Zgarnij Nieziemską Ramkę!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Właśnie wystartowała przedsprzedaż Cyberpunka 2077! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową ramkę! Aby ją zdobyć wystarczy zalogować się do GWINTA do południa 14 czerwca!

Nie możesz tego przegapić!

Zamów grę Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży na cyberpunk.net/pre-order.
 

luk757

Forum veteran
Piękny wieczór. Nie dość, że CDProjekt znowu jest gwiazdą konferencji Microsoftu na E3 to jeszcze ramka za friko do Gwinta :D
 

Lexor

Forum veteran
Obejrzałem trailer CP - skoro są preordery to rozumiem, że gdzieś już jest jakiś dłuższy gameplay?

Swoją drogą: EK CP za 750zł, mnie ta cena odrzuciła - to chyba ponad 2x tyle niż za EK W3, dobrze pamiętam?
 
Obejrzałem trailer CP - skoro są preordery to rozumiem, że gdzieś już jest jakiś dłuższy gameplay?

Swoją drogą: EK za 750zł, mnie ta cena odrzuciła.
Gameplay szerszej publiczności był już blisko rok temu pokazywany na Gamescomie. Dzisiaj na E3 pokazali krótkie fragmenty już po wystąpieniu Keanu Reeves`a.
 

Lexor

Forum veteran
@luk757: Coś tam było chyba wtedy w sieci, ale trudno żebym to co widziałem nazwał gameplayem, to był bardziej "zbitek fragmentów ujęć" z gry. Poza tym chyba przez rok zdążyło się to wszystko nieco zmienić.
 

Lexor

Forum veteran
No to musiałem widzieć coś innego - jednak mimo wszystko przydałby się aktualny.

BTW. Data premiery: 4.16.2020 - rok ma tylko 12 miesięcy. :p
 
Last edited:
BTW. Data premiery: 4.16.2020 - rok ma tylko 12 miesięcy. :p
To jest amerykański system zapisu daty. Ale oni twierdzą że to ten nasz dd/mm/rr jest dziwny ;)

A co do ramki, drobiazg ale fajny. Niektóre firmy takie bajery dodają dopiero do preorerów.
 
Ale sie zrobil hype na tego cyberpunka! Sam osobiscie nie moge sie doczekac! Jeszcze taki fajny dodatek typu ramka! Podrecznik do 2020 juz jest teraz tylko czekac na 2077!:love::love:
 
No to musiałem widzieć coś innego - jednak mimo wszystko przydałby się aktualny.

BTW. Data premiery: 4.16.2020 - rok ma tylko 12 miesięcy. :p
Co do CP2077 to już wyciekły ukryte wiadomości i polecam je przeczytać, bo są tam informacje o kolejnych pokazach gry, a nawet o demie gry.
Post automatically merged:

To jest amerykański system zapisu daty. Ale oni twierdzą że to ten nasz dd/mm/rr jest dziwny ;)

A co do ramki, drobiazg ale fajny. Niektóre firmy takie bajery dodają dopiero do preorerów.
Pewne firmy za taką ramkę, chętnie przygarnęliby z 5 złotych :D
 
Super. Super jest też ta CD Project Red Kolekcja.
Zastanawiam się tylko czemu nie ma tam Gwinta?

- bez Gwinta to nie jest kompletna kolekcja

- Gwint jest darmowy więc darmowa reklama i zero dodatkowych kosztów dla was

- szanse na to, że ktoś kto kupi te kolekcje zagra w Gwinta znacząco wzrosną jeśli będzie miał go już dodanego do listy swoich gier niż jakby miał się o nim dowiedzieć sam i dopiero do wyszukać

- 6 gier za 260 zł to świetna oferta ale przebija ją 7 gier za 260 zł

To jest oferta skierowana przede wszystkim do osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z Wami. Osób które wiedzą mało lub może nawet nic o reszcie waszych produkcji. Jeśli tylko nawet kilka osób dzięki temu dowiedziało by się o Gwincie to już chyba było by warte dodatkowej roboty z dodaniem go do kolekcji.
 
Top Bottom