[Zapowiedź] Bestie przeszłości.

+
[Zapowiedź] Bestie przeszłości.



Crash Again

"- Skąd pewność, że Temeria upadnie?
- No tak, skąd mógłbym wiedzieć, że to się stanie. Cesarz mi już raz zaufał, prawda? Daję Wam okazję po raz drugi. Czy ją wykorzystacie, to Wasza sprawa.
- Dobra, zgadzam się.. ale pamiętaj, jeżeli nas zdradzisz. Znajdę Cię i urwę Ci te wiedźmińskie jaja.
- I tak z nich za często to nie korzystam."

Mod fabularny który odbywa się po walce z Letho, gdy Geralt udaje się w podróż do cesarstwa Nilfgaardu. Jednak krocząc drogą przyuważył leżące zwłoki przy drodze... Nie tylko będziemy się lać po mordach. Do rozgrywki również została dołączona zabawa: Papier, Kamień, Nożyce. Skupiliśmy się na stworzeniu moda, gdzie nie będzie tylko jedna ścieżka dostępna. Będziemy mogli zrezygnować z jednego wątku i przejść od razu do następnego. Warto wspomnieć, iż zrezygnowaliśmy z dubbingu. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna, każdy kto by usłyszał inny głos niż Jacka Rozenka, by nam wyrwał serca.

Mały projekt za który są odpowiedzialne trzy osoby: Aciek, MuzyQ oraz nasz lider PIaYeR.
Jak i osoby które pomogły na swój sposób: Zygu, Eljotes oraz Ragnar.

Premiera planowana na połowę sierpnia, lub wcześniej. Mimo, że to mały projekt, zabiera dużo czasu. Więc prosimy o cierpliwość. Postaramy się trzymać przy życiu temat, dodając zdjęcia z moda i nie tylko.
 
Last edited:
Trzymam kciuki :) Może, jeszcze coś się wyjawicie, bez groźby na zbyt duży spoiler, chociażby czemu akurat taki tytuł? Papier, nożyce, kamień, hmm.... następny powinien być marynarz :p
 

MuzyQ

Forum regular
Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie, możecie czekać na nowe fotki i filmiki :)

Prace w ostatnich dniach idą pełną parą.
 
Premiera tuż tuż, a światło dzienne ujrzały tylko 2 screenshoty (w dodatku jeden wygasł ). Szukałem oficjalnego trailera, ale nie mogę znaleźć. :( Coś wasz marketing zawodzi :D Oby nie było obsuwy, bo już nie mogę się doczekać.
 
Co z modem? Dziś jest 28 sierpnia 2013 roku, a przygody nie ma dalej. Czy to jeszcze powstaje, czy może jest wstrzymane, czy projekt usunięty?

BTW lekki offtop: polskie forum od jakiegoś czasu umiera :( Ludziom się odechciało czy ciężko pracują nad modami?
 
Cóż, nie napisałem którego roku wyjdzie. Nad modem pracuje aktualnie jedna osoba... nie chcieliśmy wydać nie-pełnej wersji, ale prawda jest taka, że mimo małego moda to nas przerosło. Cóż, do końca roku na pewno zdążymy. Chociaż tyle.
 
Ale na pewno na pewno, czy może tam skończymy do końca roku, powiedzieliśmy sobie bo powiedzieliśmy.
 
Do końca roku skończymy NA PEWNO , jestem jedyną osobą która aktualnie dokańcza moda (zostalo jeszcze sporo pracy) więc powoli to idzie.
 
Grałem, świat duży, jednak nie mam pojęcia o co w nim chodzi. Dużo bugów, ale to jest do naprawienia. Powodzenia chłopcy i życzę samych sukcesów!
 
hejka, czy radę zmienić coś, np. pliki user.ini aby nie było rozmycia odległego terenu, np., jakiś widoczek z góry jak na załączonym obrazku, pokombinowałem trochę z opcją blur ale to dotyczy rozmycia przy ruchu kamery oraz z opcjami zasięgu renderowania roślinności ale to nie wpływa na teren, screen pochodzi z moda bestie przeszłości

 

Attachments

  • witcher2 2014-04-13 02-04-52-81.jpg
    witcher2 2014-04-13 02-04-52-81.jpg
    101.7 KB · Views: 45
Top Bottom