i byłyby jedynie irytacją dla obu graczy przy stole)

Każdy gracz, jeżeliby zdobyłby więcej niż jeden przydomek to wybierałby z nich ten, który chce, aby widzieli inni gracze.

Oczywiście za miejsca w ścisłej topce pewnie jeszcze jakieś beczki/skrawki/premium karty itp się znajdą, ale chciałem tutaj podać coś, co byłoby możliwe do zdobycia dla znacznie szczerszej grupy graczy. Coś co łatwo zaimplementować, nie daje żadnej przewagi ale daje satysfakcję no i też będzie jakąś informacją dla przeciwnika, z kim ma do czynienia.
 
Last edited:
to jest beta, nie powinno być żadnych nagród. Bete się po prostu resetuje i wszystko zaczynamy od nowa.
 
Ja myślę jednak że jakieś symboliczne upominki mogłyby być...tym bardziej że jest ranking, punkty itd...był turniej z dużą pulą. Oczywiście największą nagrodą będzie zbalansowana wersja, ale to zawsze fajna sprawa dostać coś za osiągnięcia w rywalizacji.

Ja osobiście mam nadzieję że będą jakieś upominki za udział w turnieju. Nie wiem nawet czy jakieś "szkodliwe" nie powinno zostać wypłacone:)(oczywiście żartuje)
 
Nie wiem czy byl poruszany ten temat ale powinniscie zbalansowac opcje z beczkami zeby nie wypadaly te same karty po 4 razy bo i tak tylko 3 mozemy uzyc. Przewaznie ostatnio jak otwieram beczki to nie wypada ani rzadka, ani epicka ani legendarna karta ale ciagle 4 egzemplarz tej samej karty. Mam nadzieje, ze zmieni sie to z ktoryms nastepnym patchem
 
Nigdzie nie została podana konkretna data, są jedynie orientacyjne przedziały. Aktualnie przewija się maj, ale nie można brać tego za stuprocentowy pewnik.
 
mitmichael;n8465930 said:
Nie wiem czy byl poruszany ten temat ale powinniscie zbalansowac opcje z beczkami zeby nie wypadaly te same karty po 4 razy bo i tak tylko 3 mozemy uzyc. Przewaznie ostatnio jak otwieram beczki to nie wypada ani rzadka, ani epicka ani legendarna karta ale ciagle 4 egzemplarz tej samej karty. Mam nadzieje, ze zmieni sie to z ktoryms nastepnym patchem

To jes element losowy, szansa na wylosowanie karty której nie masz jest taka sama jak szansa na wylosowanie karty którą posiadasz. Po prostu trzeba mieć szczęście.
 
Zanim zrobią open beta muszą ogarnąć kluczowy problem braku alansu pomiędzy frakcyjnymi zdolnościami ->potwory nie mogą zostać w obecnej formie bo praktycznie zabijają jakąkolwiek radość z gry jak grasz na 50-100 pkt przechodzące pomiędzy rundami
 
Trzynastego maja jest Challenger, czyli turniej za STO TYSIĘCY dolców, myślę że to duża wskazówka co do informacji o open becie. Nie twierdzę, że bedzie od razu, ale że możemy dostać wkrótce jakieś info.
 
zgredQ;n8466280 said:
Zanim zrobią open beta muszą ogarnąć kluczowy problem braku alansu pomiędzy frakcyjnymi zdolnościami ->potwory nie mogą zostać w obecnej formie bo praktycznie zabijają jakąkolwiek radość z gry jak grasz na 50-100 pkt przechodzące pomiędzy rundami

Nie widzę problemu, kontr na takie zagrania jest multum, igni, villen, pożoga, DB, pogoda, grzyby. TO te kilka które w pierwszej chwili przyszły mi na myśl. Pasywka potworów jest zbalansowana.
 
zgredQ;n8466280 said:
Zanim zrobią open beta muszą ogarnąć kluczowy problem braku alansu pomiędzy frakcyjnymi zdolnościami ->potwory nie mogą zostać w obecnej formie bo praktycznie zabijają jakąkolwiek radość z gry jak grasz na 50-100 pkt przechodzące pomiędzy rundami

Na pasywke potworów jest około 20 kontr więc nie wydaje mi się żeby była jakaś OP. Jeżeli ktoś nie bierze do swojej talii żadnej kontry na potwory to jest wyłącznie jego problem a nie brak balansu. Z resztą to samo można by powiedzieć o wszystkim co ma adrenalinę, jak ktoś zbufuje jedną jednostkę i nie mamy na nią kontry to pojawia się problem.
 
Akuumo;n8466320 said:
Trzynastego maja jest Challenger, czyli turniej za STO TYSIĘCY dolców, myślę że to duża wskazówka co do informacji o open becie. Nie twierdzę, że bedzie od razu, ale że możemy dostać wkrótce jakieś info.

Gdzieś w informacjach dla inwestorów było napisane, że Redzi planują wyjść wiosną z zamkniętej bety Gwinta. Tak więc wszystko wskazuje na to, że open beta ruszy w przedostatnim lub ostatnim tygodniu maja.
 
zgredQ;n8466280 said:
Zanim zrobią open beta muszą ogarnąć kluczowy problem braku alansu pomiędzy frakcyjnymi zdolnościami ->potwory nie mogą zostać w obecnej formie bo praktycznie zabijają jakąkolwiek radość z gry jak grasz na 50-100 pkt przechodzące pomiędzy rundami

Zakładam, że po tak długiej ciszy Redzi wyjdą z takim patchem, że nikt nie pozna gry.
 
Top Bottom