Zestaw Bród i Fryzur dla Geralta, pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego DLC!

+
Od razu mi nie pasowała ta pierwsza fryzura- za bardzo przypomina Triss. Jak zobaczyłem owe fryzury to wybuchłem śmiechem, może chociaż zarost będzie prawdziwy.
 
Nikt jeszcze nie zwrócił uwagi na fakt, iż 3 fryz ma na celu maskowanie się po wioskach tak, aby chłopi dziewek po chałupach nie chowali?
Trochę Axii i nikt nie zauważy, że oczy nie takie. Przynajmniej do czasu odnalezienia Yennefer. Później Geralt już tak łatwo miał nie będzie.
@Marcin Momot - rzeczywiście, coś tak o tej duszy wspomniałeś. Prawie przekonanam ;)
 
Całkiem, całkiem Redzi, jednak liczyłem na coś bardziej w tym stylu;


Bo wiecie, w końcu większy budżet i w ogóle. Tak czy siak spoko zestaw. Jedna uwaga, "potop" powinien być domyślną fryzurą Geralta.

Fryzurki są fajne. Ale przyłączam się do apelu powyżej. Troszkę jestem rozczarowany, szczególnie po tym co redzi zaoferowali poprzednio.
Brody trochę niewidoczne na tle fryzur. Oczywiście nie chcę z naszego "Potopowego Wiesia" robić Gandalfa, ale można tu było też trochę zaszaleć... :)
 
Haha, na początku chyba nawet się trochę złapałem :p. Bardzo fajny motyw na Prima Aprilis, zarówno z tymi fryzurami jak i z podejrzanymi zmianami w słowach i nazwach na forum :yes.
 
Teraz mi się tak skojarzyło, że 1 fryzura to fryzura Triss, druga jest podobna do fryzury Yennefer z trailera Starsza Krew, a ta trzecią (na grzyba, lub na garnek) posiada chłop z początku owego trailera.
 
Top Bottom