Zapis naszej wiosennej konferencji - wersja HD

+
Zapis naszej wiosennej konferencji - wersja HD



Tak jak zapowiadaliśmy w czwartek, dziś mamy dla Was wersję HD zapisu naszej wiosennej konferencji. Dodatkowo zapraszamy też do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez serwis RPG Gamer z głwnym projektantem walki w naszej grze, Maciejem Szcześnikiem.
 
W końcu obejrzałem jak wygląda nowy las ;) W poprzedniej wersji nie bardzo dało się go obejrzeć. Dzięki za HD :D !! I Wesołych Świąt i kolejnych sukcesów dla Ciebie Marcin (MM360) jak i całego zespołu! Alleluja!
 
Kiedy możemy się spodziewać wersji Hull HD? ;)...

A tak na poważnie - fajnie zobaczyć konferencje w lepszej jakości .
 
Fajnie że dodaliście HD, nie spodziewałem się nawet ze się pojawi. Tylko trochę na początku Marcin cicho mówi, mimo mikrofonu...
 
Michax said:
W końcu obejrzałem jak wygląda nowy las ;) W poprzedniej wersji nie bardzo dało się go obejrzeć. Dzięki za HD :D !! I Wesołych Świąt i kolejnych sukcesów dla Ciebie Marcin (MM360) jak i całego zespołu! Alleluja!

Dziękuję w imieniu swoim i jak i całego zespołu. Również życzę wszystkiego dobrego:)
 
z wywiadu można wywnioskować , że nowy projekt zostanie zapowiedziany w listopadzie . Wiedźmin 3 czy W2 na ps3? Będzie 1.5 roku po premierze .... A RED zapowiada gry rok przed premierą a 2.5 roku po premierze W2 to idealny czas na wiedźmina 3( przynajmniej na 2 platformach)
 

Vojtas

Forum veteran
Mam nadzieję, że to nie będzie W2 na PS3. Żeby było jasne: do konsoli nic nie mam, mam za to dużo przeciwko dreptaniu w miejscu.
 
michalek12345 said:
z wywiadu można wywnioskować , że nowy projekt zostanie zapowiedziany w listopadzie . Wiedźmin 3 czy W2 na ps3? Będzie 1.5 roku po premierze .... A RED zapowiada gry rok przed premierą a 2.5 roku po premierze W2 to idealny czas na wiedźmina 3( przynajmniej na 2 platformach)

Jeżeli odnosisz się do tego fragmentu:

RPG: Going forward, will development still take place on PC first and then move over to consoles or does it now make more sense to develop both versions in tandem from now on?


MS: In November we announced that the next major titles we'll be working on will be released simultaneously for at least two platforms. Unfortunately that's all I can say now.


To niestety muszę sprostować Twoją interpretację - Maciej odniósł się tutaj do listopada 2011 kiedy podczas Dnia Inwestora zapowiedzieliśmy, że następny duży projekt będzie tworzony na conajmniej dwie platformy jednocześnie.
 
MM360 said:
Jeżeli odnosisz się do tego fragmentu:

RPG: Going forward, will development still take place on PC first and then move over to consoles or does it now make more sense to develop both versions in tandem from now on?


MS: In November we announced that the next major titles we'll be working on will be released simultaneously for at least two platforms. Unfortunately that's all I can say now.


To niestety muszę sprostować Twoją interpretację - Maciej odniósł się tutaj do listopada 2011 kiedy podczas Dnia Inwestora zapowiedzieliśmy, że następny duży projekt będzie tworzony na conajmniej dwie platformy jednocześnie.
ajaj , zamiast- "ogłosiliśmy " przeczytałem " ogłosimy " i jedno słowo przekabaciło mi sens wypowiedzi ...
 
Osobiście sądzę, że los Wiedźmina 2 na PS 3 będzie w dużej mierze uzasadniony od... wyników sprzedaży na X-box (i ewentualnych znaczących przychodów z tejże platformy). Sądzę, że wówczas dopiero RED'zi zadecydują czy na serio się brać ze ten projekt.
 
Jeśli chodzi o PS3 wydaje się że to tylko kwestia czasu aby wiedźmin zaistniał na tej konsoli. Natomiast moją uwagę przyciąga sytuacja związana z apple... Pamiętam jeden z wywiadów gdzie Pan Iwiński bardzo luźno w rozmowie z jednym z redaktorów ( nie pamiętam nazwiska ), troszkę enigmatycznie wspominał o "jabłuszku" że to fajne narzędzie itd... Chodziło tu dokładnie o Ipada. Tak więc owy komiks na ipada i ifona oraz wiedźmin pierwszy na maca to dość znaczący ukłon w stronę odbiorcy gadżetów apple. Myślę że rynek USA zdobyty:)
 
Mam prosbe o tlumaczenie na jezyk polski .Jesli jest to prosze link lub tlumaczenie dziekuje.
A wesolych swiat .
 
gruby no dokładnie cdprojektred w Polsce a tu angielska konferencja po polsku miało być :p a ci co nie rozumieją to im tłumacze dać
 
Bo RED'zi to teraz światowa (uznana) firma, to i mówić muszą tak by ich światowe media zrozumiały.
 
krzyslip said:
gruby no dokładnie cdprojektred w Polsce a tu angielska konferencja po polsku miało być :p a ci co nie rozumieją to im tłumacze dać

Po polsku, to najpierw piszmy poprawnie, nim zaczniemy formułować żądania. xP
 
hmmm napisz jaki błąd bo ja żadnego nie widzę bardziej mnie interesuje czy będzie ta polska wersja jak nie to trudno
 
Narsereg ma zapewne największe zastrzeżenia do zupełnego braku interpunkcji w Twoich wypowiedziach. Tak więc na przyszłość staraj się pisać poprawnie i wiec, że to nie boli ;)...
 
IwaN said:
Tak więc na przyszłość staraj się pisać poprawnie i wiec, że to nie boli ;)...
Leci oren za poczucie humoru. Mam taką nadzieję, że to jest poczucie humoru.

A żeby nie było spamu, to coś na temat:
Popieram przedmówców
Nie no, napisy PL by się troszkę przydały.
 
Sheladin said:
Mam taką nadzieję, że to jest poczucie humoru.

Tak, ja w Święta jestem paskudny .

Ale wracając do konferencji, sądzę, że wystarczy nam jakaś solidna "pigułka" z informacjami. Przekładanie prezentacji, która nie była spisana zdanie w zdanie, byłoby dość pracochłonne (co innego dev'y, gdzie w obecnych czasach wszystko jest uprzednio zapisane).
 
Moim zdaniem Witcher 3 jest już zaplanowany i wstępne jeśli nie lekko zaawansowane prace trwają. Przechodząc cała "Dwójkę" śmiało można stwierdzić, szczególnie na podstawie zakończenia oraz tego ile trwała gra, że "Trójeczka" zostanie w niedługim czasie zapowiedziana. Będę prowadził tutaj teorie spiskowe i powiem, że będzie opowiadała o podróży do kraju Emhyra albo już o samym dziejach Geraltach w tym kraju. Aczkolwiek REDZI'i mogą nas czymś zaskoczyć co potwierdzili wydając dwie świetne gry .
 
Top Bottom