Zbroje - gdzie są?

+
Zbroje - gdzie są?

Chciałbym zapytać czy ktoś może znalazł zbroje: Ciężką Elfią Zbroję, Magiczną Kurtkę, Zbroję Żywiołów?
 
Na innym forum ktoś pisal, że znalazł Zbroję żywiołów w szkrzyni Baltimora, a Magiczną kurtkę w jednym z ciał w krypcie ze Sztandarem burej chorągwi. Jako potwierdzenie ma jutro wyłać screeny ze statystykami owych zbroi.
 
Grałem już 2 razy ale stwierdzam że nie znalazłem jeszcze wszystkich gdyż nie wiem gdzie są...
 
Ja już chyba przechodze gre 20 któryś raz i wogóle nie miałem styczności z nimi a robiłem wszystkie misje poboczne po obu stronach konfliktu oraz sprawdzałem wielu kupców i nic . Ja je spotkałem tylko na arenie i nigdzie indziej


czy wy też tak macie ?
 
Prawdopodobnie te pancerze są losowe albo nie istnieją. Jak będę szukał nowych broni (tych losowych które pojawiły się wraz z ER) w szpitalu dla obłąkanych i w jaskini (quest z Maleną) to może trafie na jakiś pancerzyk ;) Znajdę to dam znać.
 
Ja też będę niedługo próbował, choć znając moje szczęście szczerze wątpie żebym coś znalazł. Grając 8 razy wypadały mi same nic nieznaczące przedmioty. xD
 
@EliminatorT właśnie wygrałeś:
 
Top Bottom