Zbliża się finał 1. sezonu GWENT Masters!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Nadszedł ten moment — w czerwcu odbędzie się finał 1. Sezonu GWENT Masters, turniej GWENT World Masters!

Zapowiada się ostra rywalizacja — ośmiu najlepszych graczy 1. sezonu zmierzy się o największą pulę nagród w historii GWINTA: 250 tys. dolarów!

Żaden z naszych turniejów nie może się obejść bez wspaniałego zespołu komentatorskiego:

Do zobaczenia w czerwcu! Żeby być na bieżąco obserwujecie GWENT Masters na Twitterze.
 
Godzina bez gry to chyba rekord.
Edit. We're experiencing some technical difficulties, the game is going to start in 30 minutes. Sorry about that!
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Tyle czekania chyba nigdy nie było. Dobrze, że przynajmniej czas włączenia taba nalicza.
Nie chciałbym być w skórze zawodników, którzy pewnie będą grali "do późnej nocy".
 
A ja mam pytanie, czy ktoś po odebraniu rewersu ma go już w grze? Bo ja odebrałem nagrodę na Twitchu... zalogowałem się dzisiaj do gry i niestety nie widzę rewersu (chyba, że nagrody "wpadną" dopiero po zakończeniu turnieju).
 
Ja miałem wczoraj rewers. Wejdź do wyboru rewersów i wybierz rewersy związane z mastersami. Tam powinien być.
 
Właśnie tam też go szukałem i nie mam, ale jak próbowałem naprawić grę, to mam komunikat o błędzie połączenia z GOG, dziwne... połączenie internetowe działa jak należy.
 

Lexor

Forum veteran
Jak tuż po zdobyciu rewersu wszedłem do gry to miałem "wyzerowane" konto jeśli chodzi o takie rzeczy jak prestiż czy poziom doświadczenia - nie mogłem np. zagrać gry sezonowej (bo nie miałem poziomu 10). Na szczęście restart gry wystarczył.
 
Już zgłosiłem problem do supportu, bo chyba jednak coś poszło nie tak i dlatego rewers się nie pojawił, poza tym konto wygląda w porządku (choć wcześniej też wyglądało jak trochę "zresetowane"). Mam nadzieję, że uda się rozwiązać ten problem, bo ten rewers wygląda naprawdę fajnie :)
 
Też macie wrażenie, że gry z tego turnieju mało polegają na ograniu przeciwnika, a bardziej na rng w dobieraniu kart?
Częściowo narzekał na to Tailbot na swoim dzisiejszym strumyku podając za przykład midrange'owy Syndykat (nie trzeba się starać o synergie w sytuacji, gdy pojedyncze goldy bez setupu robią więcej pkt niż kosztują prowizji - gdy je dobierzesz jesteś ustawiony).
 
W ostatniej grze, w r1 Freddy miał sporo badziewia na dłoni. To, że dobrał dobre karty w r2 to nie jest aż tak dziwne. A Adzikov wypykał się z kart jak rada Isengrima czy zew lasu. Więc sam zdecydował się na RNG.
 
Już dostałem rewers, choć nie wiem czy to taka szybka akcja ze strony supportu hehe. Jednak fajnie, że już jest! :)
 
Wiadomo, że rozgrywaniem wcześniejszej rundy można mieć jakiś wpływ na dobór kart, jednak w poprzednich turniejach drawy nie wydawały się być aż tak przeważające.
Swoją drogą ciekaw jestem jak przedstawia się winratio na blue czy red coinie.
Post automatically merged:

Jak widać można w decydującym meczu wypracować (i utrzymać) kartę przewagi, a i tak przegrać przez brązowy draw :)
 
Last edited:
Oglądałem turniej ponad 8 godzin jednak nie wiedziałem że po 4h powinienem odebrać najpierw tytuł aby zaczęło mi naliczać rewers. Rozumiem że to moja wina i nie ma co liczyć na jakąś taryfę ulgową w tej kwestii :D?
 
Top Bottom