Zawsze jest Nadzieja

+
WhiteWarrior said:
Widać jak oboje mało wiecie o rynku konsol. Nie liczyłbym na premierę PS4 i X3 wcześniej niż pod koniec roku 2013.

Nie mówię, że jakoś specjalnie znam się na rynku platform, na których nie grywam :p Ale czy ja właśnie nie napisałam tego:

WhiteWarrior said:
To przy zapowiedzianym na święta przyszłego roku objawieniu nowego Play Station

Czyli koniec 2013. XD

Popieram Vojtasassa, kto chciał zagrać, to już gra IMO. Kupił klocka, który przecież drogi nie jest. Albo przerobił swojego kompa, którego zapewne i tak ma, i gra w pecetową wersję.
 
Vojtasass said:
Myślę, że w 2013, ale dev-kity i tak będą przecież dostępne wcześniej. W kategoriach dewelopingu należy to odczytywać jako "już za chwilę".


Deklaracje na forach nic nie znaczą, bo aktywnie udziela się mniejszość, a nie większość. Jak ktoś naprawdę chce zagrać w W2, to kupił/kupuje TERAZ. Zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomoże.
Ależ, ja nie mówię tylko w oparciu o to konkretne forum. Gdyby REDzi mieli sugerować się tylko opinią osób na tym forum to W2 nie powstałby na XO, a W3 byłby ex. dla PC.
 
WhiteWarrior said:
Ależ, ja nie mówię tylko w oparciu o to konkretne forum.
Ja też nie. Mam nadzieję, że CDPR nie pójdzie na żywioł tylko dlatego, że kilka głosów usilnie błaga.
 
nie wiem czy kogoś jeszcze interesuje opinia strony metacritic ale nasz Kolega znów spadł o jedno oczko niestety
jak w temacie wiadomości: Zawsze jest Nadzieja
 
Nie oglądałem jeszcze tego trailera z czego jestem zawiedziony, kupując edycję kolekcjonerską rok temu męczyłem się trochę z odpaleniem.

Trailer wzruszający, tego brakuje na rynku, typowy "Rozpi****l" nie bawi poważnych graczy.

Ścieżka dźwiękowa, coś magicznego, tworzy w Trailerze moc.

Oglądając go czuję się jak podczas momentu gdy to odpaliłem grę poraz pierwszy, nie umiem tego opisać, to jest poprostu coś magicznego jak wspomniałem wyżej.
 
Vojtasass said:
Ja też nie. Mam nadzieję, że CDPR nie pójdzie na żywioł tylko dlatego, że kilka głosów usilnie błaga.
To czy pójdzie czy nie już zostało podjęte. Teraz tylko czekamy czy jest to decyzja na tak czy nie.
A swoją drogą to ignorowanie ponad 60 mln potencjalnych klientów może się w przyszłości nielicho zemścić
 
Wiedźmin ma to do siebie że ilekroć go przechodzisz wydaje ci się jakbyś to robił pierwszy raz bez względu na ścieżkę i podjęte wybory...
 
Arius963 said:
Wiedźmin ma to do siebie że ilekroć go przechodzisz wydaje ci się jakbyś to robił pierwszy raz bez względu na ścieżkę i podjęte wybory...
I to jest jedna z największych i zalet różnic między grami robionymi przez CDP, a tym co robią inni.
 
WhiteWarrior said:
To czy pójdzie czy nie już zostało podjęte. Teraz tylko czekamy czy jest to decyzja na tak czy nie.
Tego nie wiemy, możemy tylko gdybać. Na pewno wyniki sprzedaży W2 na klocka będą tu mieć duże znaczenie.

WhiteWarrior said:
A swoją drogą to ignorowanie ponad 60 mln potencjalnych klientów może się w przyszłości nielicho zemścić
To nie jest kwestia ignorowania, niechęci czy sympatii. W przypadku takich decyzji chodzi wyłącznie o biznes. Ja, na miejscu Redów, nie ryzykowałbym. Z mojej strony EOT.
 
WhiteWarrior:
I to jest jedna z największych i zalet różnic między grami robionymi przez CDP, a tym co robią inni.


To dlatego że ich gry są robione z pasją,pomysłem i przyjemnością...

...a nie chęcią wzbogacenia się i popchnięcia historii do przodu bez względu na skutki byle tylko się udało...
 
No Misie-Pysie, teraz coś z innej beczki.
Otóż mój kolega stworzył aranżację fragmentu utworu "A Nearly Peaceful Place". Niestety jest zbyt nieśmiały, żeby pochwalić się tym osobiście, lecz pozwolił, abym ja to zrobił. ;)

MIDI
lub
Wideło
Polecam format video.
Podkreślę raz jeszcze, że to tylko fragment ;)
Jak Wam się podoba?
 
Zgodnie z obietnicą, wróciłem z gór i nagrałem co było trzeba :D
Miłego słuchnania.

http://www.youtube.com/watch?v=-ZEMXqvq0sw&feature=youtu.be


Chciałbym jeszcze złożyć ogromny szacunek na ręce tych ludzi, którzy na YouTube robią takie rzeczy "na codzień", bo to nie jest wcale takie łatwe, a i trochę czasu pochłania.

Trzymajcie się :D
 
Pięknie! Trochę klawiszowałam (jak byłam młoda i piękna), więc jestem w stanie docenić Twój kunszt. :)
 
Top Bottom