Żelazna Wola - Gwint 4.0 - znalezione błędy

+
Cześć,

Proponuję wątek zbiorczy dotyczący znalezionych błędów po aktualizacji 4.0 (Żelazna Woia).

Nie można wybrać odblokowanych w księdze nagród, standardowych skinów dla liderów, np. default'owy Morvran, Ardal, czy też łysy z Brazzers:

Przechwytywanie.PNG


Po kliknięciu w "ODBLOKUJ W KSIĘDZE NAGRÓD":
Przechwytywanie.PNG


Zatem coś tu nie bangla... :facepalm:
 
Jak kolega z sąsiedniego wątku mam problem ze złożeniem talii.
Ciągle problem z uwierzytelnieniem talii. Po każdym wylogowaniu z gry i ponownym zalogowaniu talia jest rozwalona, pododawane karty. Po niby prawidłowym złożeniu, ponownie problem z uwierzytelnieniem. Po przelogowaniu talia rozwalona, ehh...
 
W liście zmian jest taki punkt w poprawkach:
Naprawiono nieaktualne kwestie głosowe wprowadzone w poprzedniej poprawce

Rozumiem że chodzi o zmienione głosy niektórych kart np. Vilgefortz czy Brouver Hoog.
Głosy cały czas są inne niż wcześniej (gorze). Jeśli to nie o to chodzi to mnie poprawcie.
 
Nie wiem czy błąd czy po prostu brak konsultacji między tłumaczami, ale Iron Falcons, czyli nowe ugrupowanie Gascona w wersji angielskiej, w polskim tłumaczeniu została generycznymi Kondotierami. Przecież "Żelazne Sokoły" brzmiałoby zarąbiście, byłaby też opcja na easter egga ze śpiewaniem "Hej Sokoły" w wersji premium.
 
Póki co to widzę że największym błędem było zostawienie Kalksteina bez nefra - jaki sens jest grania np obrońcy skoro kalkstein go wyłącza na zawołanie razem z tarczą którą miał. Jak dla mnie karta aspirująca do hotfixa
 
Witam
Co można zrobić z błędem uwierzytelnienia talii?
Nie jestem w stanie jednej potyczki rozegrać
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Proces przyznawania graczom umiejętności i skórek dowódców wciąż trwa, więc mogą występować związane z tym błędy. Do jutra sytuacja powinna być unormowana.

Co do problemu z uwierzytelnianiem talii, jesteśmy świadomi, że uniemożliwia on grę i pracujemy nad naprawą. Jeszcze dzisiaj pojawi się hotfix.
 
Aktualizacja niestety nie naprawiła problemu. Nadal nie da się grać. Wyskakuje inny komunikat, ale nadal gra jest nie możliwa.
 
@2jacks Jaki błąd wyskakuje? Mógłbyś dać screena?
nie wyskakuje..jest ok. To była kwestia ustawienia skórki której nie mam. Ale nie wyskoczyła mi informacja czemu nie chce mi wczytać rozgrywki. Była informacja, że jest jakiś błąd i że prawdopodobnie już nad nim pracujecie..sprawdziłem i była ustawiona skórka zła.
 
Chciałem zapytać o tzw. pity timer. W maju Paweł Burza mówił m.in. o gwarantowanej karcie legendarnej co 40 beczek. Do tej pory działało, ale dziś otworzyłem 92 kegi Żelaznej Woli, z których wypadła 1 legendarka :/. Czy handicap dla pechowców został zmieniony/wycofany, czy to jakiś błąd?
 
Ja też w sprawie pitytimera. 92 beczki i żadnej Legendarnej karty. Może to ta liczba beczek jest zbugowana;)
 
Miałem sytuację, w której po wygranej pierwszej rundzie, druga automatycznie mi się spasowała, bez żadnego ruchu z mojej strony. :shrug:
 
Czy ktoś mi wytłumaczy czemu nagle mam -18 w talii? Dowódzcy nie podaje, bo to chyba nieistotne (nic nie zmieniałem jeśli chodzi o karty)
Post automatically merged:

Zmieniajcie coś co tydzień... róbmy aktualizaje co dwa dni, a co na bogato... karta jest karta. Rozumiem nowe karty, ale od bety gdzie przegrałem "pare godzin" już przesadzacie z tym zmianami. Dziś nie mogłem zagrać, Ardal ma -18 w tej samej talii, no bez przesady..

Mimo wszystko pozdrawiam
Post automatically merged:

Wiele osób namawiałem do gry w Gwinta,...
 
Last edited:
Odgłosy pola bitwy i okrzyki dowódców są znowu podbite jak na początku HC - jest głośno, nawet przy poziomie głośności efektów dźwiękowych ustawionym na 1. To samo dotyczy ekranu prezentacji przeciwników i w sumie chyba innych efektów, ale przeszkadzają głównie te z pola bitwy i dowódców :).
 
Dzisiaj próbowałem na PS4 włączyć kilkanaście razy grę zarówno rankingową jak i nierankingową i za każdym razem pokazywało "błąd uwierzytelniania talii". Śmieje się, że to ostateczne zabezpieczenie na wypadek , jakby ktoś mimo starań Pavko Gale jednak zrobił talię która mogłaby jakkolwiek kontrowac ScoiaTell i wówczas po prostu gra każe zmienić niektóre karty w talii zanim do niej dopuści :) Ale tak poważnie to czy ktoś ma podobny problem czy to u mnie tylko jest coś nie tak?
 
Dzisiaj próbowałem na PS4 włączyć kilkanaście razy grę zarówno rankingową jak i nierankingową i za każdym razem pokazywało "błąd uwierzytelniania talii". Śmieje się, że to ostateczne zabezpieczenie na wypadek , jakby ktoś mimo starań Pavko Gale jednak zrobił talię która mogłaby jakkolwiek kontrowac ScoiaTell i wówczas po prostu gra każe zmienić niektóre karty w talii zanim do niej dopuści :) Ale tak poważnie to czy ktoś ma podobny problem czy to u mnie tylko jest coś nie tak?
Od wczoraj próbuję zagrać kimkolwiek z królestw północy i jak dotąd wciąż lipa.
 
Top Bottom