Zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2

+
Zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2

Na gram.pl pojawił się nowy konkurs dotyczący oficjalnej zapowiedzi Wiedźmina 2. Można wygrać 5 wejściówek na konferencja prasową zorganizowaną przez firmę CD Projekt. Konkurs kończy się za 3 dni.
Konkurs polega na poprawnym udzieleniu odpowiedzi na pięć pytań, związanych z uniwersum Wiedźmina. Do tego każdy w kilku zdaniach powinien uzasadnić, dlaczego właśnie on zasługuje na nagrodę. Dla uczestników przewidzieliśmy pięć wejściówek, dających możliwość uczestnictwa we wspomnianej konferencji CD Projektu w warszawskim klubie Loft44. UWAGA! W konkursie udział brać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie!.
 
Fajnie - o dacie prezentacji W2 dowiadujemy się z ... konkursu :-\Pomijam to że ani nie było newsa w oficjalnych aktualnościach ani nie zorganizowano takiego czegoś dla ludzi z oficjalnego forum Wiedźmina (a to przecież z definicji najwięksi fani tej gry ;)). Do tego już się przyzwyczaiłem niestety.
 

Scani

Forum veteran
Zdecydowanie ten news powinien pojawić sie w normalnych aktualnościach. Termin konkursu dawno minie zanim tutaj zauważy go wieksza liczba osób. A chyba nie o to chodzi...
 
Scani said:
Zdecydowanie ten news powinien pojawić sie w normalnych aktualnościach. Termin konkursu dawno minie zanim tutaj zauważy go wieksza liczba osób. A chyba nie o to chodzi...
a może właśnie o to chodzi?
 
Wysłałem. A co tam... najwyżej wygram 3 konkurs w ciągu dwóch miechów ;DZ drugiej strony zastanawiam się czy ktoś kto tam będzie znowu "przypadkiem" upłynni jakiś filmik ::)
 
siemka wszystkim a kiedy wychodzi wiedżmin 2 w polsce zna ktoś konkretna datę plis podajcie bo już się doczekać nie mogę
 
rekin251 said:
siemka wszystkim a kiedy wychodzi wiedżmin 2 w polsce zna ktoś konkretna datę plis podajcie bo już się doczekać nie mogę
Pewnie na konferencji 25 marca zostanie podana konkretna lub orientacyjna data :)Nieoficjalnie wszyscy spodziewają się października 2010
 
kptwlodzimierz said:
Pewnie na konferencji 25 marca zostanie podana konkretna lub orientacyjna data :)
Ja bym obstawiał orientacyjną jednak ;)
kptwlodzimierz said:
Nieoficjalnie wszyscy spodziewają się października 2010
Tu też się nie zgodzę - pewniejszy byłby listopad. Dlaczego? - Igromir 2010 odbędzie się w październiku, co sugeruje że użyty zostanie do zmasowanej kampanii marketingowej przed premierą - a raczej lepsze efekty dałby hype narobiony na kilka tygodni, nie dni, do premiery. Takie jest moje zdanie, ale nie jestem specem od marketingu i mogę się tutaj mylić. Druga sprawa, że listopad to zawsze jeden miesiąc więcej na pracę nad grą - moim zdaniem chłopakom taki czas byłby potrzebny. Ale i tutaj opieram swoje zdanie raczej na osobistych odczuciach, bo na razie wiemy tyle, że już więcej zrobili niż mają do zrobienia, a sama gra pi razy oko ma już swój solidny szkielet, który jest teraz uzupełniany. Więcej zapewne dowiemy się na konferencji.
 
Tu też się nie zgodzę - pewniejszy byłby listopad. Dlaczego? - Igromir 2010 odbędzie się w październiku, co sugeruje że użyty zostanie do zmasowanej kampanii marketingowej przed premierą - a raczej lepsze efekty dałby hype narobiony na kilka tygodni, nie dni, do premiery. Takie jest moje zdanie, ale nie jestem specem od marketingu i mogę się tutaj mylić. Druga sprawa, że listopad to zawsze jeden miesiąc więcej na pracę nad grą - moim zdaniem chłopakom taki czas byłby potrzebny. Ale i tutaj opieram swoje zdanie raczej na osobistych odczuciach, bo na razie wiemy tyle, że już więcej zrobili niż mają do zrobienia, a sama gra pi razy oko ma już swój solidny szkielet, który jest teraz uzupełniany. Więcej zapewne dowiemy się na konferencji.
Hmmm ... A ja Wam powiem, że Redzi z data premiery na koniec roku trafią bardzo słabo. Moga wiele zyskac jak i stracic. Po pierwsze maja w tym okresie odbyc sie premiery takich gier jak Mafia II czy Crysis 2. Poza tym w natarciu jest Starcraft. Kto ma kupic te gry to kupi choć myślę, że W2 zrobi bardzo miła niespodziankę. Oj miłą ;)
 
nme said:
Organizatorzy konferencj planują udostępnić nagrania z eventu, a może nawet transmisję live :)
to chyba tylko tak na pocieszenie ;) nie wiem tylko czemu nie ma jeszcze do tej pory żadnego info na stronie głównej wiedźmina?
 
http://www.gram.pl//news_8QzkGe23_Konkurs_kto_zgarnal_wejsciowke_na_pokaz_Wiedzmina_2.htmlSą już wyniki :) Niestety nie udało mi się zgarnąć wejściówki :( Czy komuś z forum udało się ta sztuka?
 
Top Bottom