Zbugowane "?"

+
Witam,
Mam 2 problemy z tak zwanymi "?". Pierwszy to obozowisko które muszę oszyścić, żeby wprowadzili się chłopi, lecz po oczyszczeniu nic się nie dzieje 20 min chodziłem szukałem potworów ale bez skutku medytowałem kilka dni też nic. Druga sprawa to jaskinia z potworami w której są skalne trole lecz są przyjaznie nastawione do mnie próbowałem je atakować rzucać zaklecia itp itd lecz nic z tego nadal nie chciały wlaczyć a pokonać ich jest niemożliwa bo nie zadaje DMG. Prosiłbym o pomoc z góry dziękuje
 

Attachments

  • wiedzmin 1.png
    wiedzmin 1.png
    471.4 KB · Views: 61
  • wiedzmin 2 1.png
    wiedzmin 2 1.png
    1.5 MB · Views: 85
  • wiedzmin 3 1.png
    wiedzmin 3 1.png
    969.5 KB · Views: 54

Msudr

Forum veteran
Z „Ruiny karczmy” jest problem od dawna, jeżeli możesz to wczytaj grę ale przed pójściem do tego „?”, Ja zapisuje w „Fryesdal” i tam biegnę jak się nie dało zrobić to wczytywałem i na 99% było naprawione jak tam znowu pobiegłem.

Co do Siedliska potworów, z tym „?” nie miałem nigdy problemów a te Trolle są od zadania, sprawdź czy opróżniłeś wszystkie skrzynie bo to powinno wystarczyć jak już masz Trolle.
 
Znaczy jakbym wczytał to bym stracił jakieś 20 godzin gry jak nie wiecej, a w tym siedlisku wszystko oprózniłem , nie da sie innaczej tego naprawić ?
Post automatically merged:

Sieldisko potworów udało mi się, lecz jak chodzi o obozowisko na skellige nadal nic czyli nie da sie tego naprawić innaczej niż cofnąć save?
 
Last edited:
dokładam swoje - właśnie ukończyłem dziki gon na najwyższym w podstawce i o dziwo mimo fajnych info co zakończenia losów Geralta i Ciri ... system mi tego nie uznał

nie rozumiem dlaczego mimo wykonania niby 78% osiągnięć na GOG, część z nich nadal jest wymagana do zrobienia przez system GOG ???

na logikę skoro coś już mi zaliczono w latach 2015 - 2019 roku po co wykonywać to samo w roku 2020 .
 
Top Bottom