Zbugowana pozycja strażnika w zadaniu Sprzed Stuleci

+
Status
Not open for further replies.
Zbugowana pozycja strażnika w zadaniu Sprzed Stuleci

Po dotarciu do pokoju z wielkim posągiem, zagaduje do mnie strażnik, włącza się scenka która przekierowuje kamerę w jego stronę, w moim przypadku za ścianę, poza tekstury. Mogę z nim normalnie gadać i podać hasło, ale kiedy wchodzę w portal, ten przenosi mnie w pustkę:

Pozycja Strażnika:


Miejsce gdzie zanosi mnie portal:


Ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?
 
Czy dzieje się to zawsze, tj. przy wczytaniu najnowszego sejwa? Jeśli tak, to spróbuj wczytać... poprzedniego :p
 
Dzieje się to zawsze, próbowałem z różnych save'ów.. nawet z aktu 2, ale nic z tego. Reinstallacja gry również nie pomaga.
 
No dobra, to podrzuć tutaj sejwa. Zobaczymy, czy na innej instalacji będzie to samo.
 
Ale żeś fatalny hosting wybrał. Nie było czegoś, co NIE zmusza człowieka do oglądania reklam przed pobraniem pliku? Chociażby Zippyshare...

U mnie jest to samo (czyli pustka po wejściu w portal). Ewidentnie uszkodzone dane wewnątrz sejwa. Czy być może zacząłeś grę na patchu X, a potem w trakcie grania zaktualizowałeś ją do wersji Y?
 
Sorrki, nie korzystałem z żadnych portali hostingowych od lat ;/
Z tego co pamiętam to gra nie była aktualizowana nigdy, kupiłem ją jakoś w październiku, edycja rozszerzona.
 
To wygląda na jakiś błąd w zadaniach. @Radziuz wczytałem twój ostatni save 2016-02-01 17:16(ten poprzedni z godz. 17:15 rzeczywiście jest z rozwaloną mapą) wchodzę do pomieszczenia z posągiem vrana i aktywuje się scenka z zadania Sprzed stuleci (równocześnie przenikamy przez ścianę). A to zadanie można wykonać wchodząc do kanałów jeśli dobrze pamiętam. Spróbuj wyjść z wierzy i zająć się najpierw tym zadaniem. Domyślam się dlaczego gra nie pozwala pozostać Ci w tej sali, chronologia zadań zostałaby właśnie zaburzona, dlatego gra odsyła Cię w inne miejsce :D.
 
Last edited:
@Venom97 ! Miałeś racje.. zadanie z jakiegoś powodu aktywowało się w złym miejscu. Po wejściu do kanałów strażnik pojawił się właśnie w nich, i utworzony przez niego portal przeniósł mnie w prawidłowe miejsce. A ja 2 dni zmarnowałem na szukanie rozwiązania :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom