SOLVED Zbugowana złota karta: DRAUG

+
Zbugowana złota karta: DRAUG

Cześć.
Zgłaszam zbugowaną kartę DRAUG, która działa jak kierunkowskaz przez co jest mega irytująca bo brak rozstawienia jednostek najczęściej przegrywa nam grę.
Wygląda to mniej więcej tak... rząd jest pusty, wchodzi DRAUG i np stawia 1 jednostkę albo w ogóle, a czasem działa prawidłowo. Zdarzało mi się jeszcze, że nie zapełniał całego rzędu tylko tworzył kilka jednostek.

Pozdrawiam.
 
Draug tworzy jednostki z Twojego cmentarza, więc tylu ilu stworzy pomniejszych zależy od tego ile jednostek tam się znajduje..
 

Guest 4136390

Guest
Dworke;n10891951 said:
Cześć.
Zgłaszam zbugowaną kartę DRAUG, która działa jak kierunkowskaz przez co jest mega irytująca bo brak rozstawienia jednostek najczęściej przegrywa nam grę.
Wygląda to mniej więcej tak... rząd jest pusty, wchodzi DRAUG i np stawia 1 jednostkę albo w ogóle, a czasem działa prawidłowo. Zdarzało mi się jeszcze, że nie zapełniał całego rzędu tylko tworzył kilka jednostek.

Pozdrawiam.

Cześć, karta działa poprawnie, wytłumaczę Ci jak działa jej umiejętność.

"Wskrzeszaj jednostki jako Draugirów o sile 1 do wypełnienia nimi tego rzędu"

W rzędzie może być maksymalnie 9 jednostek, więc Draug zabiera 1 miejsce. Pozostałe 8 miejsc przeznaczonych jest na Draugirów, ale to czy się pojawią zależne jest od Twojego cmentarza. On jednostki z Twojego cmentarza wskrzesza jako tokeny. Jeżeli na cmentarzu masz 5 jednostek to w momencie zagrania Drauga obok niego pojawi się 5 Draugirów, a te 5 jednostek z cmentarza zniknie, i nie będziesz mógł już ich wskrzesić. Ma to duże znaczenie na Arenie, tam jest sporo możliwość wskrzeszenia, musisz przemyśleć co i jak, żeby taka Shani nie była martwą kartą, jeśli masz ją i Drauga na ręce.

Powodzenia w testowaniu :).
 
PanSzarata;n10892151 said:
Cześć, karta działa poprawnie, wytłumaczę Ci jak działa jej umiejętność.

"Wskrzeszaj jednostki jako Draugirów o sile 1 do wypełnienia nimi tego rzędu"

W rzędzie może być maksymalnie 9 jednostek, więc Draug zabiera 1 miejsce. Pozostałe 8 miejsc przeznaczonych jest na Draugirów, ale to czy się pojawią zależne jest od Twojego cmentarza. On jednostki z Twojego cmentarza wskrzesza jako tokeny. Jeżeli na cmentarzu masz 5 jednostek to w momencie zagrania Drauga obok niego pojawi się 5 Draugirów, a te 5 jednostek z cmentarza zniknie, i nie będziesz mógł już ich wskrzesić. Ma to duże znaczenie na Arenie, tam jest sporo możliwość wskrzeszenia, musisz przemyśleć co i jak, żeby taka Shani nie była martwą kartą, jeśli masz ją i Drauga na ręce.

Powodzenia w testowaniu :).

Ha! Faktycznie... :eek: Przecież to mechanika "Wskrześ"... Dzięki za informacje, ale jakoś w ogóle nie dotarło to do mnie, że ta jednostka wskrzesza z cmentarza mimo, że wielokrotnie czytałem opis tej karty. W takim razie przepraszam za zamieszanie, a temat do śmietnika.

Pozdrawiam.
 
Top Bottom