Zapis z wiosennej konferencji CD Projekt RED

+
Zapis z wiosennej konferencji CD Projekt RED



Jeżeli z jakiegoś powodu nie oglądaliście naszej wiosennej konferencji, zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z tego wydarzenia. Wersja nagrania w lepszej jakości zostanie udostępniona już wkrtce.
 
Jako, iż konferencji nie mogłem obejrzeć na żywo, jestem niezmiernie wdzięczny za ten zapis:) Przynajmniej z rana mogłem zobaczyć ciekawy materiał i nakręcić się na nowy zwiastun:) Z chęcią zobaczę jaką to przygodę przeżyje Geralt:)
 
"Zatańcz ze mną jeszcze raz" ...

Przy okazji ludzie nie obecni wczoraj przeżyją to prawie tak jakby tam byli z nami na czwartkowy stream'ie .
 
A jak ! Redzi niedość że dbają o nas to jeszcze wrzucają Neawsy : D

Kto z was zasysa podobno 10GB Edycje rozszerzona ? Ja już nie moge się doczekać :p
 
10 GB to rezerwa, którą trzeba mieć na dysku. Do pobrania może być mniej w wersji spakowanej.
 
Było chyba mówione, że 10 giga waży patch ze wszystkimi wersjami językowymi. Jak się odhaczy wszystkie poza polskim to na pewno będzie ważyć mniej ;)
 
HuntMocy said:
Było chyba mówione, że 10 giga waży patch ze wszystkimi wersjami językowymi. Jak się odhaczy wszystkie poza polskim to na pewno będzie ważyć mniej ;)


Nie do końca masz rację. 10GB to "wersja minimalna" (z jedną paczką językową), 14GB to ta wersja syta (z wszystkimi paczkami językowymi).
Posłuchaj wywiadu.

Wywiad Polygamia.
 
Jest już pełna wersja trailera. Robi wrażenie :)

http://www.youtube.com/watch?v=BMc1ySC6Qao&feature=player_embedded

@IwaN Za dużo tych tematów do przeczytania a za mało czasu, to i nie zauważyłem ;) Mea Culpa :)
 
Kickowski said:
Jest już pełna wersja trailera. Robi wrażenie :)

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BMc1ySC6Qao[/media]

Jest już w innym temacie ;)...

Kickowski said:
Nowy, 6-minutowy filmik zatytułowany 52 i pół. Geralt na koniu:)
 
Nie oglądałem bo nie dało się oglądać. Nie wiem czy to przez 7k widzów czy ustream ale cięło jak diabli przy 50mb łączu.

I też mieliście małego chochlika na www.cdprojektred.com w press roomie linki prowadzące do konferencji prowadziły do webadmina. Ktoś za dużo używa ctrl + c +v. :p
 
O, takiego Gamespota to ja nie widziałem, mimo że bywam często. A wszystko przez Adblocka. :p
 
Nawiasem CDP daje dość ciekawą cenę ER.
Jak pamiętacie - W2 PC sugerowana cena wynosiła 119zł, a w sklepach było ok. 79zł. Teraz na allegro można kupić za 55zł ;)
ER na Xboxa wyceniono na 129. Zakładam, że w sklepach będzie po ok. 99
A EE W2 PC ciekawa cena :p http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-rozszerzona
Może po premierze będzie 49zł?

Coś się nisko cenią panowie z CDP, ale może więcej się sprzeda :D
Ale chyba drugiego egzemplarza nie kupie, chyba że update wyjdzie :)
 
Taka niska cena to ukłon dla rodaków, za granicą Wiedźmin 2 jest w zwyczajowych cenach. Wersja na X360 kosztuje 60$ czyli koło 200zł na nasze ;)

A że EE na PC kosztuje mniej, to nic dziwnego, to w końcu gra z przed roku, a aktualizacja do EE jest darmowa więc nie należy tego traktować np. jak GOTY, które wychodzi rok po premierze z paroma dodatkami i kosztuje tyle co wersja premierowa. Tylko gry Blizzarda potrafią kosztować kupę kasy kilka lat po premierze, ale Blizzard to Blizzard :p
 
Top Bottom