Zestaw Bród i Fryzur dla Geralta, pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego DLC!

+
Ten Geralt z "Potopem" i wąsem jest po prostu zajebisty! Błagam, dajcie coś takiego do gry, Redzi :D :D :D
W ogóle dzięki za dzisiaj, nie pamiętam kiedy się tak uśmiałem. Myślę że żadne nowe screeny i gejmpleje nie przebiłyby tego, co się dzisiaj dzieje :p
 
Do wyboru będzie jeszcze zestaw z nową fryzurą, bardziej "na czasie", która zastąpi "filmową lagunę".

View attachment 11977
 

Attachments

  • RjVJaCS.jpg
    RjVJaCS.jpg
    61.2 KB · Views: 28
Edwarpaz madaiwop maw, yncaz tsej ot sapzs, ela ezczsej myzsjeincaz menyzc ybolyb eineiwarpan ycon, ein eicizdzas?
 
Całkiem, całkiem Redzi, jednak liczyłem na coś bardziej w tym stylu;


Bo wiecie, w końcu większy budżet i w ogóle. Tak czy siak spoko zestaw. Jedna uwaga, "potop" powinien być domyślną fryzurą Geralta.
 
˙ołsɐɯ ęıqnl ˙ɯʎʇ z ɐzsɾǝıuɯ
˙˙˙ɹnoɟǝɹɹɐɔ łʎq oʇ ǝżoɯ ɐ ˙ıʞuoɹpǝıq z oqlɐ ˙ɐlɐǝɹ z ɯɐɯ ɐɾ 'ou

SP. Kat, ot tsej ikslop, ela od yróg imagon.

Mełąigaz ęic, oc?
 
Last edited:
@Kicow
Jest. :D
Ale zajedwabisty. :D

"When you download the free Beard and Hairstyle DLC the growth of the beard will stop because we decided that when players want a predefined look, it would be weird to require from them to reapply it time after time," Platkow-Gilewski said.

źródło - http://www.gamespot.com/articles/dynamic-beard-growth-confirmed-for-witcher-3/1100-6426116/

Z tymi brodami to chyba nie do końca żart - chociaż te czupryny na ilustracji to wyraźne jaja.
 
Top Bottom