Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

+
Status
Not open for further replies.
Przeprowadziliśmy wczoraj mały eksperyment z mcbobek i udało nam się uzyskać taki wynik :)

 
No Title

529 punktów scoia'tael. Mogło być więcej ale grałem na spokojnie.
 

Attachments

  • photo77780.jpg
    photo77780.jpg
    183.4 KB · Views: 30
HuntMocy;n6944710 said:
BlackAegnor, czym rozmnożyłeś tych kolesi z siłą 2?

Karta Dragoni stawia na stół jednego Neofite za każdym razem gdy jej siła zmieni się (czy to na plus czy na minus). Z tego co widać jej siła zmieniana była wielkokrotnie bo wynosi 184.
 
BlackAegnor Jak wyciągnąłeś na Dragonach 184 siły? Zakładam, że w ten rząd poszedł 3 razy róg dowódcy, ale to i tak wartość dla mnie niezrozumiała i chętnie dowiem się jak ją uzyskałeś.
 
Last edited:
No Title

Niestety przeciwnik poddał się przed końcem animacji przez co nie wszystkie jednostki są na polu bitwy i nie miałem okazji użyć ostatniego gniazda :C
 

Attachments

  • photo79670.jpg
    photo79670.jpg
    341.5 KB · Views: 24
Last edited:
No Title

Jest to raczej ciekawostka niż wynik i co prawda nie moja własność, ale myślę, że nikt się nie obrazi ;) Żeby nie było stream z YT Ojciec dwójki dzieci.

Ponad 800tys punktów - aczkolwiek pewnie za jakiś czas będzie grubo ponad milion, bo zależy jak karty podejdą, a oni wciąż próbują!
Niestety jak pisałem jest to tylko próba wykorzystania mechaniki na niekorzyść gry - bo przeciwnik pomaga grającemu spamując operatora i jaskrów. Niemniej ciekawa sprawa i nie jest to fejk.
 

Attachments

  • photo81950.png
    photo81950.png
    749.3 KB · Views: 23
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom