Zgarnij Nieziemską Ramkę!

+
Btw jak zwykle nie ma ramki na stronie Gwinta w profilu gracza :D - klasyka....

tak samo, kiedy rozszerzą kolekcje kart o dodatek ?? :p
 
Chyba gry będą coraz częściej siegac po aktorów z 1 ligi =]. Tak samo zrobilo sony
 
Chyba gry będą coraz częściej siegac po aktorów z 1 ligi =]. Tak samo zrobilo sony

Kogo masz na myśli? Bo jeśli ekipę od Dead Stranding to przecież to nie jest gra Sony tylko Kojima Produkctions. Sony jest tylko wydawcą tej gry i wsparli Kojime przy jej tworzeniu (m.in. dali silnik graficzny). Na angaż aktorów raczej nie mieli żadnego wpływu. Zresztą ta ekipa wygląda jakby żywcem została wyjęta z anulowanego Silent Hill które miał robić Kojima (wiadomo, że mieli tam występować Norman Reedus i Guillermo del Toro).

EDIT: Właśnie mi się przypomniał Until Dawn gdzie faktycznie zatrudniono aktorów by użyczyli nie tylko głosów, ale też swych twarzy :D Ale to chyba tyle.
 
Kogo masz na myśli? Bo jeśli ekipę od Dead Stranding to przecież to nie jest gra Sony tylko Kojima Produkctions. Sony jest tylko wydawcą tej gry i wsparli Kojime przy jej tworzeniu (m.in. dali silnik graficzny). Na angaż aktorów raczej nie mieli żadnego wpływu. Zresztą ta ekipa wygląda jakby żywcem została wyjęta z anulowanego Silent Hill które miał robić Kojima (wiadomo, że mieli tam występować Norman Reedus i Guillermo del Toro).

EDIT: Właśnie mi się przypomniał Until Dawn gdzie faktycznie zatrudniono aktorów by użyczyli nie tylko głosów, ale też swych twarzy :D Ale to chyba tyle.
Ten trend teraz dopiero wchodzi, rynek gier osiąga zyski jak kinowe się i czuję, że widzieć swoich ulubionych aktorów uzyczjacych glosu i tearzy bedziemy mieli coraz częściej wraz ze wzrostem grafiki =] pci 4.0
 
Ten trend teraz dopiero wchodzi, rynek gier osiąga zyski jak kinowe się i czuję, że widzieć swoich ulubionych aktorów uzyczjacych glosu i tearzy bedziemy mieli coraz częściej wraz ze wzrostem grafiki =] pci 4.0

Wydaje mi się, że nie tylko w grach będziemy mieli z tym do czynienia. Również w kinie dojdziemy do momentu w którym zaczniemy oglądać cyfrowo wygenerowanych aktorów w swej młodej wersji. I wówczas dziesiątki kolejnych części Indiany Jones'a przed nami :D Ja jestem jak najbardziej za skoro mamy już na tak dobrym poziomie komputerową grafikę.
 
Ramka jest spoko. Fajne są takie rzeczy, które "łączą" różne gry jednego producenta.

Super. Super jest też ta CD Project Red Kolekcja.
Zastanawiam się tylko czemu nie ma tam Gwinta?

- bez Gwinta to nie jest kompletna kolekcja

- Gwint jest darmowy więc darmowa reklama i zero dodatkowych kosztów dla was

- szanse na to, że ktoś kto kupi te kolekcje zagra w Gwinta znacząco wzrosną jeśli będzie miał go już dodanego do listy swoich gier niż jakby miał się o nim dowiedzieć sam i dopiero do wyszukać

- 6 gier za 260 zł to świetna oferta ale przebija ją 7 gier za 260 zł

To jest oferta skierowana przede wszystkim do osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z Wami. Osób które wiedzą mało lub może nawet nic o reszcie waszych produkcji. Jeśli tylko nawet kilka osób dzięki temu dowiedziało by się o Gwincie to już chyba było by warte dodatkowej roboty z dodaniem go do kolekcji.

W Wojnie Krwi jest opcja "Gra Wieloosobowa" , która odsyła do Gwinta.
 
Top Bottom