Zgadnijcie kto odnalazł się w City Interactive ?

+
Zgadnijcie kto odnalazł się w City Interactive ?

City Interactive pracuje nad nowym projektem. Pomagać ma im ... (więcej info w linku)

http://www.cdaction.pl/news-21896/city-interactive-pracuje-nad-nowym-projektem-nie-uwierzycie-z-kim.html
 
Tomek Gop odszedł z powodów osobistych tak twierdzi CDP RED tak jasne od początku mówiłem na kilku forach, że doszło między nim a tym gościem z ATARI do scysji co do wyglądu Wiedźmina na Xboxa 360. Więc Tomek odszedł lub musiał odejść bo zarząd CDP na nim taka decyzję wywarł. Bo gdyby to były tylko problemy rodzinne to furtka w CDP RED była by ciągle otwarta...
 
Nie rozumiem pana Gopa, możliwe że były napięcia w RED, nie wiem pokłócili się.
Tak dobrze mówił o Wiedźminie w ogóle że jest częścią tego zespołu i uwielbia Wiedźmina. A teraz oni chcą wydać jakiś RPG i będą chcieli pokonać Wiedźmina, a chu*a nie damy się.
 
Szkoda, że ktoś odszedł z ekipy redów, jednak nie nam to oceniać i nie wiemy jak to się stało. :/
 
maciej2801 said:
Tomek Gop odszedł z powodów osobistych tak twierdzi CDP RED tak jasne od początku mówiłem na kilku forach, że doszło między nim a tym gościem z ATARI do scysji co do wyglądu Wiedźmina na Xboxa 360. Więc Tomek odszedł lub musiał odejść bo zarząd CDP na nim taka decyzję wywarł. Bo gdyby to były tylko problemy rodzinne to furtka w CDP RED była by ciągle otwarta...

Może jakieś dowody? Spekulacje, to za mało. A powtarzanie ich po tysiąckroć na setkach forów niczego nie zmienia. I mnie jakoś nie specjalnie przekonuje, że miał się pokłócić z jakimś gościem, co do wizji gry na xboxa 360. Tomasz, aż tak się zaangażował w produkcję Wiedźmina, że zaczął ją traktować osobiście? Bo chyba widziałeś creditsy do W2. W którym miejscu został wymieniony Gop i ile osób znalazło się przed nim?
Kolejność pojawiania się nazwisk w zakończeniu ma znaczenie. A Tomasz był stosunkowo daleko od początku listy. Co może świadczyć, że na prawdę, poza byciem medialną twarzą projektu, tak na prawdę za wiele do powiedzenia nie miał i jego obecność w firmie nie miała aż tak wielkiego znaczenia, jak niektórzy mogli by sądzić.
Prędzej spodziewałbym się właśnie kłótni o to jak daleko znalazł się na liście płac niż merytorycznych kłótni o wizję gry.

Chociaż tak na prawdę najbardziej do mnie trafia powód znudzenia i znużenia Wiedźminem. Tomek pracował przy pierwszym i przy drugim Wiedźminie. Od kilkunastu miesięcy był medialną twarzą projektu. Dużo podróżował, robił masę prezentacji, udzielał sporo wywiadów i w większości z nich mówił to samo. Na chłopski rozum: to mogło być nużące.

Natomiast co do nowego projektu, to ja im kibicuje. Nie jestem fanem City i nie podobała mi się ich dotychczasowa polityka wypuszczania budżetówek, ale lubię gry i lubię RPGi, więc nie widzę powodu, żebym miał nie chcieć kolejnej dobrej gry.

A Panu Tomkowi życzę powodzenia na nowej drodze zawodowego życia. Bo gość z niego wydawał się być sympatyczny. I chociaż przy opowiadaniu o Wiedźminie 2 parę razy powiedział o rzeczach, których nie ma w finalnej wersji gry (integracja dziennika zadań z facebookiem, różnice w rozwiązywaniu zadań, w zależności czy pójdziemy dołem, czy wskoczymy na dach(!!!)), to jeszcze nie powód, żeby się obrażać.

A, że to jest City, a nie CDP? No cóż...dobra i uczciwa konkurencja nie jest zła.
 
weuesd said:
A teraz oni chcą wydać jakiś RPG i będą chcieli pokonać Wiedźmina, a chu*a nie damy się.
Wyluzuj chłopie bo Ci żyłka pęknie ;) Z punktu widzenia nas graczy to dobra wiadomość. TG ma doświadczenie, dzięki czemu jest szansa że powstanie dobry produkt. Pożyjemy-zobaczymy.
 
Kickowski said:
Wyluzuj chłopie bo Ci żyłka pęknie ;) Z punktu widzenia nas graczy to dobra wiadomość. TG ma doświadczenie, dzięki czemu jest szansa że powstanie dobry produkt. Pożyjemy-zobaczymy.


Nie, nie żadna żyłka, wsumie niech sobie tworzą co chcą, nie chcę w to wnikać, nie interesuje mnie to.
 
Miejmy tylko nadzieję, że Tomek Gop nie będzie równał z błotem Wiedźmina na prezentacjach i w wywiadach na temat nowej gry ;) Co jak co, ale taka zmiana podejścia do marki byłaby baaardzo nietaktowna.
 
Tak, świat jest bardzo, ale to bardzo ciekawy. Ale i tak będzie mi się mylić, gdy Tomka Gopa zobaczę w materiałach wideo. Trzeba się będzie przyzwyczaić.

A tak poza tym, wydaje mi się, że TG zapewni jakąś tam popularność nowemu projektowi CI. To w sumie dobrze, bo nasz kraj potrzebuje być znany jako to miejsce, gdzie tworzy się różne gry (nawet z szuflady RPG, czy cRPG), nie tylko Wiedźmina. Też nie jestem jakimś wielkim fanem CI, ale kibicować warto.
 
maciekw said:
Kolejność pojawiania się nazwisk w zakończeniu ma znaczenie. A Tomasz był stosunkowo daleko od początku listy. Co może świadczyć, że na prawdę, poza byciem medialną twarzą projektu, tak na prawdę za wiele do powiedzenia nie miał i jego obecność w firmie nie miała aż tak wielkiego znaczenia, jak niektórzy mogli by sądzić.
Otóż to. Tomek był twarzą CDPR w mediach i świetnie sobie z tym radził. Tym niemniej szefem projektu W2 jest Adam Badowski. I to do niego można kierować pretensje/pochwały ws. konkretnych rozwiązań w grze.

maciekw said:
Chociaż tak na prawdę najbardziej do mnie trafia powód znudzenia i znużenia Wiedźminem.
No właśnie. 5 lat to dość długo i po tym czasie człowiek się powoli wypala. To jest udowodnione naukowo.
 
@up
Dokładnie - nawijajcie ciągle o tym samym non stop, lub prawie non stop. Każdemu się znudzi.
 
oskarroza said:
Miejmy tylko nadzieję, że Tomek Gop nie będzie równał z błotem Wiedźmina na prezentacjach i w wywiadach na temat nowej gry ;) Co jak co, ale taka zmiana podejścia do marki byłaby baaardzo nietaktowna.

I cholernie przypominałoby to transfery w polskiej polityce... Polski polityk na dzień dobry, po zmianie barw najmocniej atakuje kumpli z którymi wcześniej pracował.
 
No oby nie :) Tomek Gop czasem ładnie ściemniał na temat W2, ale chyba do mentalności polityka ciągle mu daleko :)
 
Ewentualna konkurencja pomiędzy CDPR i CI (piszę ewentualna, bo rodzajów gier RPG jest wiele i ich produkcje niekoniecznie muszą być podobne do siebie) spowoduje, że gry tylko zyskają, a nie stracą :)
 
Pewno się ze mną zgodzicie, że W1 i W2 to gry najprzefajniejsze dla nas, fanów. Ale im więcej innych produkcji made in Poland, tym rzecz jasna - lepiej.
 
maciej2801 said:
Tomek Gop odszedł z powodów osobistych tak twierdzi CDP RED tak jasne od początku mówiłem na kilku forach, że doszło między nim a tym gościem z ATARI do scysji co do wyglądu Wiedźmina na Xboxa 360. Więc Tomek odszedł lub musiał odejść bo zarząd CDP na nim taka decyzję wywarł. Bo gdyby to były tylko problemy rodzinne to furtka w CDP RED była by ciągle otwarta...
A taki ciekawe informacje masz z...?
 
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...
Tak rozumiem odejście Gopa z CD-Projektu. Może w nowej firmie mu się powiedzie.
 
Top Bottom