Zapytanie o starsze Dodatki Kosmetyczne do Gwinta?

+

Guest 4409786

Guest
Witam Serdecznie

Muszę przyznać, że bardzo ucieszyło mnie to, że REDzi postanowili wrzucić ponownie Podróże Ciri i Geralta. Jest to ogromny ukłon dla młodych graczy którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w Gwincie.

Dzięki temu nowi gracze nie muszą czuć się pokrzywdzeni tylko dlatego, że dopiero co zaczynają grać w Gwinta to nie mieli okazji zdobyć wcześniej dostępnych czasowo dodatków kosmetycznych. Według mnie jest to duży plus od strony twórców.

O tyle co cieszy mnie przywrócenie ponownie Podróży które mogłem przegapić. To mam pytanie względem innych dodatków kosmetycznych taki jak na przykład:
Rewers Żelaznej Woli, Rewers Krwawego Księżyca, Plansza Most nad Jarugą, Plansza Karczmy, Rewers Pana Lusterko itp

Czy jest coś wiadomo czy powyższe dodatki także będą rotować lub pojawiać się ponownie w przyszłości?


Pozdrawiam Uprzejmie

playgwent.com_pl_1568816600_5d823dd8d03c42.12773276.jpg
 
Jeżeli te dodatki kiedykolwiek się pojawią znowu to albo podczas jakiegoś wydarzenia świątecznego albo do kupienia u Sklepa za pył lub gotówkę. Na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Chociaż jeżeli rewersy czy ramki były do zdobycia z księgi nagród to bardzo możliwe że powrócą, bo też mają rotować.
 
Last edited:
Top Bottom