Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

+
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • 20161030235438_1.jpg
    20161030235438_1.jpg
    261.1 KB · Views: 29
Last edited:
dziś bym miał 700 ale typek spasował :(((( ( 3 jednostki na ostrym booscie +róg dowódcy driada w ręku i dar natury )
 
jak jeszcze zagra sie nią w połowie boostowania to jeszcze pół biedny ;) no ale cóż na wszystko znajdzie się kontra
 
Oświadczam, że dziś o 23:55:00 czasu polskiego tydzień pierwszy zostaje zamknięty, a o 00:00:01 rusza tydzień drugi, więc jeśli chcecie być w top 5 pierwszego tygodnia macie czas do 23:55:00 aby nadsyłać :)
 
@AnDr0L stój bo nie chcę spać z listy :) chyba będę musiał stworzyć parę kart. Mam pomysł na deck który będzie miał ponad 1k. Tylko kart brak :p
 
Last edited:
mam pomysł może jak ktoś się powtarza np tak jak ja to zostawiajmy 1 wynik ten największy żeby też inni mogli tu widnieć ;)
 
Nie głupi pomysł ;) Już naprawiłem błąd. Jeśli się pomyliłem w tabeli to poprawcie mnie :)
:stoptrolling:
 
Ładne wyniki, ale i tak potwory są przegięte, a granie Eredinem, który przechodzi do następnej rundy to jak granie na kodach, nie? :whistle:

Mnie się potworki trochę znudziły więc zacząłem tworzyć nową talię. Póki co bez szału, ale nie od razu Rzym zbudowano.

 
--------------------------------
Tydzień II wystartował!!! Niech wygra najlepszy :)
--------------------------------
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom