Zbroje-wygląd

+
Ach... Zbroje to dla mnie jeden z największych problemów w Wiedźminie.-Nie wiem czy białą koszulinę w którą Geralt jest ubrany na początku prologu można zaliczyć do pancerzy.-Kolejną dostajemy od Vesemira.-Następną można kupić za 5000. Różni się od poprzedniej kolorem pasków (czerwonawy zamiast pomarańczowego) i tym że ma ćwieki. Dno.-Następną jest Zbroja Kruka którą można zdobyć w trzech wersjach zależnie od strony po której jesteśmy. Wygląd tych wersji rózni się prawie niczym (ja nie znalazłem różnicy ale podobno zakonna ma znak róży na rękawie)Innymi słowy jest ich zbyt mało i prawie w ogóle nie różnią się od siebie wyglądem.
 
Cóż... to nie Oblivion, który już był wspominany w tym topiku, niemniej przyznaję rację, lekko nuda. Przydałoby się kilka opcji delikatnej modyfikacji wyglądu postaci. Za bardzo tu w tej kwestii Gothic'iem ciągnie. Przecież i świat i czasy były bardziej interesujące. Gram kilka godzin, więc nie natknąłem się być może na bardziej interesujące rzeczy - poczekam, popatrzę, nacieszę się ;)
 
nie kazdy bohater fantasy ma co tydzien nowa pelna plytowke +3. a zawezajac wybor tylko do zbroj skorzanych i patrzac realnie to wiecej mi nie trzeba. po co wiecej zbroi, i jakie mialyby statystyki? moze 10 zbroj po kolei -1% do obrazen, druga -2% do obrazen itd? dajcie spokoj
 
http://www.fothost.pl/upload/07/45/6ccd03fc_KrukodfrontuELfi.jpg to ejst zbroja NEUTRALNA> kopnołem sie przy nazewnictwiehttp://www.fothost.pl/upload/07/45/973d51ae_Krukrozmowa.jpg to zaś jest zakonnajak widzicie drogie panie i panowi.różnica JESTelfiej nie widziałem, ale ponieważ peiszy mi sie do toruviel, za najdalej tydzien screeena damScreeeny robione przez Redakcje www.insimilion.pl której jestem członkiem
 
Swoją drogą uważam, że zbroja Kruka jest swego rodzaju przegięciem, ani to ładnie wygląda, ani klimatyczne i sam do końca gry używałem wzmocnionej skórzanej kurtki za 5000 orenów
 
Kotra said:
Swoją drogą uważam, że zbroja Kruka jest swego rodzaju przegięciem, ani to ładnie wygląda, ani klimatyczne i sam do końca gry używałem wzmocnionej skórzanej kurtki za 5000 orenów
Kwestia gustu ! mi się bardzo podoba ta zbroja Kruka ;D
 
mi sie osobiście gustowna czerń kruczej zbroi podoba. a przegięty jest sam wiedźmin, bo na poziomie 40 poziom Hard tak przepakowany był ze hej
 
Tak, wyglada inaczej. Swoja droga widze, ze jak sie jest zakonna ciura, to sie jednak lata w kolczudze ;).Pozdrawiam,Sidian
 
Każda jest inna i ma coś charakterystycznego.Pro-zakonna, wydaje mi się najciemniejsza i ma na naramiennikach ułożone ostre cwieki.Neutralna-Nie za ciekawa okrągłe cwiekiPro-elfia-wg. mnie najładniejsza podwójny naramiennik w kształcie zaokrąglonej łuski i ogólnie bardzo ciekawa.
 
no ja mam ta elficka i jest fajna calkiem, ale parametry ma najslabsze ze wszystkich nie wiedziec czemu.
 
wolfix said:
no ja mam ta elficka i jest fajna calkiem, ale parametry ma najslabsze ze wszystkich nie wiedziec czemu.
Dla mnie to nie ma znaczenia, gdyż Geralt jest tak przepakowany, że nic mu nie 'podskoczy' ]:->
 

SaLi

Forum veteran
Iwona said:
Iwona said:
no ja mam ta elficka i jest fajna calkiem, ale parametry ma najslabsze ze wszystkich nie wiedziec czemu.
Dla mnie to nie ma znaczenia, gdyż Geralt jest tak przepakowany, że nic mu nie 'podskoczy' ]:->
To prawda.W sumie pod sam koniec to Geralt moglby biegac jak go Pan Bog stworzyl (Iwonka juz sie usmiecha ;D ), a i tak zabijal by samym oddechem :pPozdrawiam!
 
Top Bottom