Zastrzeżenia do kart potworów

+
AzureEye;n7956950 said:
Czy ktoś obecny na forum i grający potworami ma wrażenie, że jest to najsłabsza rasa? Wyrównana rozgrywka ma miejsce na linii potwory-potwory. W innym wypadku, mając trzy , czy też cztery złote karty można być niemal pewnym przegranej...Moim zdaniem gra tą rasą traci sens.

No chyba nie ._.

Ja na potworach (pożarcie) w 2-3 dni wbiłem maksymalną rangę w rankedach (o 6 w górę przez ten czas) i podskoczyłem z około 3500 miejsca aż do 45. Wątpię, by coś takiego było możliwe do osiągnięcia słabą talią. Nawet po lekkim nerfie vranów ta talia wciąż jest silna. Może problem leży w tym, że za bardzo nie wiesz jak złożyć deck potworów?
 
Jedna rzecz mi się nie podoba. Potwory nie mają brązowej karty, która może osiągnąć wysoki poziom mocy po stopniowym ulepszaniu. Chyba wszystkie inne rasy mają takiego bronza który może uzyskać 20 mocy, a potwory to nic.
 
iPopess;n8735550 said:
Jedna rzecz mi się nie podoba. Potwory nie mają brązowej karty, która może osiągnąć wysoki poziom mocy po stopniowym ulepszaniu. Chyba wszystkie inne rasy mają takiego bronza który może uzyskać 20 mocy, a potwory to nic.

Prawda. Mi również brakuje takiej możliwości. Trzeba niestety liczyć na srebra u potworów.
 
McBobek;n8737660 said:
Jest jakaś srebrna, która się buffuje systematycznie na ręce lub w talii?

Naciągając trochę to bym podał babę cmentarną. Poza tym to w sumie nic mi nie przychodzi teraz do głowy (przynajmniej nic mniej naciąganego).
 
Przecież są Nekkery.
Ale po dziwnym nerfie krabopająków jeszcze na PTR praktycznie nikt nie gra zjadaniem, ja spotkałem może 2 albo 3 razy na rankedzie, a mam już 160 gier.
 

Hejor

Forum regular
Czy to normalne jak mam 4X Jeźdźcy dzikiego gonu w jednym rzędzie to się przestają buffować ?
 
Witam, zauważyłem że jeźdźcy dzikiego gonu gdy we 3 stoją w jednym rzędzie przechodzą do kolejnej rundy mimo że nie ma tego w opisie. Sam postanowiłem ich wypróbować i trafiła mi się dziwna sytuacja. W 2 rundzie przeciwnik miał na polu 3 jeźdźców i spasował. Ja miałem jednego, dałem na nich znak queen oraz wystawiłem pozostałe 2. Gdy spasowałem w 3 rundzie jeźdźcy przeciwnika zostały, za to moje po prostu znikneły... Potrafi mi to ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się stało ? (tak miałem ich w jednym rzędzie)
 
Jerry4426;n8819730 said:
Witam, zauważyłem że jeźdźcy dzikiego gonu gdy we 3 stoją w jednym rzędzie przechodzą do kolejnej rundy mimo że nie ma tego w opisie. Sam postanowiłem ich wypróbować i trafiła mi się dziwna sytuacja. W 2 rundzie przeciwnik miał na polu 3 jeźdźców i spasował. Ja miałem jednego, dałem na nich znak queen oraz wystawiłem pozostałe 2. Gdy spasowałem w 3 rundzie jeźdźcy przeciwnika zostały, za to moje po prostu znikneły... Potrafi mi to ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się stało ? (tak miałem ich w jednym rzędzie)

Jeźdźcy zostają jeżeli ich właściciel przegrał rundę. Polska wersja jest błędna i nie zawiera tej informacji.
 
Chociaż gram krótko w Gwinta to jednak mogę się zgodzić, iż w porównaniu do potworów niektóre frakcje mają zbyt dużo możliwości do tego by wymieniać karty. Nie raz psuło mi to rozgrywkę i humor. Uważam, że ta dysproporcja w stosujest Potworów jest lekką przeginką.
 
Top Bottom