Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

+
Status
Not open for further replies.
najzabawniejsze ze takie wyniki robi sie w mirror matcheup wlasnie ogladalem strema gdzie ta 1mln punktow karta spadla do podstawowej wartosci 2pkt. po uzyciu bomby dimeterytowe czy jakos tak chat na twitch to wybuchul smiechem razem z ta bomba oczywiscie skaczylo sie natychmiastowym RQ gracza scioatel
 
najzabawniejsze ze takie wyniki robi sie w mirror matcheup wlasnie ogladalem strema gdzie ta 1mln punktow karta spadla do podstawowej wartosci 2pkt. po uzyciu bomby dimeterytowe czy jakos tak chat na twitch to wybuchul smiechem razem z ta bomba oczywiscie skaczylo sie natychmiastowym RQ gracza scioatel
milion? jesteś pewien? :p
a tutaj mój wynik na ten tydzień :p i karta ładna i wynik, szkoda, że mam tak mało kart wiewiórek ;p
 

Attachments

  • rek.jpg
    rek.jpg
    150.3 KB · Views: 54
Last edited:
Nekkery, Krabopająki i Żywiołak Ognia tworzący mniejsze żywiołaki + Ge'els jako dowódca, który zmienia siłę kart w rzędzie na 6 + gniazda potworów kopiujące karty typu 'rój' + wzmacniacze takie jak róg dowódcy i mikstury. Sam mam taką talię tylko Ge'elsa mi brakuje :p
 
Przeprasza za nie aktualizacje tabeli, z powodu baraku możliwości edycji, po updacie forum :/. Mam nadzieje, że zostanie to naprawione!!!
Nadsyłajcie swoje wyniki nadal tylko nie będą one wpisane od razu, tylko gdy ten błąd zostanie naprawiony. :)
Wysokich wyników!!!
HuntMocy @iresztamoderacji :) wiem, że nie wy to robicie, ale wy jesteście jedynymi łącznikami :)
 
Last edited:
smixa;n6676572 said:
najzabawniejsze ze takie wyniki robi sie w mirror matcheup wlasnie ogladalem strema gdzie ta 1mln punktow karta spadla do podstawowej wartosci 2pkt. po uzyciu bomby dimeterytowe czy jakos tak chat na twitch to wybuchul smiechem razem z ta bomba oczywiscie skaczylo sie natychmiastowym RQ gracza scioatel

@smixa
Masz może linka do tej transmisji?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom