zawartosc wojny krwi w gwincie

+
kupilem wczoraj wojne krwi myslac, ze dostane wszystkie karty z tego setu, jednakze liderow takich jak meve czy gernichora nie dostalem zadnych, a to wlasnie na nich liczylem najbardziej bo bez nich i obecnego eventu moglem poczekac na jakas obnizke czy promocje ceny tej gry.
pamietam jeden post, ktory wyjasnial jakie karty zawiera wojna krwi. wszystkie te, ktore sa pokazane po przefiltrowaniu wojny krwi podczas budowania talii. rzecz w tym, ze tam sa pokazani rowniez liderzy, stad tez bylem pewien, ze ich dostane.

czy cos pominalem? jest jakis sposob na ich odblokowanie w wojnie krwi? bo jezeli jedyne wyjscie to wydanie punktow nagrod czy wycraftowanie kart to troche kiepsko bo even trwa zaledwie tydzien, a ja wydalem ostatnie punkty przed ogloszeniem eventa
 

Lexor

Forum veteran
rzecz w tym, ze tam sa pokazani rowniez liderzy, stad tez bylem pewien, ze ich dostane

Ja ich nie mam pokazanych po ustawieniu filtra.

EDIT: Zły filtr. Faktycznie są.

Pierwsze dwa zadania z eventu możesz zrobić dowolnym dowódcą z danej frakcji - da Ci to +2RP.
 
Ci liderzy doszli już po premierze Wojny Krwi przez co nie da się ich odblokować z kampanii. Musisz ich kupić albo wycraftować.
 
Top Bottom