Zbliża się GWENT Partners Open #3!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Pora na kolejny turniej z serii GWENT Partners Open! Po raz kolejny wasi ulubieni streamerzy i twórcy zawalczą o tytuł mistrza Partnerów!


Turniej rozpoczniemy od rozgrywek do 2 wygranych (best-of-3) w systemie szwajcarskim — uczestnicy mogę streamować swoje mecze wedle własnego uznania.


Dzień 1.

Poniedziałek, 28 września, 18:00-22:00 (1. i 2. runda)


Dzień 2.

Wtorek, 29 września, 18:00-22:00 (3. i 4. runda)


Dzień 3.

Środa, 30 września, 18:00-23:00 (5. i 6. runda)


Następnie, najlepsi gracze zmierzą się w meczach do 3 wygranych (best-of-5) w systemie pojedynczej eliminacji:

Sobota, 3 października, od 12:00


Zarezerwujcie czas! Niedługo podamy więcej szczegółów oraz uczestników turnieju!
 
Jutro już się zaczyna, a ja nic nadal nie wiem. Kto będzie grał? Gdzie jest drabinka? Może mi umknęło, ale wydaje mi się że nie zostało to jeszcze podane...
 

Lexor

Forum veteran
6 uczestników
Pewnie to działa w ten sposób że najpierw informują o turnieju, a dopiero potem ich zbierają, stąd też to, że "podadzą później" zamiast przygotować wszystko przed informacją. Tak czy siak jeśli potwierdzi się ta strona co znalazłeś to jest to kolejne ośmieszenie się CDPR, które też dało pewnie nieodpowiedni termin turnieju, bo nie każdy ma czas w środku tygodnia na spędzenie kilku całych wieczorów z rzędu na grze (zarówno uczestnicy jak i widzowie).
 
@Lexor Na tej samej stronie były organizowane poprzednie Partners Open, więc jestem praktycznie pewien, że i tym razem jest to oficjalne. Nie jestem pewien tylko czy informacja o turnieju i jego dacie będzie ostateczna.
 
CDPR nie organizuje swissów na swojej platformie, bo ona jest w fazie "alfa" bo beta to to nie jest i przy nieparzystej liczbie zawodników i większej ich ilości strona się sypie. Raz zorganizowali kwalifikacje dla top 64 do opena to im platformę wysypało po 20 minutach. Na challonge zawsze organizowali turnieje odkąd esport jest w gwincie, więc nie rozumiem sugerowania że wolą obcą platformę. A sprawa braku komunikacji to już feature odkąd Burza jakby "mniej" zajmuje się Gwintem.
 
No obserwacja i po części zatrudnienie nowego CM tylko od GWINTa - Ryana Godrica. Co prawda na podcaście Burza deklarował, że wciąż gwintem się zajmuje, ale tak musiał powiedzieć ;)
 
Jest poniedziałek, jest 28 wrzesnia, jest godzina miedzy 18:00 a 22:00....
Czemu nie widzę nic na twitchu? Ktoś coś wyjasni? Specjalnie sobie to zapisalem zeby oglądnąć./
Piszę tego posta o godzinie 19:52

EDIT:
Nie doczytałem, że z kanału graczy. W błąd wprowadził mnie link do kanału na twichu CDPR
 
Last edited:
Top Bottom