Zapraszamy na Blogi twórców wiedźmina!

+
PanKarol said:
PS. U mnie będą gołe baby !
Ale mnie gołe baby nie interesują!!! Co innego z gołymi facetami ;D (chociaż 'strategiczne miejsce' jak dla mnie może być ocenzurowane ;D)...Jak zwykle wszystko pod facetów robicie...i potem się dziwić że feministki się pojawiły na świecie....
Jestem fajny, mądry, seksowny, zabawny, oryginalny, nieprzeciętny i przede wszystkim skromny
Wiesz, taki 'skromny' opis to do serwisu randki24.pl się kwalifikuje... :p Czyżbyś był do wzięcia? ;D
 
No? mamy grudzien. Rzucilem gre, zaniechawszy probe przejscia ja drugi raz i cierpliwie czekam na kolejnego patcha. Grudzien i kicha... jak narazie na horyzoncie nie widac łatki.Jak widzicie drodzy moderatorzy ludzie juz sie nudza tymi newsami i chyba coraz mniej jest komentarzy... mozna by wreszcie cos czego MY chcemy dac? czyli ten patch.
 
PanKarol said:
Gołe baby są ładniejsze od gołych facetów a ja zawsze byłem estetą :p
Eh, dziwne jakbyś nie był :p. W końcu mężczyzna jesteś ;) No tutaj mamy 'klasyczny konflikt' płci - ale przynajmniej jesteśmy normalni :D
PanKarol said:
No? mamy grudzien. Rzucilem gre, zaniechawszy probe przejscia ja drugi raz i cierpliwie czekam na kolejnego patcha. Grudzien i kicha... jak narazie na horyzoncie nie widac łatki.Jak widzicie drodzy moderatorzy ludzie juz sie nudza tymi newsami i chyba coraz mniej jest komentarzy... mozna by wreszcie cos czego MY chcemy dac? czyli ten patch.
Patch ma być PRZED ŚWIĘTAMI! Zapamiętajcie to wreszcie! I taka mała uwaga: Redzi robią Newsy, nie modzi :pE1:
PanKarol said:
Dziadu to ma już tyle warnów, że bana powinien dostać ;)
LOL ;)----------------------A te blogi to mogłyby być dłuższe....ledwo zacznie się czytać to już koniec :(E2: LK nie zauważyłam twojego posta... wybacz ;) wcześniej otwarłam ten topic i nie odświeżałam... :-[
 
no to tak.Blogi dopiero wystartowały, więc dajmy szanse piszącym się rozkręcić.Patch będzie kiedy będzie. Oficjalny komunikat jaki podawałem w osobnym wątku mówi o grudniu przed świetami. I to jest obowiązujący termin. My naprawdę pracujemy pełną parą, żeby termin był możliwie jak najkorzystniejszy dla graczy.A co do Dziada to zaraz mu założę bana, bo nam chłopaczyna złobuział :)
 
[quote author=Iwona]A te blogi to mogłyby być dłuższe....ledwo zacznie się czytać to już koniec :([/QUOTE]Następne będą dłuższe, niestety 1 w nocy to nie jest najlepsza pora na pisanie esejów na 5 stron. Kiedyś trzeba się wyspać :p
 
Kierowany jakimś dziwnym odruchem (może ciekawościa) postanowiłem zajrzeć na bloga , zobaczyć cóż RED'zi mają ciekawego do napisania i po
(...) Otóż 'Wiedźmin' po raz kolejny udowodnił, że jest czymś naprawdę wielkim, za co firma została wyróżniona przyznaniem nagrody "Miszcza Roku" (Eee, czyżby jakieś powiązania z panem od "Nadaję ci imię Jaszczomp"? :) ) (...)
postanowiłem że więcej czytać nie będę. Wszędobylskie nagrody i wyróżnienia w recenzjach , newsach , ba nawet w blogach przestają cieszyć oko ,a zaczynają denerwować , jak Cichopek po "Tańcu z Gwiazdami"
 
Eriash said:
A co do Dziada to zaraz mu założę bana, bo nam chłopaczyna złobuział :)
A pensję chcesz dostać? ;DJeśli chodzi o patch to było już mówione w kilku miejscach - będzie przed świętami.Genesis: To nie był wpis w blogu tylko komentarz:) A na poważnie - Wiedźmin zdobywa nagrody i nie widzę powodu dla którego powinniśmy takie sprawy przemilczać. Twoim zdaniem powinniśmy ukrywać tego typu newsy? ;)
 
Ale ile mozna ? Biegacie od kąta do kąta i krzyczycie - "Wiedźmin wciąż wygrywa !".Podawajcie info o tym ale wpis do bloga o kolejnej nagrodzie Wiedźmina ? Wystarczy spojrzeć na tematy w "Aktualności" , żeby się zorientować , że czegoś tu jest po prostu za dużo.
 
Newsy są ok :) niemniej jednak jest tego tak dużo że czytanie o kolejnym wyróżnieniu trochę przeszło jak gdyby w rutynę.Ludzie najchętniej by teraz ucieszyli jakby usłyszeli o dodatku albo o ilości kopi sprzedanych :)To były by dopiero newsy.P.s żeby nie było że psioczę tak jak kolega Genesis ;)
 
Genesis - cóż, nie znam firmy, która by ukrywała takie rzeczy. Przymusu czytania nie ma więc peace ;)Psyche - Ha, już my wiemy na jakie newsy wszyscy czekają. Ale niestety, nie codziennie zapowiada się dodatek lub drugą część gry. Myslę, że wyrządzilibyśmy ludziom wiecej krzywdy niz pozytku chlapiąc językiem na prawo i lewo o rzeczach, które nie są jeszcze potwierdzone.
 
Dziadu said:
Psyche - Ha, już my wiemy na jakie newsy wszyscy czekają. Ale niestety, nie codziennie zapowiada się dodatek lub drugą część gry. Myslę, że wyrządzilibyśmy ludziom wiecej krzywdy niz pozytku chlapiąc językiem na prawo i lewo o rzeczach, które nie są jeszcze potwierdzone.
Nie ogłaszajcie za szybko. Bo marud będzie w trzy i trochę przy pierwszej obsuwie terminu.... albo tone pytań na tydzień kiedy, co i jak.... Drugi raz sobie tego nie zrobicie zapewne.
 
Wracając do tematu. Grono blogujących developerów się zwiększa, co mnie bardzo cieszy. Moim zadaniem, między innymi, jest budowanie mostów między graczami a twórcami gry.Dzięki blogom możecie zajrzeć za kulisy produkcji gry i poznać lepiej osoby z teamu wiedźmina (często w bardzo nieoficjalnej formie). Mam nadzieję, że cała idea spodoba się wam i ciekawie spędzicie czas wertując cyfrowe strony naszych blogów.
 
Dziadu said:
Dziadu said:
A co do Dziada to zaraz mu założę bana, bo nam chłopaczyna złobuział :)
A pensję chcesz dostać? ;D
Dziadu said:
Wracając do tematu. Grono blogujących developerów się zwiększa, co mnie bardzo cieszy. Moim zadaniem, między innymi, jest budowanie mostów między graczami a twórcami gry.Dzięki blogom możecie zajrzeć za kulisy produkcji gry i poznać lepiej osoby z teamu wiedźmina (często w bardzo nieoficjalnej formie). Mam nadzieję, że cała idea spodoba się wam i ciekawie spędzicie czas wertując cyfrowe strony naszych blogów.
od razu, jaki spokojny i grzeczny :D
 
Staram się naprowadzić dyskusję na właściwy tor i nie kontynuować offowania.A dziadowskie groźby mają tę podstawową wadę, że są dziadowskie... jakoś się nie boję :)
 
Genesis -> Patrząc z punktu widzenia graczy to może i faktycznie sporo trąbimy o tych nagrodach, ale są dwa powody dla takich działańPrimo : Tak jak powiedział Dziadu, jeżeli dostajemy wyróżnienia, to trudno żeby o tym nie wspomnieć, w końcu po to są rozdawane :)Secundo : Zapewniam Cię, że gdy przez parę ładnych miesięcy zarywasz noc za nocą w pracy, gdy zapominasz co znaczy wolny weekend, gdy twoja dziewczyna nie chcę Cię widzieć,a twój własny pies chce Cię pogryźć gdy wchodzisz do domu, wtedy właśnie myśl o tym co będzie kiedy już to wszystko się skończy sprawia, że jeszcze jakoś funkcjonujesz, a nie rzucasz się pod tramwaj ;)Był czas zaharowywania się na śmierć, teraz jest czas zbierania owoców tego. Taka jest kolej rzeczy.Poza tym jesteśmy tylko ludźmi i lubimy gdy ktoś nam łechcę dumę :p
 
PanKarol said:
Genesis -> Patrząc z punktu widzenia graczy to może i faktycznie sporo trąbimy o tych nagrodach, ale są dwa powody dla takich działańPrimo : Tak jak powiedział Dziadu, jeżeli dostajemy wyróżnienia, to trudno żeby o tym nie wspomnieć, w końcu po to są rozdawane :)Secundo : Zapewniam Cię, że gdy przez parę ładnych miesięcy zarywasz noc za nocą w pracy, gdy zapominasz co znaczy wolny weekend, gdy twoja dziewczyna nie chcę Cię widzieć,a twój własny pies chce Cię pogryźć gdy wchodzisz do domu, wtedy właśnie myśl o tym co będzie kiedy już to wszystko się skończy sprawia, że jeszcze jakoś funkcjonujesz, a nie rzucasz się pod tramwaj ;)Był czas zaharowywania się na śmierć, teraz jest czas zbierania owoców tego. Taka jest kolej rzeczy.Poza tym jesteśmy tylko ludźmi i lubimy gdy ktoś nam łechcę dumę :p
Primo, secundo chyba kojarzę to z gry (Kalkastain). Do punktu drugiego, nie wiemy czy to prawda, bo Was nie szpiegujemy (choć te cztery lata od rozpoczęcia projektu "The Witcher" mogą inaczej wpływać na te wytłumaczenia, ok ok wiele razy zmienialiście koncepcje gry, no i to był Wasz znakomity debiut), z drugiej strony jak ktoś jest czegoś autorem przyjmuje wyróżnienia z większym entuzjazmem, a my normalni obserwatorzy... ogólnie inaczej to odczuwamy. Może ta słynna "zawiść Polaków' (nie szczególnie na forum, a na innych portalach, gdzie krytykuje kilka osób Wiedźmina, a wyróżnienia przyjmują śmiechem)
 
Cóż, nie będę ukrywał, że o ile pierwsze newsy (zaraz po premierze) mówiące o powodzeniu Wiedźmina na zachodnich rynkach przyjmowałem z dużą satysfakcją - tak teraz nazwałbym to 'chlebem powszednim' ' ;) Genesis - doskonale rozumiem Twoje zdenerwowanie i przesyt 'wszędobylstwem' Wiedźmina na różnych frontach - pisma, TV wszelakiej maści podejmują się uchwycenia w jakiś sposób tematyki produkcji REDów. Jednak zwróć uwagę, że nie każdy jest tak obeznany z dziełem CDPR jak większość tu zarejestrowanych. Nie każdy przesiadywał na forum miesiącami, łykając screeny, gameplay etc. Wiedźmin niejako wkracza 'na salony' i staje się powszechnie rozpoznawalny właśnie przez nagrody przyznawane w różnorakich kategoriach.
 
Top Bottom