Zamów plecak Cyberpunk 2077!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Prawdziwe życie polega na zarządzaniu ekwipunkiem. Nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się dodatkowa Kanapka z Kurczakiem, książka, albo zapasowa cyberręka. Ten plecak gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca!

Zamów w przedsprzedaży
 
Plecaczek może fajny (od strony designu), ale jak dla mnie zbyt mały (na co dzień korzystam z 30l) i niezbyt praktyczny.

No i cena ciut nie w tym (dostępnym dla mnie) pułapie.
 
Ja mam wojskowy plecak 25l bodajże za ok 200 zł i jest bardziej praktyczny. Chociaż wizualnie plecak CP2077 jest świetny to jak na 20l jest kosmicznie drogi. Gdyby ceny były dla typowego Kowalskiego to powiem szczerze, że zrobiłbym porządne zamówienie bo wiele produktów mi się bardzo podoba ale te ceny.
 
Mi plecak też się bardzo podoba, ale faktycznie cena jest dość wysoka. Niestety przy krótkich seriach i dość jednak niszowych produktach dla fanów koszty produkcji są też dość duże, co ma potem swoje odbicie w cenie.
 
Hmm, moja opinia na temat tego produktu nie może być bardziej odmienna od tych powyżej. O ile cena kompletnie mi nie przeszkadza (dużo bardziej bezczelne są koszty wysyłki np. w Niemczech - ponad 10 Euro to jest kompletne przegięcie), to wygląd wywołuje we mnie odruchy wymiotne. Wolałbym chyba przymusowo nosić plecak Hello Kitty niż tą dziwaczną tubo-rurę, bez jakichkolwiek sensownych kieszeni na bokach. Absolutne no-go: nie nadaje się do noszenia laptopa, zakupów, kluczy, książki - czegokolwiek, czego wymaga każdy normalny człowiek, który chciałby, aby jego plecak był chociaż odrobinę funkcjonalny. No, chyba ze jest to produkt dla tych, którzy lubią wyglądać jakby biegali po mieście ze spadochronem na plecach.
 
Top Bottom