Zawieszanie się gry na Androidzie

+
Już koło 10 gier w tym sezonie mam zaliczonych jako przegranych ponieważ gra się nagle zawiesiła. Działo się to w różnych formach - bądź "klasyczne" zawieszanie się gry czyli nagle po prostu ekran nieruchomiał, bądź bardziej niestandardowe: gra niby działała, dało się coś powiedzieć dowódcą, ale nie dało zagrać karty a czas gdy spadł do zera na zagranie to nic się nie działo (karta nie znikała z ręki choć powinna). Gram na Androidzie co zakladam ze jest istotne bo skoro zaliczalo te gry jako porazki to zapewne u przeciwnika nie bylo zadnego zawiasu. Czy ktoś jeszcze miał tego typu problemy?
 
Last edited:
Raz na 10-15 gier trafiam na podobną sytuację na Android.
Prawdopodobnie błąd gry, może sesja z serwerem jest zrywana w "nietypowy" sposób.
W wersji PC tego nie spotkałem.
Nie wiem czy wersja na Apple ma podobne sytuacje.
 
Raz na 10-15 gier trafiam na podobną sytuację na Android.
Prawdopodobnie błąd gry, może sesja z serwerem jest zrywana w "nietypowy" sposób.
W wersji PC tego nie spotkałem.
Nie wiem czy wersja na Apple ma podobne sytuacje.

Czyli dobrze ze nie tylko u mnie tak się dzieje - zawsze jakieś to pocieszenie jest :) marne bo marne ale zawsze jakieś
 
Tak, na iOS również się to zdarza, choć z reguły w moim przypadku po prostu gra, bez jakiejkolwiek sygnalizacji zamykała aplikacje, żadne komunikat o błędzie się nie pojawiał, po prostu nagłe wyjście do pulpitu tableta - oczywiście z porażka. Ale muszę przyznać, że pomimo że sytuacja wybitnie drażniącą, to zdarzała się bardzo rzadko. Na PC na dziesiątki gier podobna sytuację miałem tylko raz.
 
Już koło 10 gier w tym sezonie mam zaliczonych jako przegranych ponieważ gra się nagle zawiesiła. Działo się to w różnych formach - bądź "klasyczne" zawieszanie się gry czyli nagle po prostu ekran nieruchomiał, bądź bardziej niestandardowe: gra niby działała, dało się coś powiedzieć dowódcą, ale nie dało zagrać karty a czas gdy spadł do zera na zagranie to nic się nie działo (karta nie znikała z ręki choć powinna). Gram na Androidzie co zakladam ze jest istotne bo skoro zaliczalo te gry jako porazki to zapewne u przeciwnika nie bylo zadnego zawiasu. Czy ktoś jeszcze miał tego typu problemy?
Gram 90% czasu na androidzie i z winy gry ani razu mi się jeszcze nie zawiesiła. Raz czy dwa zawieszki miałem ale to z mojej winy gdy nie zauważyłem że ilość dostępnej pamięci ram mocno spadła. Winna może być twoja wersja androida.
 
Top Bottom