Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

+
Status
Not open for further replies.
Wynik tego gościa już nie aktualny, teraz wykręcił milion (!!) sześćset z pomocą kolegi :D


Wiadomo, że w normalnych warunkach coś takiego byłoby niewykonalne, ale i tak robi wrażenie.
 
Czyli co będzie nerfione? Tylko Operator ,czy też Jaskrowi i rogu się oberwie? :D Nefr rogu to by się nawet przydał bo równie ciekawe kręcić nim mogą Wiewiórki bez operatora.
 
Duckingman;n7061220 said:
kloni Dobrze interpretuję ten zrzut, że Janek sklonował Operatora?
W jednej z prób faktycznie Janek sklonował Operatora, ale wtedy chyba nie. Obydwoje mieli operatora i na zmianę go usuwali i wskrzeszali żeby naklonować Jaskra

Duckingman;n7067990 said:
Czyli co będzie nerfione? Tylko Operator ,czy też Jaskrowi i rogu się oberwie? Nefr rogu to by się nawet przydał bo równie ciekawe kręcić nim mogą Wiewiórki bez operatora.
Nie wiem, czy to powód do nerfa, bo wykręcenie takich DMG to tylko cheating mechanizmu gry i bez pomocy przeciwnika jest niemożliwe. A takie klonowanie w normalnym pojedynku raczej jest średnią taktyką.
 
Na pewno dałoby się kilka razy użyć Jaskra w taki sposób, a potem odpowiednio wzmocnioną kartę potraktować adrenaliną i nobilitacją żeby zacząć kolejną rundę z nietykalną silną jednostką. Oczywiście przeciwnik musiałby wcześniej spasować żeby nie przeszkadzał :p
 
Tak samo jak HuntMocy jestem zdania, że wyniki rzędu kilku tysięcy są spokojnie do ugrania w normalnej grze ze sparowanym przez grę przeciwnikiem. Wystarczy, że zagrywam Borcha i Ciri i 90% graczy pasuje pierwszą rundę, a ja mam 8 kart na ręku z którymi mogę zrobić wszystko. Co innego jeden Foltest na którego po prostu trzeba uważać, a co innego coś takiego.
 
Cała ta sytuacja z robieniem ustawionego największego wyniku przypomina mi konkurs CMów karcianki DoC. Nagrodą były jakieś tam paczki karty nic szczególnego. Błędem było zaliczanie do tego właśnie ustawionych pojedynków. :D Zaczęło się standardowo jak to w takich rzeczach jest wyniki 100, 200, 300 później ktoś pobił 1000 itd. Zaczęły się chore ilości obrażeń kilkaset tysięcy, liczby rzędu 10 do potęgi jakiejś tam nie pamiętam już dokładnie. Niemniej nie były to małe liczby. Tylko nadszedł pewien dzień gdy odpaliłem stream i razem z ludźmi na nim wymyśliliśmy sposób na nieskończone obrażenia. Tak dało się zrobić nieskończone obrażenia. Poleciał szybki post z opisem jak to zrobić i pojawił się problem kto ma wygrać. ;) Skończyło się na tym, że konkurs przerwano a każdy kto wziął udział dostał nagrodę pocieszenia. Ot taka mała anegdota, może kogoś zainteresuje. :D W sumie nie bez powodu napisałem tę historie patrzcie na Deou i dunkoro https://gfycat.com/ClassicPartialBoilweevil rekord jaki by osiągnęli byłby kolosalny niestety gra wywaliła błąd ;)
 
Last edited:
Nowy rekord streama 65.124 adeptów Ban Ard

Siemka wszystkich, chciałem się tutaj tylko pochwalić swoim dzisiejszym wynikiem w wyciąganiu Adeptów Ban Ard z Margaritty. Przy około 1400+ kartach na stole padły nam serwery. Ale wynik wynosił by 65.124 adeptów i to bez ponownego zagrywania Dikstrjy, ponieważ w połowie wyciągania kart zorientowaliśmy się na streamie, że ja nigdy go nie znajdę na stole xD Dla ciekawskich, jak to wyglądało możecie zobaczyć w moim past boardcascie na Twitchu. Przy okazji zapraszam do rejestracji na CGT#2 czyli Crazy Gwent Tournament #2.
 
HuntMocy;n7088260 said:

Link do nagrania z livestreama mogę wrzucić, nieststy przy około 1400+ kartach serwery się wysypały, więc zostaje matematyka :)
https://www.twitch.tv/crazymmogamer/v/103340509 niestety pod koniec highlighta wyciszyło dźwięk (twitch+ prawa autorskie piosenek w tle) grę musiałem zamknąć za pomocą ctr + alt + delete. Prawdopodobnie by nam zeszło do rana jak by serwery nie padły :)
 
crazymmogamer;n7088310 said:
Link do nagrania z livestreama mogę wrzucić, nieststy przy około 1400+ kartach serwery się wysypały, więc zostaje matematyka :)
https://www.twitch.tv/crazymmogamer/v/103340509 niestety pod koniec highlighta wyciszyło dźwięk (twitch+ prawa autorskie piosenek w tle) grę musiałem zamknąć za pomocą ctr + alt + delete. Prawdopodobnie by nam zeszło do rana jak by serwery nie padły :)

Potwierdzam byłem na jego streamie ciekawy rekord, polecam tego allegrowicza Kappa :)
 
neofici.jpg

Niestety Triss i Sabrina straciły mi punkty do 160 około :(
 
No Title

Niestety wynik nie zrobiony przeze mnie ale przeciwko mnie za to imponujacy.
 

Attachments

  • photo90350.jpg
    photo90350.jpg
    666.7 KB · Views: 26
Status
Not open for further replies.
Top Bottom