Zaszyfrowany manuskrypt

+
Zaszyfrowany manuskrypt

Jeśli padło już takie pytanie, to nie znalazłam. :)

Czy w akcie trzecim można jeszcze u kogoś kupić/wygrać/ zdobyć feromony królowej endriag, potrzebne do rozszyfrowania manuskryptu? Jakoś do tej pory zawsze miałam co najmniej jedną sztukę przy wejściu do Loc Muinne...
 
niestety chyba niema (lub przynajmniej ja nie znalazlem)
feromony trzeba miec od poczatku
znam ten bol tez tak mialem

a powiesz mi moze oprucz feromonow co tam jeszcze trzeba bylo przyniesc?
 
Jasne, proszę uprzejmie:

* feromony królowej endriag
* krew nekkera wojownika
* mózg kaczerba
* jajo harpii

Tak myślałam. Nie ma sprawy, z pewnością nie jest to ostatni raz, jak przechodzę W2. ;) Ale dzięki za pomoc.
 
Nie da się zdobyć. Znam te uczucie. Ale dwa ostatnie da się zdobyć. Mózg w kanałach, a jajo gdzieś tam w Loc Muinne. Na pewno bo ja je zdobyłem.
 
No to ja na dodatek proszę o pomoc odnośnie krwi nekkera wojownika czy gdzieś w III akcie można zdobyć? kupić?
 

addar

Forum veteran
a i to chyba kolejny dowod na to że na akt 3 nie straczyło redom woryginale czasu... nie było królowej endriagi w podstawówce , w rozszerzonejprosze bardzo-jest, feromony mozna zdobyć
 
Może mnie pamięć myli, ale królowa endriag była w wersji "podstawowej".
Ja ją zabijałem bodajże przy zleceniu na owe potwory we Flotsam.

BTW: Witam, mój 1 post na forum :D
 
W akcie III można spotkać królową endriag w jednym z nowych questów edycji rozszerzonej (scieżka Iorwetha). cdp red po cichu rozwiązał ten uciążliwy problem ^^
 
Są dwie Królowe Endriag, jedna dla Vernona a druga dla Wiewióra :) A w przypadku tego pierwszego trzeba trochę pobuszować w krzakach. :)
 
OlafzFloty said:
Są dwie Królowe Endriag, jedna dla Vernona a druga dla Wiewióra :) A w przypadku tego pierwszego trzeba trochę pobuszować w krzakach. :)

Dochodząc do Brasa w III akcie okazało sie że straciłem gdzieś mózg kaczerba!:( w ferworze tworzyłem eliksyry i petardy i chyba go wcięło. Czy kaczerby spotkamy w III akcie? Wypełniłem wszystkie questy poboczne i chce sie rzucić już w wir wątku głównego... drugi raz zgubiłem mózg:) Raz u elfa teraz u Roche'a :p
 
Mihalek80 said:
Dochodząc do Brasa w III akcie okazało sie że straciłem gdzieś mózg kaczerba!:( w ferworze tworzyłem eliksyry i petardy i chyba go wcięło. Czy kaczerby spotkamy w III akcie? Wypełniłem wszystkie questy poboczne i chce sie rzucić już w wir wątku głównego... drugi raz zgubiłem mózg:) Raz u elfa teraz u Roche'a :p

Hmm... Zdaje mi się, że dwa kaczerby można było spotkać w kanałach pod Loc Muinne :)
 
Tajemniczy Manuskrypt

Otóż mam to zadanie,mam wszystkie składniki......prawie.
Brakuje mi jaja harpii lub języka zgnilca. Zgnilców w III akcie raczej nie znajdę a harpii już się otłukłem Bóg wie ile. Co zrobić?? Czy można gdzieś dostać to jajo?? :mean:
 
Otóż mam to zadanie,mam wszystkie składniki......prawie.
Brakuje mi jaja harpii lub języka zgnilca. Zgnilców w III akcie raczej nie znajdę a harpii już się otłukłem Bóg wie ile. Co zrobić?? Czy można gdzieś dostać to jajo?? :mean:
Wypadałoby chociaż tyle wysiłku włożyć, żeby przed założeniem tematu użyć wyszukiwarki, nieprawdaż? Proszę pamiętać o tym w przyszłości - bardzo często jest tak, że odpowiedni temat już istnieje.

Scalam.
 
Dzień dobry,

mam problem ze składnikiem "Język zgnilca lub jajo harpii" harpie są przy ruinacz jaksię idzie górą, a zgnilce w kanałach obok mocarnego ale nie ważne ile bym ich zabił to mi te fanty nie wypadają, nie pierwszy raz gram w W2 nie pam,ietam czy i jak to obszedłem poprzednio ale dlaczego nie wypada mi potrzebny składnik?
 
mam problem ze składnikiem "Język zgnilca lub jajo harpii" harpie są przy ruinacz jaksię idzie górą, a zgnilce w kanałach obok mocarnego ale nie ważne ile bym ich zabił to mi te fanty nie wypadają, nie pierwszy raz gram w W2 nie pam,ietam czy i jak to obszedłem poprzednio ale dlaczego nie wypada mi potrzebny składnik?
Najlepiej uzbroić się we wszystkie składniki przed 3. aktem.
 
Top Bottom