Zbliża się finał 1. sezonu GWENT Masters!

+
Nie przejmuj się, następnym razem zdobędziesz. Mi za 1 razem pamiętam z godziny zabrakło do rewersu, dopiero ostatnio się udało.
 
A to te rewersy powracają? Nigdzie nie widziałem informacji, że można ponownie zdobyć rewers z poprzedniego GM.
 
Rewersów nie można zdobyć ponownie. W każdym Mastersie jest inny rewers do zdobycia. Jak dotąd można tylko zdobyć powtarzający się (zresztą kijowy) tytuł.
 
@Iorweth15: Awatar też się powtórzył. ;)

W każdym razie: teraz zastanawia mnie fakt jak @Gomola zdobył ten rewers, którego nie udało mu się za pierwszym razem.
 
Rewers z GM1 pierwszy raz został zaprezentowany w zeszłym roku (jak miały się odbyć rozgrywki), ale wszystko się przesunęlo.
 
Teraz już kojarzę, przy 4 żywiołach mi zabrakło jakiejś śmiesznej ilości czasu. Na szczęście, obecnie jest teraz tyle różnych rewersów do zdobycia, że i tak nie ma to większego znaczenia.
 
Szczerze? Mimo "tylu różnych rewersów" jest zaledwie kilka, które czasem zakładam - głównie te z drzewek z pierwszego roku.
Reszta, szczególnie te różne "malunki", mi nie podchodzi, bo wolę prostą symbolikę.
 
W grze ewidentnie występuje nadpodaż bibelotów. Czasem aż nie chce mi się zmieniać "rynsztunku" klimatycznie pod talię czy frakcję, za dużo i za często trzeba by klikać (w sytuacji, gdy gra się wieloma taliami). Przydatny byłby system tworzenia gotowych zestawów i wybierania ich tuż przed grą.
 
Top Bottom