Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

+
Status
Not open for further replies.
Pewnie i tak dostaną dostęp ci którzy włączą na chwilę albo w ogóle nie włączą tylko się zapisali bo coś było :(
 
Według mnie osoby które mają staż w wieśka 3 np.200h+(taki ja xd) i osoby które udzielają się na forum powinny brać udział w betach. Czemu ponieważ wątpię że taki kowalski nie będzie miał ochoty wbić na forum i poinformować o bagu :p a ja z wielką chęcią :p

Potwierdzone info.
Magia nie działa!!! Próbowałem aksji i nic!!! Muszę wybrać się do Velen i znaleźć czarodzieja który umie czarną magie :/

---------- Zaktualizowano 18:11 ----------

MAMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wazzzup:
 
Spokojnie. Znając życie rozdawanie zaproszeń potrwa jeszcze jakiś czas. Nie przypominam sobie podobnych akcji żeby równocześnie wszyscy wybrani dostali klucze :p Pewnie w ciągu godziny coś się zacznie dziać.
 
Też nie przesadzajmy, wydaje mi się,że nie każdy musi się czuć dobrze na forach i czuć się pewnie wyrażając swoje zdanie, które zaraz może skrytykować X osób lub coś w tym rodzaju, takim osobom też należy się szansa na klucz, gra powinna trafiać do wielu rodzajów odbiorców
 
Według mnie osoby które mają staż w wieśka 3 np.200h+(taki ja xd) i osoby które udzielają się na forum powinny brać udział w betach.
Mi się wydaje że maile powiązane z forum mają faktycznie tutaj pierwszeństwo. Nawet byłbym zdziwiony gdyby REDzi nie pokusili się o rozdanie pewnych kluczy użytkownikom tego forum którzy się udzielają i maja największe pojęcie o tej produkcji i uniwersum. Oczywiście bez odbierania miejsc innym chętnym spoza forum.
 
Też nie przesadzajmy, wydaje mi się,że nie każdy musi się czuć dobrze na forach i czuć się pewnie wyrażając swoje zdanie, które zaraz może skrytykować X osób lub coś w tym rodzaju, takim osobom też należy się szansa na klucz, gra powinna trafiać do wielu rodzajów odbiorców


Dokładnie też jestem tego samego zdania. Ja np grałem tylko w W2. Jakoś nigdy nie potrafiłem znaleźć wystarczającą ilość czasu by zacząć przygodę z W3, ale w karcianki lubie sobie pograć, czy to gra od blizarda czy gwint gdy była walka ze serwerami.

Też nie jestem osobą która, czynnie uczestniczy w życiu na forum, to nie powinno oznaczać, że jestem skreślony z testowania gry.

Ogolnie również nie rozumiem, dlaczego nasi wschodni sąsiedzi dostali dostęp wcześniej.
Zazwyczaj kraje które produkują jakieś gry (Japonia, Ameryka), zawsze wszystko trafia wcześniej (nawet o te kilka godzin) na ich rynek. Takie puszczenie oczka, że to właśnie z tego kraju wychodzi.
 
Mi nie chodziło o to, że osoby które nie maja 200h to od razu są skreślone tylko te osoby które mają 200h są napewno. Wiem nie jasno sie wyraziłem. Przepraszam osoby urażone.
 
"Przepraszam osoby urażone."

Dla wyjaśnienia, w żadnym wypadku nie poczułem się urażony Twoim postem ;)
 
Ja dokładnie to samo :)

Ogólnie ma ktoś jakieś informacje co ile będzie nowy rzut kodów do bety ?

Bo jeżeli część osób dostała już na forum klucz, a reszta nie. To wniosek raczej nasuwa się autmatycznie. Te osoby w tym ja, nie dostaliśmy w pierwszej kolejności dostępu. Jestem teraz ciekaw i czy ktoś takie informacje ma, kiedy będzie następne przydzielenie dostępu.
 
Mała uwaga, jak w mailingu zmieni się język na PL, to kod się nie generuje. Trzeba wrócić do wersji [przynajmniej] angielskiej.
 
Działa wam instalka? Mi po pobraniu wywala błąd:
The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom