Zimowy Konkurs Świąteczny 2021

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Trwa okres świąteczny! Podczas gdy mieszkańcy Kontynentu szykują się do Midinváerne a Night City rozświetla świąteczna iluminacja, my także postanowiliśmy dołączyć do celebracji!

Przygotowaliśmy 10 prezentów, każdy zawierający gadżety z Wiedźmina, Cyberpunka 2077 i GWINTA. Jeden z nich może być Twój — wystarczy że przygotujesz świąteczną ozdobę, napój lub potrawę (ciastka też się liczą!) inspirowaną jedną z naszych gier i wyślesz nam zdjęcie! Masz czas do 2 stycznia 2022.

Dobrze znamy Waszą pomysłowość, więc nie możemy się doczekać co przygotujecie!
 

Attachments

  • PL_Winter Holiday Contest 2021.pdf
    213.2 KB · Views: 216
Ho ho ho!
Moja propozycja potrawy: Tradycyjny Nilfgaardzki piernik z polewą z CZARNEJ czekolady i ozdobiony WIELKIM SŁOŃCEM :ok:.
Wesołych świąt :smart:.
 

Attachments

  • konkurs 1.jpg
    konkurs 1.jpg
    1.8 MB · Views: 233
Last edited:
Hej!

Świąteczna atmosfera trwa dalej, zatem tym razem moja propozycja ozdoby.

Kaganek z symbolem Płonącej Róży - Rzadki artefakt będący w posiadaniu nielicznej grupy braci zakonnych Zakonu Płonącej Róży, fanatycznie oddanej Wielkiemu Mistrzowi Jakubowi de Aldersberg. Traktowany jako swoisty symbol przynależności do elitarnego grona. Zapalany podczas modlitw w święta religijne związane z kultem Wiecznego Ognia, oraz w rocznice dni bezpośrednio związanych z Wielkim Mistrzem (wyniesienie do godności Wielkiego Mistrza, przekształcenie Zakonu Białej Róży, śmierć Wielkiego Mistrza). Po śmierci Jakuba de Aldersberg, nowy Wielki Mistrz Zygfryd z Denesle w obawie odrodzenia się niebezpiecznych idei głoszonych i wdrażanych w życie przez poprzednika, każe odszukać i uwięzić posiadaczy kaganka. Pretekstem do zatrzymań, który miał uspokoić opinię publiczną były dowody defraudacji dóbr zakonnych. Ostatnim znanym posiadaczem artefaktu był rycerz Ulrich.
 

Attachments

  • konkurs2.jpg
    konkurs2.jpg
    1.8 MB · Views: 143
Lubię dobre gry, dobre filmy, dobrą muzykę i ugotować coś - dobrego oczywiście! Skoro mamy czas około świąteczny to naturalnym dla mnie jest to, by pokazać Wam najbardziej tradycyjną potrawę wigilijną w mojej rodzinie. Są to pierożki kresowe (u mnie od zawsze nazywane kołdunami wigilijnymi), robione są z ciasta drożdżowego z nadzieniem grzybowym. Uwielbiam je!

2.jpg
 
Last edited:
Kolejna propozycja ozdoby ode mnie. Tym razem w klimatach CP2077 :cool:

Tonakai77 - Cybernetyczny renifer Arasaki. Prototyp czterokołowego pojazdu wyposażonego w broń laserową (oczy). Miał zostać zaprezentowany na święta 2077 roku, niestety po ataku na Arasaka Tower w Night City jedyny istniejący egzemplarz zaginął. Uważa się, że to ostatni koncept stworzony pod osobistym nadzorem Saburo Arasaki.
 

Attachments

  • konkurs3.jpg
    konkurs3.jpg
    1.4 MB · Views: 146
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jak zwykle Wasza pomysłowość nie zawiodła! Po wielu dyskusjach udało nam się wybrać zwycięzców!

Oto oni (w losowej kolejności):

Aly (Discord Cyberpunk 2077)
aly_1.JPG
aly_2.JPG
Święty Mikołaj na miarę roku 2077! Boimy się zapytać jaki prezent zaniesie do siedziby Arasaki…

Barthymeus (Discord The Witcher)
barthymeus1.jpg
barthymeus2.jpg
Pixelowy Geralt bardzo dobrze prezentuje się na choince, ale wygląda na odrobinę winnego… czyżby zjadł kawałek ciasta kiedy nie patrzyłeś?

andzi (Forum)
andzi1.jpg
andzi2.jpg
Medaliony wilka na choince? Coś nam to przypomina…

Nitaela (Discord Cyberpunk 2077)
nitaela1.jpg
nitaela2.jpg
Iście magiczne ciasto o smaku bzu i agrestu!

Olej_Kokosowy (Discord GWENT)
olej_kokosowy1.jpg
Piękna talia! Ale może nie sprawdzić się przeciwko Pożerce.

TheSunshineRaven (Forum)
thesunshineraven1.jpg
Godna konkurencja dla samej Białej Mewy!

Theheheo (Discord The Witcher)
theheheo_1.jpg
theheheo2.jpg
To dlatego nasze medaliony drgały!

ZUBER92 (Forum)
zuber921.jpg
zuber922.jpg
Jesteś albo nilfgaardzkim szpiegiem albo członkiem Zakonu Płonącej Róży. W każdym razie — imponujące!

Spardatus (Discord Cyberpunk 2077)
spardatus1.JPG
Pieczeń z jednorożca?! Czy to przepis z książki kucharskiej królewny Addy?

Crow85 (Discord The Witcher)
crow851.jpg
Ahh, Próba Cukrów! Przypomina nam stare dobre czasy w Kaer Morhen.


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Wkrótce skontaktujemy się z Wami poprzez Wiadomośc Prywatną.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pokazanie nam Waszych świątecznych dekoracji, dań i napojów. Mamy nadzieję, że mieliście wspaniałe Święta!
 
Last edited:
Top Bottom