Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

+
Status
Not open for further replies.
chester7vip;n7948320 said:
1) Przeciwnik zagrał kartę Odnowa i wskrzesił tym samym Yennefer a w opisie karty widnieje zapis, że można wskrzesić kartę inną niż złota. Czy zadziałała tutaj nieznana mi mechanika czy po psostu się cosik zbadźyło?
Jesteś pewien, że przeciwnik jej nie odzłocił bombą dwimerytową lub kajdanami? Po usunięciu odzłoconej jednostki ta nie wraca do oryginalnego(złotego) koloru i można ją m.in. wskrzesić.

 
chester7vip;n7948320 said:
Witam

Zaczynam swoją przygodę z Gwintem i po rozegraniu kilkudziesięciu meczy rzuciło mi się kilka uwag i sugestii.

Sugestie:
1) Jako że nie znam jeszcze wszystkich kart a osób takich po zakończonej becie bedzie sporo brakuje mi informacji o ostatnio zagranej karcie. Owszem widnieje ona po lewej stronie ale bez opisu. I nie znając kart trzeba zgadywać co się stało, czemu nie mam połowy stołu i czemu oponent zamiast 5 punktów ma 105. Owszem mozna wejść w spis kart po grze i sprawdzić ale myślę że byłoby to wygodniejsze.
Sugestia z lepszą historią ostatnich ruchów jak najbardziej na +, prawdopodobnie pracują nad czymś takim. Na razie mogę podpowiedzieć żeby zaglądać na cmentarz oponenta, większość użytych kart tam wyląduje i można potem przeczytać ich działanie.
chester7vip;n7948320 said:
Pytania:
Chciałbym się zapytać skad można uzyskać animowane karty. Czy tylko poprzez drop z beczek? Gdzieś w internetach przeczytałem, że można będzie je takze stworzyć. Tylko czy w becie nie ma takiej opcji czy po prostu nie mogę jej znależć?

Pozdrawiam
Animowane karty można dostać otwierając beczki, a także stworzyć w kolekcji kart (są dwa razy droższe od zwykłych odpowiedników). Pamiętaj tylko o włączeniu FILTRÓW i ustawieniu widoczności kart na WSZYSTKIE lub ANIMOWANE, tylko wtedy w kolekcji kart pojawią się do zobaczenia animowane wersje kart.

 
Nexxurio;n7948480 said:
Jesteś pewien, że przeciwnik jej nie odzłocił bombą dwimerytową lub kajdanami? Po usunięciu odzłoconej jednostki ta nie wraca do oryginalnego(złotego) koloru i można ją m.in. wskrzesić.

Może i faktycznie tak było. Jako że nie jestem jeszcze tak obeznany z tą produkcją mógł mi umnknąć ten fakt. Dzięki za sugestię.

Venom97;n7948600 said:
Sugestia z lepszą historią ostatnich ruchów jak najbardziej na +, prawdopodobnie pracują nad czymś takim. Na razie mogę podpowiedzieć żeby zaglądać na cmentarz oponenta, większość użytych kart tam wyląduje i można potem przeczytać ich działanie.

Animowane karty można dostać otwierając beczki, a także stworzyć w kolekcji kart (są dwa razy droższe od zwykłych odpowiedników). Pamiętaj tylko o włączeniu FILTRÓW i ustawieniu widoczności kart na WSZYSTKIE lub ANIMOWANE, tylko wtedy w kolekcji kart pojawią się do zobaczenia animowane wersje kart.

NARESZCIE =] Wielkie dzięki. No nie wpadłem na te filtry. Strasznie mi się podobaja te karty animowane =]

Pozdrawiam
 
Dlatego, że pojawił się osobny dział na konkretne tematy z sugestiami od Was, zbiorczy temat zostaje zamknięty.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom