Zaproszenie na letnią konferencję CDP.

+

Scani

Forum veteran
Zaproszenie na letnią konferencję CDP.

Od dwóch dni po sieci krąży taki filmik:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=QbidtxyAWBE[/media]


Data: 30 maja godzina 18:00, stream od 19:00
 
A do kogo skierowane jest to zaproszenie? Nie licząc mediów oczywiście... Pan Marcin użył słowa "wszystkich". Czy to oznacza, że mogę sobie przyjść z kamerą?
 
Może w końcu pojawi się informacja o tej grze, która według prospektu dla inwestorów miała wyjść w pierwszym kwartale, a do tej pory nie padło o niej ze strony CDPR nawet słowo?
 
Vojtasass said:
^ Przede wszystkim do akcjonariuszy: obecnych i potencjalnych.
To zaproszenie zostało wysłane mailowo do osób zaproszonych, a następnie prawem sieci rozeszło się. Sama konferencja w siedzibie jest więc przeznaczona dla zaproszonych z różnych instytucji (mediów, inwestorów, i.t.p), które są na liście. Jeżeli nie dostaliście oficjalnego maila z tym filmikiem pozostaje streaming. jak bardzo chcielibyśmy was ugościć to po prostu nie ma miejsca na Jagiellońskiej dla tylu fanów :)

Ale bardzo zapraszam na oglądanie streamingu - oj będzie się działo (nic nie powiem przed - nie pytajcie)
Plus po konferencji na pewno przeczytacie...
 
"Przygotowaliśmy coś naprawdę dużego i specjalnego"
...smells like RPG Dark Fantasy
 
No to mam zarezerwowany 30 maja.

Raczej nie oczekiwałbym zapowiedzi W3...

Może to być dodatek do W2 ale rozbudowujący fabułę 3 aktu albo epilogu :)
 
W3? No fajnie by było, ale nie sądzę, byśmy się doczekali zapowiedzi już teraz. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Redzi mają już gotowy trailer - a bez video nie ma co podchodzić do ogłaszania czegokolwiek dużego.

Mam tylko szczerą nadzieję, że to nie będzie konwersja na chlebak. Jeśli tak się stanie, to redański zespół ds. Wiedźmina ma 9-12 miesięcy z głowy - a tu wszyscy na W3 czekają... :(
 
Kielek486 said:
No to mam zarezerwowany 30 maja.

Raczej nie oczekiwałbym zapowiedzi W3...

Może to być dodatek do W2 ale rozbudowujący fabułę 3 aktu albo epilogu :)

Dodatek po niedawnej premierze ER trochę mija się z celem. Ja bym bardziej oczekiwał Djinni 2.0 :)
 
Djinni jest nadal dobry do tworzenia przygód ale dużo graczy już nie chce nic robić na edytorze (w tym na razie ja).
 
Szczególnie, że gdyby REDzi wydali Djinni 2 to mogli by się spokojnie zająć nowymi tytułami. Fani zrobili by resztę. Ewentualnie w paczce z programem mógłby by być mały patch z jakąś jedną przygodą. Ale nie ma co gdybać, poczekamy zobaczymy :)
 
Kielek486 said:
No to mam zarezerwowany 30 maja.

Raczej nie oczekiwałbym zapowiedzi W3...

Może to być dodatek do W2 ale rozbudowujący fabułę 3 aktu albo epilogu :)
To ja sobie zaczne oglądać od 19,kiedy oni będą mówić o GOG`u będę robił pop corn
 
Top Bottom